8.Hafta | Beşiktaş:3 - SAMSUNSPORUMUZ:2

Başlatan kral55, 26 Eylül 2005, 19:26:36

« önceki - sonraki »

curva55

Bilet fiyatları 15 milyon işimiz zor oldu şimdi

timofte

istanbul tuzlada yaşayan çok samsunsporlu tanıdığım ve akrabalarım var.
hepsinden de bu maçı statta izleyecekleri haberlerini duyuyorum.
sadece tuzladan 50 kişi maça gidecek anladığım kadarıyla Samsunspor sağlam bir destek bulacak İnönü Stadında. Samsunsporumuz yalnız kalmayacak inşallah. Forumdan birçok arkadaşın da maçta Samsunspor'u desteklemek için yerini alacağını görmekten büyük mutluluk duyuyorum. umarım iyi olacak her şey.

curva55

Tuzladan gelmelerine çok sevindim bu sefer kalabalık oluruz inşallah.

oğuzhan55

Takım bu maça asılırsa kazanır.Çünkü Beşiktaş'ın her ne kadar iyi bir kadrosu var denilse bile bu kadroyu hocaları pek kullanamadı.Zaten takımda bocalama döneminde.Bence bu maçı kazanmak hiçte o kadar zor değil.Beşiktaş'ı 4-0 yendiğimiz maç aklıma geldi de bu sefer neden aynısı tekrarlanmasın.Hani şu kırmızı kartların havada birbirleriyle dans ettği maç vardıya hatta İlhan Mansız oyundan atılmak için bilerek kart görmek için uğraşmıştı ve başarmıştı.Yeterki futbolcularda takım olarak maçı kazanma hırsı olsun.Arkası muhakkak iyi bir sonuçla gelecektir.

kral55

Beşiktaş malmö'de 55. dakikada 3-0 önde.Bu kadar net sonuç beklemiyordum.
Bu şekil maç biterse bizim maç için tahminim.Beşiktaş:1 Samsunspor:1

supporter

beşiktaş'ın uefa maçındaki performansı bizim maç öncesinde havaya girmelerine neden oldu. yine de bu maçtan umudum var. her ne kadar medya sadece bu takımın galibiyete kendine gelmeye ihtiyacı var gibi lanse etse de biz de aynı ligde mücadele ediyoruz ve en az onlar kadar şiddetle puanlara ihtiyaç duyuyoruz. bu arada samsunsporun yalnız kalmayacağını gördüğpüme sevinirim. umarım o gün samsunsporlulara ayrılan yer dolar.

samsunlu_gencler

Alıntı yapılan: "curva55"Bilet fiyatları 15 milyon işimiz zor oldu şimdi
naapcaz simdi ibo.dısarda kalmaaız insallah

Amsterdamli

Besiktas´in Malmoyu elemesi iyi oldu, yoksa yine bizim mac telafi maci olarak gorulecekti. Isvec´ten yorgun gelecekler ve bu bizim icin avantaj. Gerci takimimiz ust duzeyde degil ve Celil sakat. Ali Akdeniz onun yerinde oynar ve sag bek´e Sume gecer. Marciel bu maca haziri olurmu bilmem, ama olursa Adnan´in baska yerde oynamasi gerekecek. Oda sag bek´e gecebilir. Yada Kenan´in yerinede oynayabilir.

Rentboy

beşiktaş malmö maçını kazandı.bakalım gaza gelip havalara girerlerse bu maç bizim için iyi geçecek.geçen sene inönüdeki maç güzeldi de serkanın penaltıyı kaçırması ve beşiktaşın zorlukla bulduğu pozisyonları gole çevirmesi kötüydü.umarım beşiktaşa yine az pozisyon veririz ama bu sefer biz bulduğumuz pozisyonları cömertçe harcamayalım.
inşallah en az bir puanla döner takımımız...

55samsunlu55

beşiktaş maçını alırsak kesinlikle ligde dikey çıkışa geçeceğimize inanıyorum. özgüven açısından müthiş olumlu etkisi olur. dünkü galatasarayı görünce ne kadar kötü bir takıma yenildiğimizi gördüm ve üzüldüm. umarım beşiktaş maçı samsunsporumuzun zaferiyle sonuçlanır.

Harun55

Celil'in Yerine Marciel oynuyormus beyler hadi hayirlisi ilk maçina çikacak marciel :)

supporter

AlıntıSamsunspor puan için gitti !..

Samsunspor İstanbul yolunda.. Kırmızı- beyazlılar pazar günü deplasmanda oynayacağı zorlu Beşiktaş maçı için İstanbul'a hareket etti..

Nuri Asan Tesisleri'nde hafta başından bu yana Beşiktaş maçına hazırlıklanan Karadeniz ekibi, bugün kısa bir çalışma yaptı.

Samsunspor'un çıkış yakalayabilmesi için oyuncuların bu karşılaşmada çok çalışmaları gerektiğini ifade eden Erdoğan Arıca, şunları kaydetti:
''Bu karşılaşmadan mutlaka puan almak zorundayız. Hafta başından bu yana yaptığımız çalışmalarla iyi oyun oynamaktan çok, nasıl puan alırız bunun hesaplarını yaptık. Oyuncularda bu durumun farkındalar. İyi futbol oynamak için zamanımız var, acil puana daha çok ihtiyacımız var. Bu karşılaşmadan da puan alacağımıza inanıyorum.''

Havayolu ile İstanbul'a hareket eden Karadeniz ekibinin Beşiktaş karşısında sahaya muhtemelen Kerem, Ali Akdeniz, Kenan, Petkov, Ayari, Adnan, Musa, Kais, Marciel, Rafael ve Serkan Aykut tertibi ile çıkması bekleniyor.  

tuzlalı

Sanki  berabere bitecek gibi geliyor ama hadi hayırlısı. İnşallah kazanırız.

jean

bu hafta yine samsunsporumu televizyondan gorecegim maca giden arkadaslara sesleniyorum asin soyle bir okkali pankart bende memnun olayim

samsunlu_gencler

Alıntı yapılan: "jean"bu hafta yine samsunsporumu televizyondan gorecegim maca giden arkadaslara sesleniyorum asin soyle bir okkali pankart bende memnun olayim
alem dusun kral samsun pankartı war curva getirirse asacaız