STSL 2011-2012 / 23.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - İST. B.Ş. Belediyespor

Başlatan 55_OrHaN_55, 24 Ocak 2012, 21:14:33

« önceki - sonraki »

orhan

Bugün yenildiysek petkoviçin kafası kulübede olduğu için yenildik hoca çok hata yaptı.takımı yaktı.

Sercan

Gekas ve Ertuğrul bekledi sadece, yani ikisi çağırdı diğer ruhsuzları. Ne olursa olsun Gekas geldiği günden itibaren hiç havalanmadan elinden geleni yapıyor.

Sol Açık

Yapmayın arkadaşlar, futbolcular seyirciye, seyirci de futbolcuya muhtaç!

Futbolcular kötü oynadığında atalım, satalım, dövelim diyoruz. Kolay!
Ligin daha 5.haftasında, 4 maçta 5 puanımız varken, içerde Manisa maçında, 1-0 yenikken ilk penaltımız kaçtıktan sonra, tribünler ıslıklamaya ve "Zenke" diye bağırmaya başlamıştı. Henüz dakika 20 falandı. O gün taraftar en kötü maçını oynamıştı. O taraftara kimse atalım, satalım, kösede kıstırıp dövelim demedi!

Bunun "medeni" olmak yada olmamakla da ilgisi yok. Bunun akıllı olmakla, sevmekle, gerektiğinde kan kusup kızılcık şerbeti içmekle ilgisi var! Bu takım bizim, Bank Asya'ya düşse de bizim, düşmese de. Ama ben seneye Bank Asya'yı izlemek istemiyorum, taraftar da izlemek istemiyorsa bu oyuncuları desteklemek zorunda!

**KaR6**

ee destekledin 23 haftadır, sonuc ne?

bana Samsunsporluluk edebiyatı yapmayın, susuyosak efendiliğimizden susuyoruz, cevabımız olmadıgından değil.. 23 maçta 3 galibiyetimiz var, kalan 11 maçın 7-8 ini kazanmamız lazım, hala oynanan oyuna, yapılan bireysel hatalara bak..

hiç bir allahın kulu, kimseyi takımı protesto etti eleştirme hakkına sahip değil, o taraftarın kime ne zaman nerede destek verdiğini bilmeden hiç değil, boş konusmayın artık..

ahmetsefa55

ben hıc bu kadar sınırlenmemıstım maclarda
genelde maclarda pek sinirlenmem.
ama isyan ettim bugun artık yeter.
sen kader maçında 4 gol yıyosun olacak iş değil.

akan abi sende kusura bakma maç sonu ayıp oldu biraz şimdi sakin kafa düşününce..

havzalı55

Bence öok kötü oynamadık İbb bu aralar Türkiye Süper liginde en iyi oyunu oynayan bi takım. bizim kapasitemiz ise belli hal böyle olunca formda ibb ye boyun eğdik. He bizim hatalarımız olmadımı oldu bikere rakip takımın hücüm oyuncuları çok iyi onlara karşı bi önlem alınmadı stoperlerimiz berbattı doka takımımızın sağ kanadını çökertti adem çok yalnız kladı yardım eden olmadı. Birde burak hocaya sesleniyorum Mutlak galip gelmen bir maçta Ne sağ açığın var ne sol açığın var takımın orta sahası inanılmaz berbattı. Hiç yoktan Serdar özkanı 11 de oynat be adam ki Hernekadar berbatta olsa Yenalda sol açıkta iyi kötü idare edilebilirdi

veis

2 tane bu takıma direk girecek üst düzey futbolcu almazsak bu işin dönüşü yok.umarım bunu mesut bakkalda bugün görmüşdür.

cgr

Sımdı benım anladıgıma gore bız sucluyuz oyle mı yuhladık dıye? Kalan maclara FUTBOLCULARIMIZA haksızlık olur dıye, morallerı bozulur dıye yuhlamak yanlıs mı ?

ult55ras

son 10 haftada ankaragücüyle aynı puanı almışız gerisini siz düşünün

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 29 Ocak 2012, 22:50:34
Yapmayın arkadaşlar, futbolcular seyirciye, seyirci de futbolcuya muhtaç!

