TFF 2. LİG 2019/2020 21. HAFTA | Tarsus İdman Yurdu 1 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 27 Ocak 2020, 21:45:27

« önceki - sonraki »

ata55

TFF 2. LİG 2019/2020 21. HAFTA | Tarsus İdman Yurdu - SAMSUNSPOR'umuz
02. 02. 2020
13.30
TRT Spor

MİY'e düşman oldukları için Tarsus'u seviyorum. Kadro olarak bize rakip olabilecek durumda değiller. 02.02.2020'de 2-0 kazanırız diye tahmin ediyorum.

jean

Biraz korkuyordum ama nedense korkum gecti insaallah kazasiz aliriz cunku manisa urfaya fark atacak olasi puan kaybinda liderlikren inebiliriz

cembaba

Bu maç iyi futbol bekliyorum. Takımımızın gerçek gücü göreceğimiz maçlardan biri olacak. İnşallah rahat bir galibiyet alırız. Hayırlısı olsun.

Lusage

Stoper

Tarsus'un 1 beraberliği var. Ya kazanıyor ya da kaybediyor. Samsun'da ki maçta da, açık futbolla  oyunu çirkinleştirmeden cesurca oynadılar. Bu maçta da benzer formatla oynayacaklardır. 0-2 gibi skor umuyorum.

mehmet yılmaz

Bir tarafım geçmişten gelen hislerden dolayı tedirgin ancak bu sezon işler farklı.
Takımımız ligin üstünde bir kadroya ve güce sahip.
Tarsus açık futbol oynayan bir ekip. Bu durum iyi savunma yaptığımız için, bizim lehimize diye düşünüyorum.
Üç puanla döneceğimiz kanısındayım.

ask55

Cesur oynarlarsa 5 atarız.
Kapanırlarsa açmakta zorlanabiliriz.
Bazen öyle deplasman performansları sergiliyoruz ki maç boyunca hiçbir olumlu hareketimiz olmuyor.
Doğru oyunu oynayalım, kanatlarda hızlı adamlarımızı kullanalım, ileride Bahattin'i kullanalım ve rahat bir maç izleyelim inşallah.

ata55

İlk maçta 5-0 kazanmıştık ancak Tarsus çok açık ve cesur bir futbol oynamıştı.
Bu maçta da bizi zorlamaya çalışacaklardır.
Fakat biz ligin çok üzerinde bir kadroya sahibiz. Belki bir gün puan kaybedebiliriz ama bu maç o maç olmayacak.

_SoN_

İleride ve orta sahada rotasyonlarla rahat kazanabileceğimizi düşünüyorum, 2-3 maçtır devam eden kötü futbolun değişmesi rotasyona bağlıdır, bunu hocanın gördüğünden eminim. Başarılar SAMSUNSPOR.

ngonge

15 günde çok kritik 3 maça çıkacağız. Formda değiliz ama bir şekilde götürüyoruz. Bizden daha formsuz olan ise rakibimiz Manisa. Eğer bu 3 maçta 7 puan alırsak Manisa ile arayı ya açacağız, ya da aynı fark kalacak (olası Manisa beraberliğinde ve Manisa'nın da diğer maçlarını kazandığı senaryoda).
En can sıkıcı iş defanstaki sakatlıklar. Oğuz'un da sakatlığı da iyi olmadı merkezde pek bir alternatifimiz kalmadı.

Bu maçta hücumda ve orta alanda bazı değişikliklere gitmesi gerek hocanın. Muhsin'i orta alanda, Halil'i de kanatta değerlendirmeli. Burak'ın hazır olduğunu sanmıyorum belki 1-2 hafta içinde o da oynamaya başlar.

Biz bu şekilde oynamaya devam edersek bir süre sonra puan kayıpları başlayacaktır, umarım hoca puan kaybı yaşamadan gerekli değişiklikleri yapar.

Ekrem

Rahat kazanılabilecek bir maç olması gerekiyor ama son maçlarda rakiplerin gösterdiği direnç ve kolay pozisyon vermemiz korkutuyor. Manisa'nın hocayı göndermesinden sonraki durumu merak uyandırıyor. Ne olursa olsun rakipleri Urfa ve kolay geçeceklerdir.
 Bir kaza olmadan 3 puanla dönmek şart.

Shane_Falco

maço

Allah utandırmasın.
Her maç korku var içimde.
içeride bir şekilde kazanıyoruz. Deplasmanda zorlanıyoruz.

Umarım hakederek 3 puanı alırız.

Raqua55

Guido'nun kesik yemesini Anlayamadim? Bence atabey ve ilyasin kenara cekilmesi dogru bir karar ama Guido hamlesi sanki dogru olmadi

ata55

Fantastik bir kadro olmuş. :)
Guido kesik yemeyebilirdi ama onu da hamle oyuncusu olarak kullanabilir. Atabey tedirgin, Kubilay etkisizdi. Alsan önde daha da iyi oynayabilir.
Burak Çalık hazırsa onu dururabilecek defans yok bu ligde.
2-0 kazanacağız bence.