Sivasspor: 0 Samsunsporumuz: 3

Başlatan ngonge, 25 Ocak 2006, 20:09:28

« önceki - sonraki »

ks1966

Deplasmanda sivasspor gibi bir ekip karsısında
3-0 cok guzel bir skor umarım gelecek haftalarda
devamı gelir...

tankut

fener maçının provasını yapıyoruz.... haydi çocuklar 4 ü 5 i bekliyoruz... düşmemizi dört gözle bekleyenler avucunu yalayacak

Harun55

Fanatik'te birisi yorum yapmisti.

adam diyoki: Biz Samsun gibi kucuk takima yenilcek kulub degiliz diyor adam, arkadaslar gelde s.... simdi bunu affedersiniz kufur ettim ama okadar olacak. :)

Daha dunki boklar ya Sivasspor'da kim oluyo. :evil:

Vural temiz

Ligin en az gol yiyen takimina, deplasmanda (Yozgat)
3 gol atmak netemek? Samsunspor demek

bu gece barda gönlüm hovarda calsin sazlar oynasin kizlaaar!!! lay la lay la la la la!!!!!!!!

cartman

34 SS 1965

Takımımızın önü açık arkadaşlar kimse kısaknmasın samsunsporumuzun önü açık bunu ilk gaziantep sonra bjk ve şimdide sivas önünde tekrar kanıtlamıştır hayılı olsun

ender

Sukurler olsun yuzumuz gulmeye basladi.Insallah kupada ve ligde basarilar gelir.Seneye kadroyu koruyup,birazcikta takviye yaptimi tutulmayiz.

Cagdas

Helal olsun insallah devami gelecek.Ne demistim Guaye onyarsa yeneriz.... :D TEBRIKLER:::::::::::: ISTE SAMSUN BU BEKLEYIN GELIYORUZ;;;;;;;;;;;

lucapicola

Net bir galibiyet aldık.Devamı gelecek inşallah.Sıradaki gelsin 8)

ngonge

hep hayal ettiğimiz samsunspor görünmeye başladı. vallahi 2 deplasmanda 6 puan.
12.sıraya çıktık 20 puanla. 5. sivas ın 26 puanı var!  
bu performansları evimize yansıtırsak; ilk 6 ya rahat gireriz.

ve gueye samsun forması ile;

yirmiuc

Clint_Eastwood

3-0 gibi net bir skorla Sivas'ı yendik. Artık Samsunspor ligde üst sıralara hızla tırmanacaktır. Güzel günler bizi bekliyor...

jean

oleeyyyyyyyy allah asukurler olsun dusme hattindan kurtulduk ama tehlike gecmedi 12. siradayiz nefes aldik biraz maci rahat aldik zaten normal bir sonuc haftaya fb yi bu moralle vurmalizi ilk macta samsundayken gittim maca adamlara harbiye maci verdik ocumuz cok pis oldu

bu arada adminden ricam ks 1966 nin uyeligi iptal olsun baska taraftarin bu sitede yeri olmamasi lazim

salihcakir

çok şükür çok güzel bir sonuç aldık. loorant efendi hemen bahaneyi zemine bulmuş. bizim futbolcularımız bu seminde oynayamadı demiş. neye gülelim geçelim..
tekrar tekrar hayırlı olsun. bence samsunspor daha nice maçlarda yüzümüzü güldürmeye devam edecek. maçın akşam özetini seyrettikten sonra bazı şeyler saha da şekillenir ama; savunma yapmayı da öğrendiğimiz kesin. deplasmanlarda dahi gol yememeyi başarır olduk. bu anlamda beşiktaş maçının 55 dakikasına kadarda iyi bir görüntü çizmişti samsunspor aslında. yozgattan Timofte'den aldığım bilgilere göre de takımımız özellikle ilk yarı rakibine oranla daha iyi daha baskınmış. maç ikinci yarı daha ziyade orta alan mücadelesine dönmüş. rakip hemen hemen hiç pozisyon bulamamış. hadi bakalım darısı fenere inşallah.

son olarakta; ankara'dan samsun'dan istanbul'dan yozgata giderek takımlarını orada da yalnız bırakmayan vefakar cefakar samsunspor taraftarına helal olsun diyor sonsuz şükranlarımı iletiyorum..

birde sloganla bitirelim havaya girmişken!

SEN ŞAMPİYON OLACAKSIN !!..

kadir55ist

selam
arkadaşlar bugün muhteşem bir gündü maçı soluk almadan dinledik. 3-0 süper sonuç artık herkes samsunsporu konuşacak.
bu takım çok can yakacak inşallah.
radyodan maçı dinlerken 1500 samsun 1000 kadarda sivas taraftarı diye duydum yanlış duymadıysam.
nerde o sivas yozgat yalakaları maçtan önce birbirlerini yalıyorlardı ne oldu yan mı geldi?
yozgata giden tüm arkadaşlara helel olsun hepsine istanbuldan sevgiler
biz SAMSUNSPOR LUYUZ.