Serkan Aykut (KRAL)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Nisan 2008, 22:42:36

« önceki - sonraki »

AllydeenleaR

serkanın mardine attğı bi rövaşata golü wardı çok harikaydı arşivinde olan bir arkadaş warsa paylaşırsa çok iyi olur

harbisamsunsporlu5517

30 Mayıs 2009, 18:55:52 #121 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2009, 19:48:16 harbisamsunsporlu5517
Alıntı yapılan: AllydeenleaR - 30 Mayıs 2009, 16:22:30
serkanın mardine attğı bi rövaşata golü wardı çok harikaydı arşivinde olan bir arkadaş warsa paylaşırsa çok iyi olur
buyur kardesim
KRAL SERKAN AYKUT

ahbe kral neden gittinki hemen bizi süper lige tasımadan :( :(

ugrass

MeL_55

Kral'a hazirladigm Resim !

Ön izleme:

Büyük:

ugrass

serkan aykutun samsundaki bi macında tac kullanmak için kenara gtmişti karlı bi gundu topu almak için eglmişti. o haldeyken bir resmi var. olan biri warsa paylaşablrmi??

Kais

kral bile nostalji oldu.kafayı yicem.

berkay55

nostaljı oldu ama kalbımızdekı yerı hıcbır zaman degızmezz umarım klupten küskün kırgın ayrılmazz ve göreve gelmesı gerektıgı zaman bızı yalnızz bırakmazz

eski55

hala bir yöneticiye kızgın olduğunu ve bire sene dağa futbol oynayacağını  söyledi bana..

veis

mardine atdıgı golü gördükden sonra ve aklıma turgutu getirdikden sonra harbi KRALMIŞSIN BEE SERKAN AYKUT.

Kodalak

Alıntı yapılan: veis - 19 Haziran 2009, 09:43:36
mardine atdıgı golü gördükden sonra ve aklıma turgutu getirdikden sonra harbi KRALMIŞSIN BEE SERKAN AYKUT.

;D

Turgut boş kaleye altıpastan Kral gibi 10 atış yapsın 1 kaleyi bulmaz ;D

eski55

2 paralık veletleri musalla ettin gönlümüze ,  bundandır böyle dibe vuruşumuz........
bu  şehire yazık...

KocumVolkan

ah be kral.. seni 10 sezon izleyebildiğim için öyle mutluyum ki.. canın sağolsun hakkını helal et arada az sana kızıp günahını almadım..
ama  şundan eminim ki senin gibi daha  çok kral izleyeceğiz bu takımın o bereketli ekmeğini değerini bilerek isteyerek yiyen gençlerin senin gibi olmaması için bir sebeb yok.. evet birazda iş takımda :)

Ben Ofosu

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 12 Ağustos 2009, 17:39:52
serkan aykut benim samsunda yazlikda komsum oldu....kendisiyle konusmadim cünkú elinde bira sisesi vardi hemde 3 aylarda acikcasi samsunsporun boyle sayip cikdigi kral lakapli adama 3 aylarda icmesi beni kirdi o yüzdende gerek duymadim...

Birader adamın kendi hayat görüşü , bizi Samsunsporluluğu ilgilendirir . Üç aylarda içer içmez bu bizim umrumuzda değil . Müslümanlık taslıyorsun burada , adamın gıybetini yapıyorsun , bir yanlışı varsa sana kalsın bırak paylaşma bizimle ..

Ben Ofosu

Alıntı yapılan: serdaryavuz55 - 12 Ağustos 2009, 17:45:17
arkadaşım adam zaten kendi fikrini söylemiş

Üç aylarda elinde birayla gördüm demek gıybete giriyor , ayıptır adamın özel hayatı kimi ilgilendirir , kimseyi ..

Dartagnan

Serkan aykut'un yedek kulubesinde bile oturmasi,mactan once kulubeye dogru yurumesi,hatta yarida isinirken izlemek bile  heyecalandiriyordu beni.Hele gol attiktan sonra sesimin ciktigi  kadar bagirmak benim icin en buyuk zevkti.Onun sahada bi yerde oldugunu bile bilmek takima guvenmem,inanmam icin bir nedendi.Onu en cok ihtiyacimiz oldugu an futbola kusturenler,bizden koparanlar utansin....