STSL 2011-2012/ 10.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Ankaragücü

Başlatan AhmetDenizci, 29 Ekim 2011, 21:39:20

« önceki - sonraki »

kýzýlyýldýz55

serkancengiz

Takımı petkoviç kurmuyor bence Adnan sezgin ve kosif kuruyor mustafa sarpın bu kadar basiretsiz futbolunu herkes biliyor karabük maçında sakattı alınmadı buhafta sezginin baskısıyla girdi takıma aklıma bu geliyor

cembaba

Bu maç dönüm maçımız olsun. Artık eski havayı bulmamız lazım. Cuma günü maçtan önce zaten Şirinler çiftlikten yürüyüş yapacakmış. Yakalım o gün şehri. Stada gidelim. Bayram öncesi zaten. Stadın dolacağını düşünüyorum.

cany

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 30 Ekim 2011, 11:01:42
bazı arkadaşlar yeneriz felan demiş mucize aramayın arkadaş bu hocayla eskişehire gol atmamız mucize dedim atamadık bu hocayla ankaragücünü yenmemiz mucize arkadaşlar gerçekçi olalım ankaragücü bizi yener gider

Hakan ama Ekigho o pozisyonda atmasi lazim kardesim. TD kim olursa olsun o pozisyonda golcü isen onu tek gözünle atman lazim.

mimar55

epçeli köylü

Alıntı yapılan: kızılyıldız55 - 30 Ekim 2011, 11:03:24
0  0 biter

Kalede Ahmet varken mümkün değil.Mutlaka gol yeriz.Ama yediğinden 1 fazla atmak gerekiyor bu maçta...

GurbetciFanatik

Aramizda Petkovicin kalmasini siteyenlerde var, dogaldir herkesein kendi görüsü vardir.
Bu macta 3 Puan gelmezse artik lütfen ama lütfen PETKO kalsin demeyin.

Ümitsizim ama insallah cikis macimiz olsun, pesinden sonra BURSA deplasmani var.

55.hakan

Benim için bu maçın tek avantajı cuma olması bir haftanın eziyeti daha erken bitecek.

feveran

insan artık bir hafta moral bozuk gez yorum yapmak istemıyor yalansın petko yumurtayı maç sonu yıceksın kafana yapmayan aynı senın gıbı olsun.....

samsunluhakan

istifa petkoviç istifaaaaaaaaaa

petkoviç gitmeli kazara ankaragücünü yenersek ki ben inanmıyorum başımıza kalacak lig bitmicek bu petkoviçle

oguz_5528

sabırla oynamazsak yeniliriz,hemen gol beklemek yanlış olur.Yenemezsek...FELAKET

GökhanÇağlar

erken gol maçı koparır,ama o golü kim atacak..
takımda güvendiğim tek topçu Kemal Tokak onun da gol atacak hali yok.
bu maçta tribünde olacağım,inşallah kazanırız...

Ayberk

Ankaragücü'ne de ilk galibiyetini hediye ederiz... Nasıl olsa herkes moralini bizimle buluyor değil mi? :(

**KaR6**

bu maçı kazanacaz, bursadan puan, alacaz gelip içerde antalyayı yenecez..