Samed Hakan Kılıç

Başlatan Kaya, 13 Eylül 2017, 14:51:26

« önceki - sonraki »

_SoN_

Tekrar ilk 11 e monte edilmeli, çok ama çok lazım bize, ilyas ile değişebilir ara ara ilk 11 i.

adige73

Bu çocuk fırsat yakaladığı macta bu şansını iyi kullandı ve cok iyi oyun çıkardı ama nedense hoca bir daha şans vermedi sorun ne acaba

Sadece Samsunspor

Cok begeneni var. Bende kotu bulmuyorum ama ne bilim bu adama karsi beni iten bisey var. Sebebini bulamadim.

ngonge

Samed Hakan bir varsın bir yoksun, sakat mıdır, olayı nedir çözemediğim bir durum. Oğuz'un yanında değil daha çok onun yerinde oynaması gerek kesinlikle.

target_t.t.b

Neden 18 de yoktu sakat mıydı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

ngonge

Bu çocukta herhalde mental sorunlar var. Takımın resmi sitesinden fotoğraflara videolara bakıyorum, bu çocuk sürekli takımdan ayrı takılıyor. Ciddi uyum sorunu olduğunu düşünüyorum. Oynatmama tercihinde bu da olabilir.

Sadece Samsunspor

Asiri uyum sorunu vardi. Yolu acik olsun

ngonge

Faydalı olabilirdi aslında ama kafası hiç buralarda olmadı. Türkiye'de genel olarak oynayamaz bence.

_SoN_

Yetenekli biriydi, nedense bir türlü uymadı takıma, gittiği takımda inşallah daha iyi yerlere gelir.

_Jack Daniels_

Yeteneği fena değil ama fizik olarak eksik bir oyuncu. En iyi haliyle bile üst seviye bir oyuncu olamaz bence bundan sonra. Kariyerinde başarılar.

ngonge

Bu arkadaş boşta kaldı sanırım hiçbir takımda görünmüyor transfermarkt ta. Orta sahada 3 tane sakat varken alternatif olabilirdi. Akılsızlığına yansın.

55_OrHaN_55

Burnu fazla havalardaydı, ortama bir türlü adapte olmadı, ısınamadı. Samaras'ta bile bundaki fiyaka yoktu. Kendini Francesco Totti gibi bir şey zannediyordu sanırım. Hayallerinin takımında oynaması dileğiyle.

5trawberry

Turgutluspor'a gitmiş...
Cidden yazık.
Hakediyor böyle tipler

Nuri Asan

1 ay sonra ben almanyaya gideceğim diye turgutluda da ağlar. Gerçekten hak ediyor. Turgutluda dua etsin, süper bilmem kaçıncı amatör liginde oynayan bafra belediyesporu bile hak etmiyor. kendi düşen ağlamaz.

eprianu

Fransa'nın Paris şehrinin Turgutlu ilçe takımına transfer olmuş. Amacına ulaşmış bravo. Ne güzel söylemiş eskiler: "Ne edersen kendine, edersin kendi kendine..."