STSL 2011-2012/ 5.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz- Manisaspor

Başlatan AntZ, 25 Eylül 2011, 20:49:03

« önceki - sonraki »

özkan

Eğer ahmet çıksın bu maçta ertuğrulun yerinde ben olsam kampı terkederim.sen hayatındaki ikinci profosyonel maçta trabzona karşı oynayacaksın,çokta iyi oynayacaksın,ordu deplasmanında herkez maç bitti dediği anda ölü noktaya giden topu çıkaracaksın,haftaya yalvaç bir hareketle seni yalnız bırakan ahmet yine yerini alsın.

Adalet bu değil.Ahmet kusura bakma ama belkide berabere bitecek gs maçını senin yüzünden saçma bir skorla kaybettik.

Birde işin maddi boyutu var,colman ve fatih tekkenin kurtarmış olduğu pozisyonlar bize 950 milyara yakın bir para kazandırdı kafadan..

masbene

Alıntı yapılan: özkan - 26 Eylül 2011, 11:48:42
     Eğer ahmet çıksın bu maçta ertuğrulun yerinde ben olsam kampı terkederim.sen hayatındaki ikinci profosyonel maçta trabzona karşı oynayacaksın,çokta iyi oynayacaksın,ordu deplasmanında herkez maç bitti dediği anda ölü noktaya giden topu çıkaracaksın,haftaya yalvaç bir hareketle seni yalnız bırakan ahmet yine yerini alsın.

Adalet bu değil.Ahmet kusura bakma ama belkide berabere bitecek gs maçını senin yüzünden saçma bir skorla kaybettik.

Birde işin maddi boyutu var,colman ve fatih tekkenin kurtarmış olduğu pozisyonlar bize 950 milyara yakın bir para kazandırdı kafadan..

Bu kadar büyütmeye gerek yok. Ahmet ona bakarsanız süperlige çıkmamızda  en az gol yiyen kaleci olarak büyük pay sahibidir. Daha kulübe dün gelen ve 2 may iyi oynayan Ertuğrul için Ahmet silinir mi? Her futbolcu kötü süreç geçirebilir.

masbene

Ertuğrul henüz bir çaylak. Ahmet in ondan önce oyuna girmesiyle kampı terk edecek kadar büyümedi daha. Ahmet kötü de oynasa geçmişe bakıldığında Samsunspor için önemli bir değerdir (nokta)

isyan

Futbolun gecmi$i yok maalesef.
Bende, bidahaki hafta Ahmet oynarsa kadronun belirli isimlerin üzerine kuruldugunu düsünürüm.

kýzýlyýldýz55

bence kalecilerin durumu değil samsunsporumuzun durumu önemli hangisi bu takıma daha faydalıysa o kalede olmalı maalesef futbolda geçmişe bakmıyolar baksalardı eğer bugün   buyuk_sehir  altay_x yer değiştirmeliydi

berusa55

özkan

26 Eylül 2011, 12:06:36 #36 Son düzenlenme: 26 Eylül 2011, 12:10:16 özkan
@masbene

bankasyadan iki tane golcü söylesene bana ? ayrıca bankasyada kemal gibide bir stoper önünde hakan bayraktar gibi bir optik okuyucu ? Bankasyada kaldı o ahmet.Gün süperligde yarışma günü,ahmet şahin ya kendini güncelleyecek yada ertuğrula yani kaleyi hak edene hakkı verilecek.

FaTiH_HaN

Her futbolcunun formsuz olduğu dönemler olur, olacaktır da. Bu durumda Ahmet'e formayı vermek Ahmet'i ateşe atmak demektir. Üzerindeki stresi artacaktır, 3 haftadır kötü bir performans, üzerine kırmızı kart, sonrasında yedek kaleci Ertuğrul'un göz dolduran performansı Ahmet üzerinde baskı yaratacaktır. Bence biraz dinlendikten sonra Ertuğrul'un da gelecek maçlardaki performansına göre forma tekrardan Ahmet'e verilebilir ama şimdi zamanı değil Ertuğrul'un beklenenin üzerindeki performansı sonrasında Ahmet'i dinlendirmek lazım.

cembaba

Manisa maçı bizim yükselişe geçeceğimiz maç olacak. Skor tahminim 2-0.

babasamsunlu

alırız keyfimize bakarız..
ertuğrul çok iyi maçlarçıkardı..
ahmetde antrenmanlarda daha çok çalışır artık forma için..
ben hocanın adeletli davranacağına inanmak istiyorum.
kim iyi ise ona formayı verecektir..

beşnumara

Ahmet artık eskisi kadar rahat olamayacak alternatifsiz olmadığını anlamıştır bu da bizim içöin kazançtır.Kalede Ahmet olur maçı da alırız ama inşaallah ekigho da kadroda yerini alır o olmadan ilerde bance tek kalıyor malesef.

masbene

Alıntı yapılan: özkan - 26 Eylül 2011, 12:06:36
@masbene

bankasyadan iki tane golcü söylesene bana ? ayrıca bankasyada kemal gibide bir stoper önünde hakan bayraktar gibi bir optik okuyucu ? Bankasyada kaldı o ahmet.Gün süperligde yarışma günü,ahmet şahin ya kendini güncelleyecek yada ertuğrula yani kaleyi hak edene hakkı verilecek.
bankasyadan sana 2 değil 6 tane isim söyleyeyim: Ahmet Şahin, Dilaver, Zenke, Kemal,Murat Yıldırım,Adem Alkaşi...
Ben Ahmet çok iyi hakediyor kaleyi demedim ki!! tabi ki güncelleyecektir ama bu denli taşlanması saçma yersiz. Hislerim yanılmazsa ve normal şartlarda Ahmet geçer kaleye Manisa maçında..çünkü bu takımda aniden kesik yiyecek birisi değil Ahmet.

Ertuğrul Sağlam

Manisaspor'un en etkili futbolcusu Simpson'ın cezalı olması takımımız adına çok büyük bir avantaj, Ergün Teber, Yiğit Gökoğlan'ı iyi marke edebilirse Manisaspor'un yarısı sahada yok demektir. Samsunspor'umuzun rahat kazanacağı bir maç bekliyorum.... Ömer Aysan'ın sağdan süpriz bindirmelerine dikkat!...

kumköylü ahmet

Bu maca gelsemmiki ? tvden dayanamiyom artik Canli Canli orda olmak Varken Ey Gidi Gurbetlik eyyy

LisandroLopez