Başımız Sağolsun; HarbiSamsunsporlu'yu Kaybettik!

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Mart 2010, 14:36:47

« önceki - sonraki »

berusa55

Malum askerdeyim ve simdi sitemize girince öğrendim bu haberi ve şok oldum. Ah be kardeşim; yüreğin Samsunspor diye atardı. Ve gencecik yaşta aramızdan ayrıldın. Mekanın Cennet olsun. Sevenlerine ve kederli ailesine de baş sağlığı dilerim. :'( 

LisandroLopez

Allah rahmet eylesin , mekanı cennet , toprağı bol olsun..

samsunspor.co.nr

Sadece Samsunspor

Daha yeni gördüm :'( Allah rahmet eylesin, çok üzüldüm, yazılırı hep nedense gözüme takılırdı :( Çok acı bir durum, ailesine ve yakınlarına Allah sabır versin.. Şirin Ana, Timofte, HarbiSamsunsporlu... UNUTULMAYACAKSINIZ.. :'(

FaTiH_HaN

papel

vayy be şimdik anladım yıllar önce bu kardeşimizle msn aracılığı ile konuşmuştuk Samsunsporumuz için yardım kampanyası yapıcam diyordu her Samsunlu 1 er tl verse falan diye sonra bank asyaya düştüğümüzde d spor şifreli olduğu için justin tv yi önermişti bana. bende teşekkür etmiştim. bana dediği şu sözden anladım Süleyman kardeşimizin olduğunu...Ben yrüyemiyorum Şu günlerde ihtiyacım olan tek şey Dua demişti.. :(
mekanın cennet olsun kardeşim..

Nuri Asan

Şimdi okudum mesajlarını kardeş.Hasta yatağında bile Samsunspor'u,şehitlerimizi düşünüyormuşsun...
Mekanın Cennet Olsun...

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 10 Şubat 2010, 19:57:26
tehlike suruyor serı devam eder umarım hastalıgım ılerledıgı su gunlerde sızlerle mac takıp etmeye hasret kaldım inş takımımız galip döner ızmıtten

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 20 Ocak 2010, 16:34:13
acılarını yüreğimizde  daıma yasıyoruz gidip ziyaret edemeden sanırım bnde göçup gıdeceğim

epçeli köylü

Çok üzücü bir durum.Mekanı cennet olur inşallah....

ondestan_11

16 SS 1965

Arkadaşlar Bugün Süleyman Can'ın Doğum günü 23 yaşına değdi ama artık aramızda değil tekrar allah rahmet eylesin allah anana babana sabır versin.. :(

Kaya

Akyol

Allah gani gani rahmet eylesin, ailesine sabırlar versin... :(

kaptan 55

mehmet yılmaz

zaman ne çabuk geçiyor? 6 ayı geçmiş... biz neyse de şu süleyman'ımın yüzü gülmedi ya son yıllarda, içim çok yanıyor :(

55(tuncay)55