Burhan Arman

Başlatan CurvaSs, 23 Aralık 2012, 17:05:30

« önceki - sonraki »

CurvaSs

23 Aralık 2012, 17:05:30 Son düzenlenme: 22 Temmuz 2019, 13:01:16 brigand

genç oyuncularımızdan bir tanesi, yolu açık olur inşallah.

not: forma numarası nedir araştırdım ama bulamadım.

Kaya

feticalik

Forma şansı bulması büyük bir şanstı. Değerlendirebildi mi ? bana kalırsa hayır.

Sadece Samsunspor

ondan sonra ağlıyorlar oynatmıyorlar diye artistlik yapıp gidiyorlar. sana verilen şansı değerlendircksn

cembaba

Bence girdikten sonra etkili oldu. Haluk'tan daha etkili oldu bana kalırsa.

feticalik

mimar55

Canberk kadar hızlı pratik ama golcu olarak serkan aykutla çalışması lazım kanaatimdeyim ben beğendim sonucta tecrübesiz bir takım içinde oynadı hata yapmadımı yaptı ama genc ben gerçek manada beğendim bu yaşta bu kadar olur

Sol Açık

Bence de ümit verdi. Ama A takım için henüz kesinlikle hazır değil...

Ayberk

Haluk'u izlemektense bu çocukları izlemeyi tercih ederim. Belki potansiyeli yoktur, belki gram geliştiremez kendini, belki de kazmanın tekidir bilmiyorum ama olsun. Kazmanın 27 yaşındaki halini izlemektense 17 yaşındaki halini izlerim umut verir en azından. Kaldı ki iyi paslar alabilse aralara kaçacak, sprinter forvet izlenimi verdi bana. birkaç yerde iyi kaçtı ama takım öylesine kötüydü ki bir tek burhan'ı değil gençlerin hiç birini bu maçla değerlendirmemek lazım. bir tek doğan yine sahanın yıldızıydı o neden hala a takımda forma bulamıyor o da ayrı konu

yirmiuc

Bu çocuk ta bişeyler yapabilir, kumaşı iyi.

Samet Torun

Bence yaşına göre iyi. Tecrübe kazandıkça takımda yerini almalıdır. Ama forvetler geldigi zaman Sir Hüseyin ona ne kadar şans verir soru işareti. Bir pozisyonda kaleciyle karsı karsıya giderken hakem ofsayt diye yedi  pozisyonu. İnşallah koybolmazsın çocuk...

Gorkem

oyuna girdikten sonra hareketlilik getirdi

Ollivanders

Ne kaybederiz ? Zaten kaybetmedik mi haluk ile onunla bununla . Oynat artık

red_white

haluktan bin kat iyi en azından ayakta duruyor yerlerde sürünmüyor

emre

Ceza sahası içinde vurduğu şutta tam sövecektim Burhan olduğunu görünce vaz caydım. Bizim adamlarımız oynasın, öğrensin onlara tolerans gösterelim. Haluk oynayacağına her türlü.. Havada, karada..