4.Hafta | SAMSUNSPOR - Kasımpaşa 0-1

Başlatan Tribün_ali, 04 Eylül 2006, 16:53:01

« önceki - sonraki »

hasselbaink

Alıntı yapılan: "34 SS 1965"acaba kasımpasa taraftarı gelecek mı gercı ıstanul kasımpasa trıbununu paso gfb lı i... dolduruyo samsunda yasayan fb lı gavatlar belkı kasımpasa trıbununden destek yaparlar

samsundaki gfbli zıpırların Fener-Kasımpaşa muhabbetini bildiklerini ya da bilseler bile bunu göze alıp tribüne geleceklerini sanmıyorum. Popüler adam onlar; tribünle deplasmanla işleri olmaz. Samsun çıksa da Fener'i izlesek diye bekliyorlardır eminim.

onlar keşke gelseler derim makara olurdu

King Of The North

Maça saatler kaldı umarım kazaya uğramayız,artık seriye bağlasak şu işi de rahatlasak babacanlar.

34 SS 1965

evet artık heyecan yavas yavas doruğa cıkıyor taraftarımız nasıl acaba ah sımdı samsunda olmak vardı ya

kadir55ist

selam
samsundaki arkadaşlar inşallah stadı bugün tıklım tıklım doldururlar dün akşam eskişehir tribünleri görünce ah çekmemek elde değil.
bir zammanlar istanbulda bile stadları dolduran samsunspor sevgisi acaba geri dönecek mi?
maçtan inşallah güzel bir skorla ayrılıp seriye başlarız...

King Of The North

Samsun'da olmak vardı şimdi ama biraderi yoladım arkadaşlarını da al git maça dedim herkes soğumuş takımdan zor valla işimiz.Bu sezon ne fotograf var ne de video var maçlardan bekliyoruz artık babacanlar.

sezer-55

stadyumu doldurmak çok zor inşallah maçı alırız.

sinoplu

sinoplu

ilk 20 dakka
gol atamadık henuz
oyun nasıl acaba

cagdasahmet

King Of The North

sinoplu

31' Samsunspor  0 : 1  Kasimpasa
ızdırap basladı yıne
ilk yarı atsak barı

Gurbetci Bülent

Vay anasina dk 30  samsun 0   kasimpasa 1
la neoldu simdi bu takima
insallah 2-1 veya 3-1 yeneriz daha 60 dakika var

sinoplu

ilk yarı esıtlıgı saglasak barı

King Of The North

Ayıptır hadi atın 1 tane rahatlayalım.

cagdasahmet

Bu Takimda Ruh yok...Yine is Hocamiza kaldi...