Futbolcular kötü oynadığında atalım, satalım, dövelim diyoruz. Kolay!
Ligin daha 5.haftasında, 4 maçta 5 puanımız varken, içerde Manisa maçında, 1-0 yenikken ilk penaltımız kaçtıktan sonra, tribünler ıslıklamaya ve "Zenke" diye bağırmaya başlamıştı. Henüz dakika 20 falandı. O gün taraftar en kötü maçını oynamıştı. O taraftara kimse atalım, satalım, kösede kıstırıp dövelim demedi!

Bunun "medeni" olmak yada olmamakla da ilgisi yok. Bunun akıllı olmakla, sevmekle, gerektiğinde kan kusup kızılcık şerbeti içmekle ilgisi var! Bu takım bizim, Bank Asya'ya düşse de bizim, düşmese de. Ama ben seneye Bank Asya'yı izlemek istemiyorum, taraftar da izlemek istemiyorsa bu oyuncuları desteklemek zorunda!

Alıntı yapılan: cgr - 29 Ocak 2012, 23:18:40
Sımdı benım anladıgıma gore bız sucluyuz oyle mı yuhladık dıye? Kalan maclara FUTBOLCULARIMIZA haksızlık olur dıye, morallerı bozulur dıye yuhlamak yanlıs mı ?

Dostum, yazdığımdan bu anlaşılıyorsa, eyvallah...

cgr

Alıntı yapılan: Sol Açık - 29 Ocak 2012, 23:29:55
Dostum, yazdığımdan bu anlaşılıyorsa, eyvallah...

Mesajım sadece sana değil, herkesydi...

HoliganSamSunLu

valla taraftara kimse laf etmesin samsunspor taraftarı kadar sabırlı taraftarmı var  ıslık zorunamı gitmiş beyefendilerin ama onursuz  bir futbol ortaya koymak zorlarına gitmiyor 23 haftada 3 galibiyet almak zorlarına gitmiyor değilmi.

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 29 Ocak 2012, 22:56:38
ee destekledin 23 haftadır, sonuc ne?

bana Samsunsporluluk edebiyatı yapmayın, susuyosak efendiliğimizden susuyoruz, cevabımız olmadıgından değil.. 23 maçta 3 galibiyetimiz var, kalan 11 maçın 7-8 ini kazanmamız lazım, hala oynanan oyuna, yapılan bireysel hatalara bak..

hiç bir allahın kulu, kimseyi takımı protesto etti eleştirme hakkına sahip değil, o taraftarın kime ne zaman nerede destek verdiğini bilmeden hiç değil, boş konusmayın artık..

bu sitenin eski yöneticisi olarak sizin böyle konuşmanızı çok yadırgadım.sağduyulu olmamız gereken zamanlar bunlar.hoca yeni geldi.morale ihtiyacımız var.biz de çok kızıyoruz, bağırıyoruz.fazlası yanlış olur

target_t.t.b

maçı trbzonda bi kahvede izliyodum.ilk 45 dakika boyu ibb nin her atağında heyecanlanan rize ordu giresun samsun ölsün diyen bi topluluğun arasında.golü yiyince sinirimden eve çıktım internetten maçı takip ettim.maç sonu sinirimden üzüntümden hüngr hüngür ağladım duvarları yumrukladım.bu taraftar sezon başından beri sabrediyo.bugün belki çok daha kötüsüde olabilirdi.yuhlamalara dua etsin topçular...

HoliganSamSunLu

yuhalama olayı hiç kimsenin zoruna gitmesin ben destekliyorum bu görüşe katılmayanlar olacaktır tabiii ama savunanlarada saygılı olmak lazım herkesin bir sinir haddi var ve bu baraj taşalı çok oldu yeter.