Eurobasket 2009 [Polonya]

Başlatan berusa55, 07 Eylül 2009, 22:09:01

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 10 Eylül 2009, 18:11:22
ev sahibi polonyaya karsi farkı 28 e cikarmak kolay birsey değil.Hatirlarsan bizde ev sahibi olduğumuzda gelen geceni yeniyorduk.Basketbolda ev sahipliği çook ama çok onemli. Bence kupanin en buyuk favorilerinden biriyiz.

Evet iyi takımız inşallah en iyi yere geliriz.Ama yineliyorum Yunanistan favori..

berusa55

En azından yarı final oynamalıyız diye düşünüyorum. Bu takıma madalya yakışır.

SmSnLee

1.turu 3te 3 le geçerek  çok büyük bir avantaj eldi ettik.Burada alacağımız 2 galibiyet sonrası büyük ihtimal bu grubuda 1.bitireceğiz ve çapraz eşleme sonucu öteki grubun 4.sü ile eşleşeceğiz.Yani yarı final kapısınıda aralamış olacağız.Ondan sonrası günlük performanslara kalmış.Ancak ben takımdan umutluyum.Özellikle oyun kurucularımız cok iyi işler cıkarıyorlar.İspanya ve Rusya formsuz.Yunanistan iyi gidiyor ancak ciddi anlamda eksikleri var.Biz bu takımların hepsini yenecek güçteyiz.

berusa55

Takımımızı Polonya'da da yalnız bırakmayan yurttaşlarımız

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Basketbolcularımızdaki hırs

europe_55

Bence de en az yari final oynariz.
Takimimiz gercekten iyi oynuyor...

berusa55

11 Eylül 2009, 04:27:34 #65 Son düzenlenme: 11 Eylül 2009, 04:30:47 berusa55
GÜNÜN PROGRAMI

16.45 RUSYA-HIRVATİSTAN [NTVSPOR]
19.15 ALMANYA-YUNANİSTAN [NTV]
22.00 FRANSA-MAKEDONYA [NTVSPOR]

CUMARTESİ

16.45 TÜRKİYE-İSPANYA [NTV]

celebi

türkiye maçı 22:00 da biliyorum ben

55erhan55

maç çok erkenmiş olmadı şimdi

celebi

mertim sen de bu ramazanda her olan olayı iftara kadar vakit geçirmek amacıyla bakıyorsun :P  fakat ben maçı 22:00 da biliyorum

celebi

:D :D :D

ben o saatte toplantıda toplantıdan sonra da yolda olacağım arabada yine wınlarım o zaman.bana takip edeceği adres verir misin

celebi

mehmet yılmaz

Meğer bütün forum basketbol otoritesiymişiz :)

Eli sıcak oyuncular, birinci bölgede kros pas yaparsa, asistlerin ve ribauntların da etkisiyle yükse posttan sayılar da bulabiliriz.  :P :P :P ;D

Şampiyon olmamamız için tek neden Tanjeviç!

celebi

bu sene tanjeviç bir başka :D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 11 Eylül 2009, 13:58:41
Tanjevic bence adaletli bir isim , yıldızların sırtından takım yapacağına , "takım oyunu" oynayan bir jenerasyon bir kimlik kazandırdı milli takıma ..

İyi de Mert, o dediğin ilk defa bu turnuvada oldu. 5 yıldır bir numarasını göremedik. Ayrıca kenarda halen tribüne oynamaya devam ediyor.

Sercan

Bu milli takım tamamen Aydın Örs'ün eseridir bence...