Bayanlar teknik direktör olursa…

Başlatan mehmet yılmaz, 06 Aralık 2006, 21:18:50

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

AlıntıBayanlar teknik direktör olursa...

* Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın havası değişsin ayol...

* Geçen gün Fatma Hoca'nın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana...

* Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim; şöyle seksenlerin modası puanlı bir şeyler diktireceğiz topçulara. Hem o renkler de ne öyle? Çok iç karartıcı canım. Yok mu şöyle lila ile şeker pembesi falan? Ay, ne de güzel olur!

* Her takım maç kaybedebilir! Siz niçin ağlıyorsunuz Nalan hocam? Maça ağlayan kim ayol? Geçen hafta aldığım kolyemi düşürmüşüm statta. Ona ağlıyorum ben...

* Takımda bir uğursuzluk var. Geçen ay kahve falında görmüştüm aslında bunu. Artık kurşun mu döktürürüz bilemiyorum ama kesin göze geldik, kesin...

http://sporvizyon.zaman.com.tr/?bl=23&hn=12443

lucarelli

Bayan teknik direktör kenardan zor pozisyonda uçarak golü engelleyen kalecisine bağırır: Ahmetttt kime diyorum benn. Yine atladın yere... o çimen lekelerini de git de baban çıkarsın"...

Ya da ortasaha oyuncusuna yapılan bir faul sonrası faulu yapan oyucunun kulaklarını çekerek: " niye vuruyosun kardeşine ayıp değil mi!!!!!"