BankAsya 1.lig / 27.hafta Giresunspor-SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan fatih55ankara, 16 Mart 2010, 12:40:13

« önceki - sonraki »

kaptan 55

19 Mart 2010, 18:48:00 #105 Son düzenlenme: 19 Mart 2010, 18:53:45 kaptan 55
vatan55 bey benim bir sorum olucak SAMSUNSPOR'la ilgili değil ama engin bilginizden feyz almak benim için çok önemli,saatlerdir uğraşıyorum çözemedim şu soruya bir el atsanız.

f:R'den [-1,1]'e

f(x) = cosx fonksiyonunda f(2) için aşağıdakilerden hangisi doğrudur?

A)Pozitiftir.
B)Negatiftir.
C)-1'den küçüktür.
D)1'den büyüktür.
E)Sıfırdır.

şimdiden tşkler ;)

erkutdem55

sevgili vatan55 teşekkür ediyorum.Deplasman maçı vermesinler,içerideki bütün maçları versinler,ne kadar hoş.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 19 Mart 2010, 18:48:00
vatan55 bey benim bir sorum olucak SAMSUNSPOR'la ilgili değil ama engin bilginizden feyz almak benim için çok önemli,saatlerdir uğraşıyorum çözemedim şu soruya bir el atsanız.

f:R'den [-1,1]'e

f(x) = cosx fonksiyonunda f(2) için aşağıdakilerden hangisi doğrudur?

A)Pozitiftir.
B)Negatiftir.
C)-1'den küçüktür.
D)1'den büyüktür.
E)Sıfırdır.

şimdiden tşkler ;)

A bence  :D

emre

Ollivanders

Ertuğrul Sağlam

İnşallah kavgasız gürültüsüz dostluk içinde bir maç olur çünkü Giresun trabzon,ordu ve rize'den kat kat daha adamdır...

jean

Nuri Asan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 18 Mart 2010, 13:09:07
Ooooo giresunu samsunlu yapmışız zaten..ama hepsi kin doludur :):)

+ bolu

bolu Teknik direktörü ve giresun t.direktörü bizde çalıştılar.
bolu giresun maçı oynanıyordu bir baktım 17 isim bizde oynamış ;)

grsnlu28

19 Mart 2010, 23:54:31 #113 Son düzenlenme: 20 Mart 2010, 00:14:38 grsnlu28
Samsuna acayip şansımız tutuyor.BAnk asyaya çıktık çıkalı en farklı galibeyetimiz Samsuna 4-0   ondan sonra ilk sezoki maçta 7 maç kazanamayan takım yenmişti.Kısaca gol yemeden kazanlım büyü bozulması   .Gelecek olanlarada kazasız belasız yolculuklar dilerim

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: grsnlu28 - 19 Mart 2010, 23:54:31
Samsuna acayip şansımız tutuyor.BAnk asyaya çıktık çıkalı en farklı galibeyetimiz Samsuna 4-0  :) ondan sonra ilk sezoki maçta 7 maç kazanamayan takım yenmişti.Kısaca gol yemeden kazanlım büyü bozulması  ;D .Gelecek olanlarada kazasız belasız yolculuklar dilerim

Sana üç soru sorayım

1- Yaşın kaç?
2- Hangi takımı tutuyorsun?
3- Yazdığın forumun Samsunspor sitesi olduğunun farkında değil misin? Gülücükler, öpücükler vs.  ;) :P 8)

grsnlu28

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 19 Mart 2010, 23:57:47
Sana üç soru sorayım

1- Yaşın kaç?
2- Hangi takımı tutuyorsun?
3- Yazdığın forumun Samsunspor sitesi olduğunun farkında değil misin? Gülücükler, öpücükler vs.  ;) :P 8)

1-20
2-Giresunspor (allaha şükür dayım kurtardı beni başka sevdalardan)
3-Gülücükler yanlış anlaşılacaksa silebilirim.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: grsnlu28 - 20 Mart 2010, 00:14:05
1-20
2-Giresunspor (allaha şükür dayım kurtardı beni başka sevdalardan)
3-Gülücükler yanlış anlaşılacaksa silebilirim.

3. sorunun cevabı, evet, iyi olur.
Şu an için bu sitede Giresunluları sen temsil ediyorsun, ılıman bir iklim var. O yüzden bozmadan, dikkatli davranmanı tavsiye ederim.

Dartagnan

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 20 Mart 2010, 00:19:02
3. sorunun cevabı, evet, iyi olur.
Şu an için bu sitede Giresunluları sen temsil ediyorsun, ılıman bir iklim var. O yüzden bozmadan, dikkatli davranmanı tavsiye ederim.

kavak_55

d spor bizim içerdeki maçları veriyor rakip takımın taraftarı azalmasın diye deplasman maçlarımızı vermiyor onlarda hakemleştiler anlaşılan ama bizler oyuna gelmemeliyiz. bu sefer giresun şansın yok gibi yalnız hüseyin kalpara bir önerim olacak turgayın yerine ersin i neden oyantmıyor ortasaha defans arası daha güçlü olur bence adam sağlam oynuyor belki araya top atamayabilir ömürden iyi oynar en azından sonuçta dağıtıcı özelliği olan bir oyuncu defansa da kenan  özgür iyleştiyse yoksa pavlik olabilir bence sezeri oynatıp abdulazizi kesmesi lazım nedense abdulazizi  kesemiyor bahattin güneşten torpilli galiba ilhan ummakı kim aldı acaba topçu diye 36  yaşındayım eğer ondan daha hızlı koşmazsam bıyıklarımı keserim.solbekte orhan gene oyanayabilir sol açaığa koy sezeri ortasaha okayı muratın yanına çek sağ açığa turgutu adem gezici ve hakan akmanı ileride oynat savaşıda kes ne kardeşim bir yığın gol kaçıracan her hafta banko oynayacan huzulü yere çok koşuyor topa vuracak can kalmıyor adamda bir sözüm de ahmet şahine fazla şimardı ve fazla güvendi galiba kendine samsunspor da oynuyorsun kardeşim adanadamı sandın kendini adamı çekip imdiriyorsun adanada olsan kırmızı vermezdi hakem selamlar tüm taraftarlara.

YaşarDoğu

Hemşerim sen Turgayın yerine Ersini ortasahada oynat dedin ya Kalpar Hocaya, bence bıyığını kes gitsin.Hem genç gösterirsin ha ne dersin ;) 8)