Eurobasket 2009 [Polonya]

Başlatan berusa55, 07 Eylül 2009, 22:09:01

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Maçın en dikkat çekici yönü de yüksek serbest atış yüzdemiz oldu. Ben bildim bileli milli maçlar ya da avrupa maçlarında hep bu serbest atışlardan başımız yanmıştır. Hele Tamer Oyguç vardı, bir tane at daha birader :)

babasamsunlu

:) tamer oyguç hiç unutmuyorum bir maçta kullandığı 17 serbest atıştan sadece 3 ünü ATABİLMİŞTİ :)

celebi

o adam sadece pota altından ancak atardı ya. 3 saniye çisgsinden bile zor atardı faul atış çizgisinden nasıl atsın.
şaka bir tarafa milli takım benim beklediğimden çok daha iyi direnç gösterdi.

YaşarDoğu

Ben izlerken uykum geldi İlk yarı bitti yattım :D

Tebrikler Milli Takım,

**KaR6**

takımın her şeyi oturmuşta, kerem gönlüm'ün dopingli çıkması en buyuk sıkıntı sanırım.. 4 numara pozisyonunda semih erden ile olacak iş değil bu.. mahalle potasına sayı atmaya çalışan kücük çocuklar gibi saçma saçma atışlar yapmasını mı sayayım, savunmanın s'sini becerememesini mi.. ah kerem ah..

**KaR6**

fatih solak bile son anda çıkarılmasa kadrodan, dediğin gibi barış hersek yollansa yine iyiydi.. fatih kazma filan ama yine de uzun ve güçlü, iş yapardı bu takımda..

berusa55

"BUGÜN YENİ BİR GÜN"

Avrupa Basketbol Şampiyonası'na dün Litvanya galibiyetiyle hızlı bir başlangış yapan milli takımımız bu akşam saat 22:15'te Bulgaristan önüne çıkıyor. Maç NTV'den naklen yayınlanacak...

55.hakan

bulgaristan maçını hafife almazlar umarım dünkü gibi oynarsak ilk yarıda işi bitiririz

Ollivanders

08 Eylül 2009, 22:53:31 #38 Son düzenlenme: 08 Eylül 2009, 22:57:53 Serpico55
Ender arslan şut isabeti çok iyi :) 4 te 4 üçlük hela olsun valla :)

ilk yari 53-28

Ollivanders

ali ihsan

İlk yarıyı seyrettim.Bulgarlar tat vermeyince bıraktım  ;)

berusa55

Bulgaristan'a basketbol dersi verilmiştir. İnşallah yarın ev sahibi Polonya'yı da yener ve grup lideri olarak bir üst tura çıkarız. Tebrikler 12 dev adam.

**KaR6**

polonya litvanya maçı ne oldu yaa?

ali ihsan

**KaR6**

vay canına.. grup lideri olmak avantaj o zaman, diğeri grubun puan durumuna göre tabii :)