TFF 2.LİG 28.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş

Başlatan Kaya, 18 Mart 2019, 01:07:00

« önceki - sonraki »

orucreis

s_uzunkaya

emre

_SoN_

cakir55

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 18 Mart 2019, 08:10:25
averajı düzeltmeliyiz.. en az 5 atmalıyız..
Averaja kalmıyor ki biz onları yendiğimiz takdirde zaten üstteyiz.

Raqua55

jean

Inegol maci gibi bitirin erkenden sonra keciorengucu ve sariyer final maclarini aldimi insaallah bu is tamamdir

ngonge

Önümüzdeki 3 maçı aldık mı bitiririz bu işi. Hocanın bazı değişiklikler yapması, artık bazı oyuncularda diretmemesi gerek.

Ahmet

Erkam ( veya Canberk) Aytaç Cenk İshak

Okan Yılmaz (veya Savaş)
Enes Kubilay Ramazan
Abdülkadir

Bu maç için ideal 11'dir.

muzaffer4

Karabudun

Bayrampaşa maçında 90'dan sonra gelen o ilk gol camiada kan yaptı. Özellikle takıma can geldi diye düşünüyorum. Bu gazla Niğde'yi de aşarız umarım. Keza Keçi'nin Bayrampaşa deplasmanında, Sarıyer'in de Kastamonu deplasmanında puan bırakacağını düşünüyorum. Kazandığımız takdirde büyük ihtimalle haftanın en kazançlı takımı olacağız.

Stoper

Şurada kalmış 7 maç. Bundan sonra alayını tokatlayıp yürümemiz lazım.

cembaba

Ramazan'ı kesmesin de ne yaparsa yapsın hocam. Bu takımın koşan ve geriye yardım eden tek kanat oyuncusu Ramazan. Solda Ramazan, sağda Enes ile çıkabiliriz.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Shane_Falco

İnşallah maç günü yardımcı antrenörler felan İsmet hocayı uyarır Erhan Şentürk'ün cezalı olduğunu oynatamayacağımızı hatırlatır.
Çünkü bizim hoca ne yapar ne eder, kaçak göçek bir şekilde Erhan'ı oynatacam diye uğraşır.

tactician

Bu maç ile alakalı 11 beklentim şu şekilde

erkam - aytaç - nuri - canberk
--------oğuz - okan----------
ramazan - ilyas kubi - bahattin
---------abdülkadir----------

bir çok hafta beklediğim şekilde çıktı hoca.
geçen maç ile birlikte hocanın erhan şentürk hamlesine yapılan eleştiriler zirve yaptı.
ben bayrampaşa maçı öncesinde kağıt üstünde erhan şentürk isminin doğru tercih olduğunu yazmıştım. maçtan atılana kadar erhan'ın beklentileri karşılamadığı çok aşikar; buna kimse itiraz edemez. sadece burada bir noktayı aydınlatmak ihtiyacı duyuyorum kendi adıma. iç sahada karşılaştığımız rakipler bize 1. bölge baskısı yapmıyor direk ikinci üçüncü alan arasına sıkıştırmaya çalışıyordu oyunu. Bizim de bu noktalarda çizgi adamlarının sırtı dönük oyununa çok ihtiyaç duyuyorduk. rakiplerin kendi birinci ve ikinci bölgesinde kondanse oynamayı tercih ettiği durumlarda ramazan, onur, bahattin, samet gibi nispeten baskı altında oynamayı beceremeyen oyuncular verimsizleşiyordu. O bölgede sırtını rakibe dayıyarak oynamayı becerebilen erhan şentürk takımımızın ön bölgedeki üretklenliğini arttırıyordu. Fakat bayrampaşa takımı bize ön bölgede baskı yaptığı için biz oyunun hiç bir bölümünde rakibi ceza alanı çevresine hapsedemedik. topla seri adamların daha fazla iş yapacağı bir maç karşıladı bizi. Bu nedenle de ramazan çok daha verimli oldu.

Burada sene başından beri kamuoyu ve teknik ekip tarafından kabullenilemediğinde dahi ramazan çevik isminin sürekli 11 oynatılması gerektiğini savunmuştum hatırlayacaksınız. Hatta bir tarafta samet diğer tarafta ramazan isimleri üzerinde ısrar edilmeli demiştim. ramazan ile alakalı görüşüm değişmedi ama samet ile alakalı artık aynı şeyleri söyleyemiyorum. çünkü ciddi bir form düşüklüğü yaşıyor. Bunun sebebi çok bariz aslında. gece hayatına dikkat etmiyor ve iyi dinlenemiyor. geçtiğimiz haftalarda yaşadığı adale sakatlığı da bununla alakalı idi bence. kendisine eskisi gibi bakmadığı ve güçten düştüğünü gözlemliyorum. samsun'da kendine bir ortam oluşturdu belli ki.

niğde maçını rahat geçeceğimizi ve ankara'ya finale gideceğimizi düşünüyorum. maçı ilk yarıdan kopartabilirsek çok iyi olur.