TFF 1. LİG 2020/2021 5. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 0 - 3 İstanbulspor

Başlatan cembaba, 06 Ekim 2020, 12:26:51

« önceki - sonraki »

cembaba

TFF 1. Lig | Samsunspor'umuz - İstanbulspor
Tarih: 17.10.2020 - Cumartesi
Saat: 13.30

Çok zor bir maça çıkacağız. Özellikle kontra atakları inanılmaz zorlayıcı bir takımla oynayacağız. Ayrıca yabancı oyuncuları en iyi takım bana göre ligde. Duhan Aksu transferi çıkmaza girince ve trabzonspor sevgilerine acayip ayarım. İnşallah kazanıp, önümüze bakarız. Geçen maç kazandık. Devam etmesi dileğiyle.

5trawberry

Şu ana kadar oynadığımız maçlardan daha zoru bizi bekliyor. Yabancıları net iyi olan bir takım. Rakip alana hızlı şekilde yığılan ve kontra atak fırsatlarını iyi kullanan takım.
Biz de ilk defa muhtemelen tam kadro olacağız. Bizim açımızdan da bu avantaj.
Ertuğrul Hoca ortasahada saçma tercihlerde bulunmazsa kıran kırana maçta galip gelen biz oluruz.
Kazanıp Ads deplasmanına kadar nagmaglup ve orada alacağımız bir puan bu ligin sahibi Samsunspor'dur mesajı verir.

Nuri Asan

2. Başkanları Trabzonsporlu, ts ye sevgileri o yüzden. Bize Duhan'ı yollamamaların, çıkmaza sokmalarının sebebini şimdi daha iyi anlayabiliriz.

Çok zorlu ve ligin en iyi ekiplerinden birisi ile oynayacağız. Kazanırsak mükemmel ötesi olur, beraberlik bu takıma karşı iyidir.

maço

Sağ ve sol bekleri ligin ortalamasının üstünde ,
sol açıkları 61 numaralı yabancıları hareketli ,
ortasahada 10 numaralı elemanları oyun kurucu ve bazen sürpriz koşularla yan toplara çıkıyor .
5 numaraları Eslem çok akıllı oynuyor. Oyunu 3. bölgede rahatlıkla yönlendirebiliyor.

Zayıf bölgeleri stoperler , ikisi de çok ağır .

Arkalarına sarkabilirsek , Eslem ve 10 numaraları üzerinde dikkatli olabilirsek, çok rahat gol bulabiliriz.

Ancak oyun anlayışımız önce durdurmak ve kontraya çıkamamak olduğundan 0-0 a bağlanabilir maç.

_SoN_

Önemli bir maç, eğer milli takım arasında bu covid sebebi ile oynamayan oyuncularımızdan geri dönenler olursa, iyi bir kadro ile çıkıp maçı kazanırsak, tam anlamıyla üst sıralarda olacağımızı kanıtlamış oluruz. Bu sebeple çok çok önemli bir maç.

KocumVolkan

Federasyon ne iş yapıyor? Maça kaç gün var hala haftanın programı belli değil.

55.hakan

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 06 Ekim 2020, 16:50:08Federasyon ne iş yapıyor? Maça kaç gün var hala haftanın programı belli değil.

milli maç arası var

KocumVolkan

Alıntı yapılan: 55.hakan - 06 Ekim 2020, 16:51:06milli maç arası var

Biliyorum hocam.. Ama şimdiden belirlemeleri gerekirdi diye düşünüyorum. Süper ligi açıklamışlar 9.haftaya kadar.

KocumVolkan

17 Ekim  Cumartesi saat 13.30 da bu maçımız.

20 Ekim Salı saat 19.00 ise Eskişehir...

24 Ekim Cumartesi saat 19.00 Keçiören maçı.

evolution55

takım saralların o yüzden ts sevgisi çok normal bu arkadaşlarda, duhanda b.k gibi para isteyip oynatmıyorlar bir de. bu sezon bir maçta oynamış, herhangi bir sakatlık görünmüyor.

Stoper

Vuralım şunlara,Duhan meselesinden ayar oldum. Lubunya bir yöneticileri var. Twitter'dan birşeyler zırvalamıştı. Tam kadro olacağız, saldır Samsunspor'um.

jean

Yillardir hep ters gelmistir bu takim bize hic sevmezdim insaallah kazaniriz

ata55

mehmet yılmaz

Eksiklerin de takıma katılmasıyla birlikte kazanacağımız bir müsabaka olacaktır. İstanbulspor iyi başladı ancak sürekliliği olacak bir durum değil bence.

eprianu

Localara taraftar alınacakmış. Aslında yüzde 25 veya yüzde 30 kapasite ile taraftar alınabilir. İnşallah böyle bir karar alınır da uzun zaman sonra maça gideriz.