Sivasspor: 0 Samsunsporumuz: 3

Başlatan ngonge, 25 Ocak 2006, 20:09:28

« önceki - sonraki »

south_london

bengü köyü baraj yapıldığı için boşaltılmıştı oradaki topraklarımda bursanın emek köyüne gittiler.ama kalplerinde samsunspor sevigisi hiç azalmadı.bu arada bengül yaylasından başlayıp agalan sarpından devam edip nebyana kadar giden sürek avlarını özledim.sonrada yaylada kuzu kebap...

samet

Alıntı yapılan: "bengülü"samet kardeşim bengü bursada değil samsun bafra bengü köyü yani benim köyüm ne zaman geldin bursaya dernek eski yerinden 200 metre kendi binasına taşındı
gelirsen bursaya görüşürüz
geçen sene bursadaydım emekköyden arkadaşım vardı derneğe geldik tabela vardı ama dernek taşınmıştı.gelirsem görüşürüz...

timofte

Sivasspor gibi takımları "Sivaslılar" destekler ama birçoğu gerçekte başka takımların taraftarıdırlar. Uzun süre Süper Lig görmemiş memleket takımları 1.lige ilk çıktıkları dönemde böyle havaya giriyorlar; bunu daha önce de gördük. Erzurumlular da Fb, Gs taraftarı oldukları halde bir ara tribünleri dolduruyordular. şimdi ne oldu; silinip gittiler..

Samsunspor bunları çoktan aşmış, tüm Türkiye çapında ekolü ve "gerçek taraftarı" olan bir takım kimliğini kazanmıştır. Özellikle son dönemde Süper ligde aralıksız geçirdiğimiz yıllar ve doygunluktan sonra artık özellikle deplasmanlarda tribüne yalnızca memleketliliğe bağlı olarak gelen insan pek kalmamıştır.

Elbette bu maçta çoğunlukta bizim taraftarımızın olmasını isterim. Ama stadyumda kaç tane Sivas'ı destekleyen olursa olsun, onlara ben Sivas taraftarı gözüyle bakmayacağım. Onlar benim gözümde sadece "Sivaslılar" olacak. Karşılarındaki takımı destekleyenler ise, sayıları ne olursa olsun
"Gerçek Samsunsporlular" olacaktır.

Benim için önemli olan da budur.

salihcakir

Aşağıdaki yazı sivasspor taraftarlarının sitesinden alıntıdır..
"gelecek hafta yapacagimiz Samsunspor
macini cezalı olarak İstanbul'da
MALTEPE Stadyumda oyniyacagiz"
işte link: http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=5799

Hakikaten saçmalık.istanbulda stadmı kalmadı yahu. anlaşılmadık bir durum. gene son günlerde maçın yeri değişebilir diye düşünüyorum. gerçi tuzladan ve bursa'dan gelecek taraftarlar için daha yakın bir nokta maltepe. hayırlısı olsun artık. her türlü yenelimde.

jean

kim sigacak o stada merak ediyorum dogrusu belki maltepe bile oynamiyor orada stadin kapasitesi kac kisilik acaba bence sacmalamislar ataturk stadi daha iyi olurdu bence

kuzeykale

Arkadaşlar Ercan koloğlunun Samsunspor sitesindeki açıklamasına göre sivas maçı ali samiyende yapılacakmış...

Clint_Eastwood

Sivasspor-Samsunspor maçı Yozgat Şehir stadında yapılacak....

samet

arkadaşlar biz çarşambalılar olarak sivasspor maçı için yozgata 1 otobüs hazırız eğer organizasyon olursa her türlü gideceğiz....
sivaslıların sitesinde baktım stada sığmayacağız falan diyolar.bence yozgata alınması bizim için çok kötü oldu zaten yozgatlılarda bize gıcık...ama olsun hiç unutmam ramazan günüde yozgatta gençleri 2-1 yenmiştik...

baha55

selam arkadaslar..sivas maçı için yozgata otobüs  kaldırılıyomu..organizasyon varmı varsa net bi bilgi alabilirmiyiz yardımcı olursanız  memnun olurum

preator

-SAMSUN SPOR'UMUNUZ beşiktaşla yaptığı kupa maçında deplasmanda  yara alması son derece şahsımı ve camiamızı üzmüşsede ;
Biz ne badireler atlatmış bir takım olarak;
bunların üstesinden gelmeyi de iyi biliriz.
Her kötü sonuçtan çıkarılması gerekli dersler vardır.Artık Kırmızı Şimşeklerimizin Hafta sonu oynayacakları Sivasspor maçına çok motive bir şekilde çıkarak Muhteşem taraftarlarına ve Sivasspora muhteşem bir futbol resitali yaşatmasını canı gönülden istediğimi belirtmek isterim.
İstanbulda Şanlı Samsunspor takımımızı beşiktaş maçında yanlız bırakmayan taraftarlarımıza TEŞEKKÜRLER!!
Umarım hergeçen gün daha iyi bir SAMSUNSPOR seyrederiz gün ola DESTAN YAŞANA SAMSUNDA

samet

arkadaşlar yozgatlılar açıklama yapmış özellikle bizi bekliyorlarmış...sivası desteklicekler...özellikle şirinleri bekliyolarmış öyle yazmışlar...oraya gidelim hesabı görelim...

south_london

ender

son 2 yildir samsunsporu segredemeyip sadece netten takip ettigim icin serkanin durumunu bilemiyorumsu anda ama her ne olursa olsun boyle bir golcumuz varken oynatilmamasi mantikli gelmiyor gerci bu haftadan itibaren televizyondanda takip edip durumu gorebilcem.Insallah sivastanda 3 puani alip su ligin dibinden kurtuluruz.Ayrica akagunduzun transferi ne durumda bilgisi olan varmi?

bengülü

cezalı maçları seviyoruz biz sivası kesinlikle yeneceğiz geçen senede bizim maç yozgatta oynanmıştı gençlerbirliğle 2-1 yenmiştik gene maç yozgatta gene yeniceğiz sivası

jean

bencede galip gelecez tahminlerim tutmuyor ama bu sefer yanilmak istemiyorum