Serkan Aykut (KRAL)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Nisan 2008, 22:42:36

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

kalptenþimþek

oguzhann555

Herşeyi unuturum da hakeme salladığı o yumruğu unutamam  >l<

kalptenþimþek

01 Haziran 2013, 19:03:48 #333 Son düzenlenme: 02 Haziran 2013, 19:00:24 kalptenþimþek

1999/2000 sezonu ligin 12.haftası , Bayrampaşa Stadyumu'nda İstanbulspor'u Serkan'ın golüyle 1-0 mağlup etmişiz..Futbolcularımız taraftarlarıyla galibiyet sevinçlerini paylaşmışlar ve gururla soyunma odasının yolunu tutuyorlar...

*Serkan o sezon attığı 30 golle ligin gol kralı oluyor...

kalptenþimþek

18 Ocak 1995 Türkiye Kupası çeyrek final müsabakası; Samsunspor Kocaelispor'u 19 ve 20 lik yıldızlarının attığı gollerle geçiyor..

kalptenþimþek

Türkiye Süper Liginin Golcüleri: Tanju Çolak, Metin Oktay, Serkan Aykut

GökhanÇağlar

Kralı bir şekilde takıma dahil etmek gerekiyor artık.

binikalamadım

cenk işler de ilk ona girmiş...

Mert

Kral kendisine çok yazık ediyor.Kendini tamamen alkole vurmuş durumda şu aralar.Yakın arkadaşlarımdan aldığım bilgiye göre psikolojik olarak hiç iyi değilmiş.

Sioux

Alıntı yapılan: Mert - 10 Haziran 2013, 15:20:19
Kral kendisine çok yazık ediyor.Kendini tamamen alkole vurmuş durumda şu aralar.Yakın arkadaşlarımdan aldığım bilgiye göre psikolojik olarak hiç iyi değilmiş.

Maalesef.  Iyi seyler duymuyoruz :(

özkan

bir kere yakından göremedim seni be

seyf55

cgr

Bende geçen ay gördüm. Yine şapkayı takmış, her zaman ki gibi yüzünü gizliyordu. Acayip kilo almıştı. Görmek isteyenler varsa arada bir atakumda ki iddaa bayine gelebilir :)

cembaba

Serkan Aykut resimlerine bakıyordum da aklıma Mardinspor maçında attığı röveşata geldi. Ne goldü bee :-X 2-2 berabere kalmıştık.

cgr

Alıntı yapılan: CemBaba - 28 Temmuz 2013, 16:12:46
Serkan Aykut resimlerine bakıyordum da aklıma Mardinspor maçında attığı röveşata geldi. Ne goldü bee :-X 2-2 berabere kalmıştık.

http://www.popscreen.com/v/757jH/BANK-ASYA-1L%C4%B0G-20072008-10hafta-mardinsporSAMSUNSPOR