Yüksel Yıldırım - Başkan

Başlatan _SoN_, 01 Mart 2020, 17:23:33

« önceki - sonraki »

Sol Açık

https://www.youtube.com/watch?v=bj6Ms8ib39c

Skorer TV: Yüksel Yıldırım'dan transfer açıklaması! Global hedeflerim var
Birkaç gün önce haberlere düşmüştü, ama tamamını izleme şansını yeni bulabildim...

isyan

Mohamed Ihattaren transferi cok kötü elinde patladi. Takim'a katki veremeyecek Adami Firsat Transferi diye alacakti. Bütün sürec bastan sona kadar tam bir fiyasko. Basına ,,isim vermeyin, fiyat yükseltiyorsunuz" diye kızıp sözlesme imzalamadan resmi haber vermesi tam bir komedi.

Transferin gerceklesmedigine cok sevindim. Takim ruhunu alt üst edecek bir oyuncu'dan son anda kurtulduk.

_SoN_

İmza atılmadan ben bizim ss de bile başlık açmıyorum, bu transferde de açmadım, resmi imza atılmadan isim konuşmak, taraftara hava alanında karşılama yaptırmak nedir arkadaş?

Sadece Samsunspor

Bence baskan şov yapti huseyin hoca sov u bitirdi. Benim anladigim bu

Raqua55

Bazen anlamıyorum. Sabıkası olan adamı Yılport Holdingin kapısından sokmaz. Suç manyağı adama trilyonlar dökecekti. İlginç

Stoper

Hastane satın alınca, doktor rolüne bürünüp ameliyat yapamazsınız..
Mevkisini bilip, kadro planlamasına karışmamalı fakat bu ego ile zor.

Raqua55

Bak şu Mustafa aztopalı gönder. O adam ne zaman klübe gelse bir boklar oluyor. Bu takımın havası bu değildi.Rüzgar bir anda tersine döndü. Gönder şu iş bilmezleri

ercan0655

24 Eylül 2023, 02:21:18 #292 Son düzenlenme: 02 Ekim 2023, 12:03:47 ercan0655
Geçen sezonlardan beri transfer konusunda hep sınıfta kaldı. Kime neye göre transfer yapıldı bilinmiyor. Sistem yok taktik yok, adama göre taktik, taktiğe göre adam. Yine deneme yanılma yöntemi ile ilerliyor başkan. Takımin sahibi o ya, yapacak birşey yok. Onun parası onun borusu , öttüsün bakalım.

Sadece Samsunspor

Evet baskan. 5 haftada faturayi hoca ya kestin. Yirttin kendince. Antep macini da yardimci hocaya kesersin. Bakalim senin bu bilmis tavrin ne kadar devam edecek. Akillandim diyordun menajer oyunlari diyordun kaliteli karakterli topcular diyordun. Buyur eserin.

Furkan

Hem sisteme uyum hem de oyuncuların birbirlerine olan uyumu açısından gün geçtikçe ne yazık ki geri gidiyoruz. Oyuncuların yetenek setinin Süper Lig için düşük kalması bir yana, sanki ücretlerini alamıyorlarmışçasına bir isteksizlik ve minnetsizlik görüntüsü var sahadaki oyunda, bireysel hal ve hareketlerde.

Paramız yokken başımıza gelen ne varsa (transferde asıl hedefler yerine alternatiflere yönelmemiz, transfer yasakları, parasını alamadığı için mücadele etmeyen oyuncular vb.) şu anki sözde maddi açıdan bir sorun yaşamadığımız dönemde de birebir yaşıyoruz. Üstelik bunları yaşarken de tüm bunların sebebi olan iş adamına, Samsunspor'un köklü geçmişi ve saygınlığının doğal olarak beraberinde getirdiği tüm imkanları sonuna kadar kullandırıp, ulusal basının peşinden koşarak "Ben sahibim. Benim çok güçlü bağlantılarım var. Şu alanlarda böyle büyük bir iş adamıyım." gibi cümleler kurdurup formada, kulübün isminde, antrenman tesislerimizde ve stadyumda reklam panolarında şirketinin reklamlarını yaptırdığımız yetmemiş gibi bir de sürekli birinci ağızdan şifahen reklamını yaptırıyoruz.

Şimdilik bu ticarette biz kaybeden tarafız.

Sadece Samsunspor

Fatih Altay li bugunki yazisinda seyirci sayilarina deyinmis. 4 takim haric 20bine yaklasan tek takim Samsunspor diyor. Ilgisini cekmek ve bunu yazisina tasimasi bizim acimizdan mutlu edici.

https://fatihaltayli.com.tr/kose-yazisi/2023/10/02/daes-teror-orgutu-ankarada-resmen-buro-acmis

Yazida 3 ayri konu var spor ile ilgili olan asagiya dogru indiginizde goreceksiniz

s_uzunkaya

yaww bu adam iş adamı iş adamıııı... adam alırken kaçtan aldım kaça satarım ne kadar kazanırım mantığıyla adam alıyor. zaten demedimi son transferlerden sonraki programında "göreceksiniz burdan en az 5 futbolcu satacağaz" ..adam kasaya girdi çıktılara göre hesap yapıyor.... "samsunspor benim hobim" diyen görgüsüz birinin oyuncağı olduk maalesef. ısrarla arma için kendimizi hala bu adamaın oyuncağının şakşakcısı olmaya çalışıyoruz.... durumlar maalesef çok kötü. eriyor koskoca mazi....

s_uzunkaya

yaww hadi anladık görgüsüz ayının tekisin tamam da ömer seyfettin nin DİYET inide okumadın be adam!!! sıkocam paranada, takımı aldığın yerede getirdiğin yerede!!!!! yaptığının ayılık olduğunu bal gibi biliyor ama kim seyi iplemiyor!. parasına o kadar güveniyor ki mahalledeki topu olan çocuklar gibi istediğini alıyor istediğini çıkarıyor istediğnde oyunu bozuyor... resmen futboldan soğudum. 2 ligdeyken seyrettiğim maçlarda tırnaklarımı bitirirdim şimdi ara sıra girdiğimiz gol pozisyonlarında bile yerimden kımramıyorum. resmen zorluyorum kendimi hala eski günlerdeki gibi olmak için....... keşke 2 liglere amatörlere düşeydikde bu adama kapılmayaydık....

_SoN_

Rıza hoca açıklama yapmış, Ankaragücünü çalıştırmak isterim diye, Başkan kendine sormalı bence, biz ne durumdayız ki, bizi kabul etmedi.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: _SoN_ - 02 Ekim 2023, 15:47:55Rıza hoca açıklama yapmış, Ankaragücünü çalıştırmak isterim diye, Başkan kendine sormalı bence, biz ne durumdayız ki, bizi kabul etmedi.
şere..fsiz rızaa.... adam bizi bitirdi biz adamın peşinden koşuyoruz. az bile yapıyor şere..fsizzz