Teknik Direktör | Ümit Özat

Başlatan muzaffer4, 16 Ağustos 2015, 12:23:13

« önceki - sonraki »

isa55

Mert

Gençlerbirliğine giderse şaşırmam

elexir

Yazık oldu hocaya bu kadro ile bu kadar, bu takım musayla, mustafayla, bu kalecilerle mi şampiyon olacaktı bu konumda olmamız bile başarıydı bence duygusal değilde objektif bakmalıyız ilk yarıyı bitirip yeni transferlerle daha iyi değerlendirebilirdik hocayı, şimdi bulurlar bir yerlerden besim durmuş erhan altın gibi bir hoca yine inleyen biz oluruz :(

GurbetciFanatik

Yönetimde biraz akil varsa som iki maca Kenan Yelekle ciksinlar.
Öyle apar topar maksat hoca aldik diye bi hoca alinmasin.
Erhan-Besim-Ercüment gelcekse Kenan kalsin.

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 15 Aralık 2015, 00:02:34
Yönetimde biraz akil varsa som iki maca Kenan Yelekle ciksinlar.
Öyle apar topar maksat hoca aldik diye bi hoca alinmasin.
Erhan-Besim-Ercüment gelcekse Kenan kalsin.

Abi dediğin adamlar biri gelecekse boşverelim sene sonuna kadar Kenan Yelekle gidelim.

beşnumara

Puan olarak hoca getirdi buraya ama takım mutsuz ve huzursuzsa oraya da hoca getirdi.
Şu da bir gerçek ki hoca takıma bir zarar verdiyse basın  3 zarar verdi. Protesto fotoğrafına bakın ve diger kendini basından olduğunu zannedenler hangisi Samsunsporlu?
Bu duruma gelmede kimin emegi varsa bogazinizdan çıksın sefersizler.

samsunum

AlıntıSamsunspor Nuri Asan Tesislerinde Bşk Erkut Tutu,Yönetim Kurulu, Futbolcular,Personel Ümit Özatı İstifasından Döndürmek İçin Odasına Geldi.. 

orucreis

Basina ses cikarmicak canim cicim bi hoca gelcek sonra hatalari gorilmicek ses cikatilmicak umit ozatta yapilan kaos ortami onda yapilmicak sonra gelcende sovmicen

samsunum

Besim  durmuş  gelir ligi  orta sıralarda  bitiririz.

beşnumara

Ulan bi şey diicem de şimdi neyse. Sahte Samsunsporlu menfaatci yalaka serefsizler. Millet ne hesaplar içinde yaa. Kulüpte statta istediği yapılmıyor diye takımın kötülüğünü istiyor serefsizler. Onlar kendilerini çok iyi biliyor.

MeL_55

15 Aralık 2015, 01:58:26 #190 Son düzenlenme: 15 Aralık 2015, 02:03:01 MeL_55
anlasilan futbolcularda inanilmaz stres var. hoca kendi kendine isi bitirdi.
1 mac anlarim 25dkda degisiklik yapip oyunu kurtarirsin. 2 macta tamam ama her mac yapilmaz ki arkadas.
madem yapacaksin bastan oynat o 25.dkda soktugun oyuncuyu. Ayrica mac icersinde 3 degisiklik yapiyorsun, ki muharrem oguzhan kadar berbat oynamadi, orta sahadan adam alip erseli forvet arkasi oynatiyorsun, ekigho zaten söze gerek yok, ofoedunun ölüsü bile daha iyi, sonra mustafa sevgiyi alip alpereni koyuyorsun, orta sahada bir tek mehmet ve hasan kaliyor? alperenden sonra oyundan iyiyce düstük. neyse hoca da kusursuz degil onu anlatmak istiyorum. ne zaman gelecek bize söyle keyifle izleyebilecegimiz, herseyi dogru yapan hoca, onu da merak ediyorum..
yazik oldu. cok iyi giden bir takim nasil bu hale geldi anlamiyorum.

artik erhandan sonra ümit bi kademeydi, simdi daha iyiysi gelir insallah.
Belkide Kenan hoca? basarirmi basarir. Her türlü lisansi da var.

Tabii Ertugrul hoca sana da lafim hala gecerli.
simdi degilse ne zaman?

s_uzunkaya

yazık oldu özat'a. bazen olacakalrın önüne geçemiyorsunuz. 4 maçtır felaket basiret bağlanması yaşadık. hatalar olmadımı oldu. bu son maçta mesela. adamalar 4 kere geldi 2 gol oldu. kaleci taa çıkıyo anasının dinine bide eliyle tutuyor ceza sahası dışında yetmiyor penaltı noktasındaki adam bomboş bırakılıyor orası çok çapraz rahat atamassın al penaltı noktasındaki adama attır der gibi. yetiyormu yetmiyorrr mustafa sevgi karambol yaşanacağı belli olan pozisyonda çizgide durmuş pozisyon ne olacak diye seyrediyor opsaiti bozuyor... velhasılı 4 maçın basireti ve beceriksizliğinin özeti bu anlattığım pozisyon resmediyor. dünyaları kaçır, güzel top çevir, oyunun hakimi ol sonra beleş goller ikram et tırmala dur.....
bence bunda bi basiretsilik olduğu ve bu işin hep böyle devam edilemiyeceği vede basit önlemlerle bu işin üstesinden gelinebileceği  görülmeli ve hocaya maçtan önce destek verilmeliydi. futbolcularımızın da çok gayretli olduğu asla hocayı sabote etmediğinide belirtmek isterim. ofeodu bile hatta....
bu saatten sonra hayırlısı olsun demekten başka birşey kalmıyor ama yazık oldu Ümit Hoca ya...

Karabudun

Şayet doğru ise istifasını maçtan önce vermiş. Bu şekilde bir demeci olmuş. Eğer böylesine önemli bir maçtan hemen önce istifa ettiği doğru ise niyeti çok fena. Ha, Denizli maçının hemen ardından istifa edip sonrasında geri aldıysa ve "maçtan önce" ifadesi ile bunu kastediyorsa lafım yok. Kendisi ne halt eder bilemiyorum ama yönetim bu istifa konusuna açıklık getirmeli. Gıybete düşmek istemiyorum ancak aslı varsa meselenin bir diyeti de olmalı. Yönetimin yapacağı açıklama çok önemli, merakla bekliyorum.

ngonge

Ümit Özat gitse üzülmem. İyi bir taktisyen, ama kriz yönetimi zayıf, oyuncuları strese sokuyor. T.direktörlük biraz da siyaset işi. Takımı astığı astık kestiği kestik yönetemezsin. Oyuncuların birçoğu çok gergin.

Takımda papaz oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Ofoedu'nun şımarıklığı olabilir ama Musa, M.Sevgi gibi oyuncuların papazlık yapacaklarını sanmıyorum. Sadece hoca onlara fazla sorumluluk verdiği için böyle görünüyor. Eksiğimiz çok, inşallah devre arasında güzel yerinde takviyeler ile toparlarız. İyi oyuncularımız var, eksikler kapatılırsa takım zirveyi zorlar.

Sadece Samsunspor

Baskan ikna etmis takimda kalmis. Yonetimin tum olanlara ragmen arkandayiz istifa etme mesajini vermesiyle birlikte dahada guclu olacaktir. Yonetim basini susturmalidir