Başımız Sağolsun; Şemdinli'de 17 şehit verdik

Başlatan yönetici, 04 Ekim 2008, 10:33:48

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

20 yaralı kahramanımızın ikisi çok ağır durumda ve kurtulma şansı çok az allah yardımcıları olsun

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 04 Ekim 2008, 18:30:07
Bu olayı eşzamanlı haber almak için müttefikimiz bildiğimiz ABD neden bize haber vermedi !! Başbakan Irak'a gitti ancak ekonomi konuştı yok Irakla dış ticaret hacmimizi 10 katına cıkaracakmıs .. Cıkarın efendiler cıkarın pkk ya para lazım sılah lazım !! Devlet ergenekon dıye paşaları gözaltına aldı Samsunlu paşa Korkut Eken hapislerde yattı Karadenızlı mafyaları ıcerıye aldı sokaklar bu pıs Kürtlere kaldı İstanbul-Ankara-İzmir-Antalya kımlerın elıne kaldı kımler sokak mafyası oldu haraçlar nerelere aktı !! Apoyu asamadık meydanlarda iplerle dolaşanlar bugun yazılı açıklama yapmakla yetindi !!!

o mütefikimiz haber vermiş ankaraya şuanda PKK karakolunuzu bastı demiş adiler bir ülkenin en önemli konularından birisi istihbarattır ve biz malesef istihbaratta bile dışa bağlıyız  fazlada konuşmaya gerek yok aslında

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 04 Ekim 2008, 13:24:20
Yanlışın var. Vekaleten de olsa çoğu astsubaydır. Jandarmadan bahsediyoruz.

bende jandarmadan bahsediyorum kardeşim... vekalet diye birşey yoktur olmadığı zaman kıdeme göre sorumluluk devredilir... ben doğu için konuşuyorum öyle senin dediğin gibi boşluk olmaz olamaz özellikle sınır karakol komutanları üstteğmen ve teğmenlerden oluşur... en düşük rütbe astsubay kıdemli başcavuştur.... Karakol komutanı olarak tabi karakolda bir çok rütbeli vardır ...

HoliganSamSunLu

bazı arkadaşlarımız olyın detayını bilmeden olay hakkında belirli belirsiz birşeyler yazmış yok karakolda astsubaydan başka adm yokmuş komutanlar teşrif etmemeiş kardeşim sınır karakollarıonda gece ve güğndüz gözetleme postası çıkartılır karakolun 1 km civarı uzaklığında hakim tepelere bu unsurlar 1 tim veya 2 ayrı timsen 1 er unsur olarak çıkartılır karakol cümbür cemaat nöbet tutmaz.... bu verilen 15 şehit gözetleme postası olarak gönderilen ve karakol dışında olan Timden dir şehitlerin konumundan benim anladığım Komando timinin 1 unsuru ile B Timlerinin bir unsuru bölgede bulunuyormuş ve saldır 300 kişi olarak tahmin edilen bir ******* grubu tarafından yapılmış... ve ırakın kuzeyinden topçu eteşi ile desteklenmiş biz karakolumuzu yargoılamak komutanlarımızı yargılamak yerine 5-6 km uzaktan bizi topçu atışına tutan şerefsizlerin bu topları nerden buldukları ve oraya nasıl getirdikleri ilgilendiriyor nasıl 300 kişi sınırı nasıl geçtiler ABD ile anında istihbarat olayı ne oldu 300 kişi toplarla geliyor ABD nin nasıl haberi olmuyor bizim sorgulamamız gerekn bunlar şehitlerimizin ve canları pahasına namus nöbeti tutan erden paşasına kahramanlarımızın onurunu gururunu incitmeyelim

samsunmania

04 Ekim 2008, 22:59:27 #79 Son düzenlenme: 04 Ekim 2008, 23:18:53 samsunmania55
Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 04 Ekim 2008, 22:47:32

bende jandarmadan bahsediyorum kardeşim... vekalet diye birşey yoktur olmadığı zaman kıdeme göre sorumluluk devredilir... ben doğu için konuşuyorum öyle senin dediğin gibi boşluk olmaz olamaz özellikle sınır karakol komutanları üstteğmen ve teğmenlerden oluşur... en düşük rütbe astsubay kıdemli başcavuştur.... Karakol komutanı olarak tabi karakolda bir çok rütbeli vardır ...

