Samsunspor'a Mavi Forma

Başlatan 5trawberry, 11 Ağustos 2015, 19:50:17

« önceki - sonraki »

MeL_55

formalar güzel mavi disinda tabiiki ama bu kesimleri cok berbat. kollarina kafa girecek boyutta yapiyorlar ve bu oyuncularin üzerinde oldukca cirkin duruyor. o yüzden lig formalarini hic sevmiyorum. neyse önemli olan arma

beşnumara

Takım iyi olsun süper lige çıkalım gerekirse atletle oynayalım.

berusa55

Samsunspor'umuzun 2015 - 2016 sezonunda giyeceği formalar taraftarlarımızın beğenisine sunuldu. Yakın zaman içerisinde mağazalarımızda da satışa sunulacak olan formalarımız 2 set iç saha, 2 set dış saha 1 set yedek ve 2 set kalecilerimiz için forma sponsorumuz LİG tarafından tasarlanmıştır.

İç saha formalarımız:
Samsunspor'umuzun efsane formalarından olan çubuklu forma konseptinde tasarlanmıştır.

Dış saha formalarımız:
Kırmızı ve beyaz olarak tek renk üzerine formaların göğsünde armamızdaki ve Samsun şehrinin simgesi olan Atatürk silületi işlenmiştir.

Yedek formamız:
Kurallar gereği farklı bir renk kullanma zorunluluğu olan yedek formamızda ise Türk Rengi olarak da bilinen Turkuaz rengi formamızda da yine göğsünde Atatürk silületi işlenmiştir.

SAMSUNSPOR KULÜBÜ

http://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=2177

maço

iç saha 2 ve dış saha 1 öne çıkan bana göre

nomak55

sadece içlerinden kırmızı üzeri beyaz ince çizgili güzel gerisi rezalet

şu beyaz forma siyah zemin üzerine kırmızı beyaz kollardan iki şerit olsa çapraz o zaman olabilirmiş

Levent ÖCAL

14 Ağustos 2015, 14:09:34 #35 Son düzenlenme: 14 Ağustos 2015, 14:14:00 Levent ÖCAL
İç saha 2 olan forma güzel. tam tersi renklerini futbol okulunda oğlum giyiyor.

Ollivanders

Sol Açık

Ben de çubukluyu beğendim. Ayrıca armanın silüetinin formaya basılması bence çok güzel bir fikir ve hiç de fena durmamış (dış saha ve yedek formalarındaki).

AhmetDenizci

Bir tek siyah forma eksik, fakat turkuaz hariç tasarımları gerçekten çok beğendim. Turkuaz da kural gereği zorunluluk olduğu için artık yapacak bir şey yok.

Stoper

Ercan'ın giydiği formayı beğendim,onu alırım. Çubuklu artık geleneksel haline geldi. O da ilgi görür.

nomak55

Bi online store olsa millette alır ama artık byramda geldiimizde alacaz

Levent ÖCAL

Rus pazarının önündeki store a iki model forma gelmiş.

551

Şu Lig logolarını biraz daha büyük yapsalarmış keşke insanlar ne giydiğimizi anlamayacak.

Sadece Samsunspor

Cubuklu iyi gibi ama hicbiri superligdeki eski adidas formalarindan olamaz. Kaliteli tasarimli bi forma istiyoruz artik.

nomak55

Lige çıkalım bence bize Hummel ii gider yada liverpool'un eski forması worrior da çok güzel formalar yapıyor yada macron bu firmaların formaları çok güzel ve değişik tasarımları var ayrıca kalite olarakta harika