SAMSUNSPORUMUZ - fenerbahçe

Başlatan salihcakir, 05 Şubat 2006, 21:42:34

« önceki - sonraki »

yönetici

Alıntı yapılan: "tuzlalı"

Diğer bir konu ise maçın hakemi Serdar Tatlı olarak duydum ama bilen var mı.

evet maçın hakemi Serdar Tatlı..

tuzlalı

Bu iyi haber diycem ama maç bizim sahada. Bir taraftan adil yönetir diye düşünüyorum , diğer taraftan adil olacam diye bizim ev sahibi oluşumuzu dezavantaja çevirmeye kalkar. Ağız tadıyla ev sahipliğimiz yaşatmaz belli mi olur.
Hayırlısı artık. Adil yönetsinde başka şey istemiyorum.

tuzlalı

Şu soysuza bakın hele..(fb taraftar sitesi antu.com dan alıntı)

EmRaH]
www.1907unifeb.org

Şehir/Ülke: <<S a M S u N>>
Ynt: Samsunspor - Fenerbahçe (TSL 20.Hafta maçı)

--------------------------------------------------------------------------------

çok zor bir mac olacak..
bugun antremanını izledim samsunsporun
alan daraltmaya dayalı bir taktik calısma yaptılar ve duran top calıstılar.
cok zor bir mac olacak hava da epey serin olacak cumartesi..
millet samsunspor atkılarıyla dolasmaya basladı  fenerbahce beremi goren pis pis bakıyor tabi birşey yapamıyorlar

salihcakir

bence de serdar tatlı bizim açımızdan iyi olmus. en azından sözde büyük takımların şımarık oyuncularının sahada cırcır konusup herseye itiraz etmelerine izin vermiyor. fenerbahçenin de hakem kararlarıyla çok maç kazandığını düşündüğümüzde maçın hakeminin serdar tatlı olması sevindirici.

bence de samsunspor taraftarının bugün üçe beşe bakmadan stada takımlarını desteğe gitmeleri gerekir. öte yandan yönetim bence de biraz daha ucuz tutmalıydı bilet fiyatları. mesela kale arkası 10 maraton 15 ytl gibi.

ama çok moraliyiz. çok inançlıyız. takımın kendine güveni tam manasıyla geldi. bizim onlara güvenimiz sonsuz. inşallah kazanacağız.

supporter

Alıntı yapılan: "tuzlalı"EmRaH]
Şehir/Ülke: <<S a M S u N>>
Ynt: Samsunspor - Fenerbahçe (TSL 20.Hafta maçı)
--------------------------------------------------------------------------------
çok zor bir mac olacak..
bugun antremanını izledim samsunsporun
alan daraltmaya dayalı bir taktik calısma yaptılar ve duran top calıstılar.
cok zor bir mac olacak hava da epey serin olacak cumartesi..
millet samsunspor atkılarıyla dolasmaya basladı  fenerbahce beremi goren pis pis bakıyor tabi birşey yapamıyorlar

bir şey yaptığın zaman sağda solda işte herkes istediği takımı tutar ne karışılıyor tahammülsüzlük vs. derler. bir şey yapılmayınca da böyle hava atarlar.

ama bu adamda bu kaşıntı varken bir yerden bulur belasını.

köpek bile yemek yediği kaba pislemiyor ama bunlar böyle işte napalım

south_london

emrah konuşmak yakışmamış o gençler maçından  sonra.

neler yapabileceimizi bilio çocukluk arkadaşım benim fenerlilere hava atmak için konuşmuştur.

Serkan

texas bu emrah o emrahmıı ??? galiba kaşınıtısı tuttu ama sana sölimmi bunuda inkar eder abii ben demedim dieee

supporter

Alıntıalperdinho
Şehir/Ülke: Samsun
Bu maçta takımımızı yalnız bırakmayacağız ve memleketimizin takımına karşı Fenerbahçemizin oynayacağı maçta tribünde yerimizi alacağız. Tüm Fenerbahçeli kardeşlerimizi abilerimizi maça bekleriz.

arkadaşlar şerefsizlik haysiyetsizlik parayla değil yaptıkları istanbul özenticiliğini bir marifetmiş gibi yazıyorlar bir de. diyecek fazla bir şey yok. ama her toplulukta böyle ruhsuz güce tapıcılar çıkabilir. Bunlarda idealizm aramayalım..
Üç beş züppe kendini bilmez görmemiş medya maymununu aslında kafaya takmak gereksiz. Stad o gün kırmızı beyaz olacak. Böyleler ancak internette atsın tutsun.

biz artık maçı yorumlayalım

Rafi & Serkan haydi gol bekliyoruz!

oğuzhan55

Görmesi gerekenler görecek herşeyi.Öyle kolay mı Samsunspor'u Samsun'da yenmek.Başka takımlar hakkında konuşmak istemem ama kimse Samsunsporumuzdan fb gibi voleybol takımı diye söz etmiyor.Bunu da herkes bilsin.Bu el, kol oyunları olursa umarım hakem bunları görür.Ama öyle ya da böyle herşeye rağmen herkese rağmen Samsunsporumuz bu maçı alacak ve herkes bizi konuşacak.

ngonge

Alıntıalperdinho
Şehir/Ülke: Samsun
Bu maçta takımımızı yalnız bırakmayacağız ve memleketimizin takımına karşı Fenerbahçemizin oynayacağı maçta tribünde yerimizi alacağız. Tüm Fenerbahçeli kardeşlerimizi abilerimizi maça bekleriz.

bu yazıları gördüm ve şaşırsam mı gülsem mi ne yapacağımı bilemedim.
aklıma ilk gelen, amerikan ordusu ırak a girince ellerinde amerikan bayragı sallayıp tankları karşılayan ıraklılar geldi...

tuzlalı

Kime, neye, ne için yaranmaktır bu. Fenerlilerin bile bu soysuzlara bizim baktığımız gibi baktığına eminim. Bu ne haysiyetsizliktir.

Maça artık sabısızlanıyorum çakalım şunlara inşallah. İçerdekine dışardakine.

jean

birtakim kimligini unutmus kisilerin yaptigi ibnelikten baska birsey degil bu memleketinin takimina kaersi fenerbahcesiymis gorelim bakalim gel stada

samet

delikanlı fenerliler saat:2:30 da çiftliğe gelsin bizde görelim fenerbahçe taraftarı ne kadar delikanlı maçta görüşmek üzere...çarşambalılar...

beşnumara

koyacaz fenere başka çaresi yok   :lol:

kuzeykale

Arkadaşlar Yarın saat 5 te açık tribüne girip maçı izleyeceğim.
  Samsunsporumun şansı açık golleri bol olsun.
Tüm taraftarında tezahüratlar için nefesleri kuvvetli olup, inşallah güzel bir galibiyetle mutlu bir hafta sonu geçirmelerini diliyorum. sevgilerle