Teknik Direktör | Ümit Özat

Başlatan muzaffer4, 16 Ağustos 2015, 12:23:13

« önceki - sonraki »

samsun 55

Burak

erkutdem55

Burak niye gıcıklık yapıyon yavrum şimdi :)
Üslubu sert olmuş ama çok da haksız sayılmaz.Benim hanım  ben maç izlerken yorum yapınca odadan kovalıyorum meslea :)

Mert

Safsataya tahammülü olmayabilir bu adamın  :)

551

Çokta haksız sayılmaz bir çoğu güzellik kontenjanından orada duruyor daha dune kadar futbolla ilgisi olmayan bayanlar ve genç kızlar sosyal medyayla sabah akşam futbol konuşup profillerine takım bilgisi yazmaya başladılar tabi bunlar şekilci davranış aslında futbolu sevmek anlamak değil. İzleyebilirler kendilerince yorumlanabilir ler bunlar ayrı zaten hocada belirtmiş bunu.

55.hakan

Hatalarının farkına varması ve bunu maç anında düzeltmeye çabalaması güzel.Yediğimiz golde Bekir'i suçlamışsın ama kendilerinden kısa adama kafa vurduran ve izleyen defans da hatalı.Buna çözüm için bu 2 haftalık arayı iyi değerlendireceğini düşünüyorum.

nomak55

Kesinlikle kaleci antrenorlerimizi degistirmesi sart kalecilere bisey katmadiklari net ortada

emre

Cok tirsiyorum Umit Hocadan ha patladi ha patlayacak diye. Her sey guzel gidiyor su ana kadar, umarim nazar degmez.

AhmetDenizci

Raqua55

Gözetepe maçında Yanlış yaptın olmadı bu sefer Hoca

beşnumara

Musayı 90 dakika oynattın helal olsun sana. Kone çıkıyor musa sahada kalıyor. Ekigho ile musa bu zamana kadar ne verdi de oynatıyorsun hoca?
Maçı elinle verdin yaa!

GurbetciFanatik

Bugün yanlis tercihler yaptin hocam.
Belki senin acindan iyi olmusturda Musa gibi admin sahada 90 dakika kalamicagina anlamisindir umarim.
Biz cok puanlar kazandirtdin yaptigin hamlelerle ama bugün bizi sen maglup ettin hocam.

özkan

Detayları yazsak 6-7 hatan bu maçta.Neyse detay yazmaya gerek yok ama bu kadar kolay hata yapacak bir hoca değilsin sen.Bu mağlubiyet kredin ve kredimiz vardı ama bu hata yapma lüksün yok sn hocam.İnşallah bu son olur.

erkutdem55

Ohhhh bir mağlubiyette gömmüş yine herkes.
Bence istifa etsin hoca.Terbiyesiz adam 12 hafta olmuş,takımı sadece averajla lider yapabilmiş.

orucreis

Umarım hatalarını anlamışsındır hoca. Bundan sonra daha dikkatli olursun inşallah. Kredimizin kalmadığıda apaçık ortada. DAha hataya lüksümüz yok