18.Hafta | Gaziantep 0-1 SAMSUNSPOR (Serkan, dk.69)

Başlatan yönetici, 13 Ocak 2006, 18:29:21

« önceki - sonraki »

samet

Vural temiz

75 dakika  Serkan`in yerine Ceyhun girdi bakalim bize şans getirecekmi

Vural temiz

5 dakika kaldi haydi cocuklar dayanin
dakikalar bitmiyor kalbimi duyuyorum cok heyacanliyim

KotuCocuk55

dakika 85. 1-0 öndeyiz!
SAMSUN Kapandı antep bastırıyo ama pek de gol çıkacakmış gibi durmuyor,inşallah yenecez ve mükemmel bir başlangıç yapacaz!

KotuCocuk55

Vural temiz

Maci aldik en büyük Samsunspor

Ne demistim Ivanov, Krita, Antep  0 - Samsunspor 2

2 golü atamadik ama maci aldik

KotuCocuk55

Maç bitti!
GAZİANTENSPOR 0 SAMSUNSPOR 1
Gol: Dakika 69 SERKAN AYKUT

Bu çok iyi oldu,FORZA SAMSUNSPOR!
ŞİMDİ sıra Beşiktaşta!

sezgin

lige galibiyetle başlamak güzel oldu inşallah gerisi gelir b.j .k maçında devam

Forvetim

çok şükür 2.devreye iyi başladık haydi hayırlısı devamı gelecek inşallah şimdi kupada bjk yi de yenip lider olarak gruptan çıkmalıyız, haftaya evimizde ligde galibiyet serisine devam etmek ümidiyle,,,

timofte

Çok önemli bir galibiyet aldık. Alt sıralardaki rakiplerimiz de maçlarını kazandığı için bu maçta alınacak puanlar daha da önemli bir hale gelmişti. Haftaya yine çok kritik bir maçı da içeride Rizespor ile oynayacağız. Umarım bundan sonra yolumuza böyle devam ederiz. Bu maçta oynayamayan diğer transferler de ilerleyen haftalarda takıma monte edildiklerinde daha iyi bir seviyeye geleceğiz.
Antep'te Erdoğan Hoca'nın benimsediği taktiğin de alınan sonuca etkisi olduğunu düşünüyorum.

Tebrikler, Samsunsporumuza yakışan işte bu.

Harun55

Gözümüz aydin Samsunsporun dönüsü mükemmel olacak !

34 SS 1965

biz bjk i de yenerek ligde cok büyük bir hava yakalırız zaten yorumcular ikinciye yarıya en iyi hazırlanan takım olarak samsunsporu gosterıyorladrdı ve tuttu umarım bjk ve rızeyı yenerek lıgı ıyı bır yerde tamamlarız tebrikler samsunsporum

bodensee55

sevgili timofteye demisdim samsun konya kupa macinda antepe basacaz diye o da yenilmeyelim demisdi?`...

bravo erdogan hoca once bjkye halledelim sonrada rizeye basalim artik iyi daraldi puan duurma her an hersey olabilir 6. bile olabiliriz

Ladikli

ağzına sağlık bodense bende sana katılıyorum artık bize bu lig de tutacak takım tanımıyorum

jean

hic unidim olmayan bir maci aldik allahima sukurler olsun samsunsporum var olsun deplasmanda yenmek dahada guzel rizeyi yendimi o zaman samsunspor gelecek kimse meraklanmasin