Özelden konuşalım.Ben de biliyorum boşluk olmadığını doğuda. Sınır bu başka bir şeye benzemez.  Diğer ilçeleri kastediyorum. Senin dediğin gibi. En küçük rütbe Bçvştur. Vekaleten ne demek biliyorsun. jandarmada böyle olur, piyadede karakol komutanları asteğmen bile olur. Yeri geldiğinde hudut karakol komutanlığı bile yaparlar.

HoliganSamSunLu

diğer ilçeler dediğin malatyanın doğanşehir ilçesidir.. ne bileyim maraşın elbistan ilçesidir... burada zaten terör yok denebilecek bir durumdasdır... ama terör olarak kırmızı hatta kalan bölgelerde benbim bahsettiğim yönetim uygulanır.

samsunmania

04 Ekim 2008, 23:06:17 #81 Son düzenlenme: 05 Ekim 2008, 00:36:32 samsunmania55
Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 04 Ekim 2008, 23:03:04
diğer ilçeler dediğin malatyanın doğanşehir ilçesidir.. ne bileyim maraşın elbistan ilçesidir... burada zaten terör yok denebilecek bir durumdasdır... ama terör olarak kırmızı hatta kalan bölgelerde benbim bahsettiğim yönetim uygulanır.

Senden biraz daha fazla bildiğime inanıyorum ben kardeşim. Özelden görüşelim.

Kaya

ne desek boş ne söylesek az,bu vatan da yaşayıp yasaların haksızlığı nedeniyle eli kolu bağlı insanlarız hükümetlrimiz göreve gelirken malum ülkeden icazet alır haldeler heralde bu işi yine biz gayriresmi yollardan çözeceğiz iş yine türk hükümetine değil TÜRK halkına kalacak bir kardeşimini de dediğği gibi sizin çözemediğiniz işi biz halk olarak çözeceğiz öyle görünüyor ALLAH sonumuzu hayırlı etsin şehitlerimize rahmet eylesin                                                                       amin

samsunmania

Alıntı yapılan: iak5529 - 04 Ekim 2008, 23:20:02
ne desek boş ne söylesek az,bu vatan da yaşayıp yasaların haksızlığı nedeniyle eli kolu bağlı insanlarız hükümetlrimiz göreve gelirken malum ülkeden icazet alır haldeler heralde bu işi yine biz gayriresmi yollardan çözeceğiz iş yine türk hükümetine değil TÜRK halkına kalacak bir kardeşimini de dediğği gibi sizin çözemediğiniz işi biz halk olarak çözeceğiz öyle görünüyor ALLAH sonumuzu hayırlı etsin şehitlerimize rahmet eylesin                                                                       amin

En büyük güç halktır ve önünde hiçbir şey duramaz. Bizler kimin hayır kimin şer getirecğini anlayacak duruma gelğimiz zaman, tvlerde kimin el kimin cebinde programları, bbg evleri saçmalıklarına dur diyebildiğimiz zaman, vatanıza milletimize bilinçli bir şekilde sahip çıkabildiğimiz zaman bu işlerbitecek. Bunu halk bitirecek.

Yalnızca BİZ

Elbet hesabı sorulacaktır...

alperen_55

Şehitlerimizin ruhları şad olsun.Bu it sürülerini, hain köpekleri memleketten silmedikçe bize rahat yok anlaşılan.Artık ne yapılması gerekiyorsa yapılsın. daha fazla tahammülümüz kalmadı.Üç gün sonra bu acıyıda unutur gideriz.Ama unutmamalıyız unutturmamalıyız artık bir tepki  koymalıyız hep beraber.

maço

yook tepkıyı nasıl koyacaz cenazelerde sehıtler olmez dıye mı bagıracaz yada stadda mı yada sehırde yuruyusmu yapacaz

yada bunların hıcbırını yapmadık mı ne degıstı hıcbıse malesef

sehıtlerımızın ruhları şaad olsun

yakmak lazım bı yerlerı

HaSaNCaN

elin almanyasında adam kaçırıyolar milyonlar sokaklara doluyo biz napıyoz hiç.

Sadece Samsunspor

apo asılsın pkk biter 2 dk.lığına idam cezası çıkarsınlar çok mu zor - akp hergün istediğini kanunu çoğunluğu ile çıkarıyor idamıda çıkarsın apo asılsın

HaSaNCaN

bencede vatan hainliğinin cesasını idam yap bakalım ülkede hain mi kalıyo serefsiz mi.