Bank Asya 1.Lig 28. Hafta SAMSUNSPOR'umuz-Karşıyaka: 3-0

Başlatan ahmetsefa55, 27 Mart 2011, 20:38:39

« önceki - sonraki »

cembaba

Bencede kolay maç olmayacak. Bu ve Ordu Maçı çok zorlayacak bizi. İnşallah kazanacağız. Kemal ve Orhan'ın dinlenmesi iyi oldu. Hayırlısı ile kazanalım...

Ollivanders

1-0 olsun bizim olsun . Kazanırsak %70 ilk 2 . Allahım sen utandırma ama cidden korkuyorum :(

Sonuna Kadar 55

buraks

bundan sonra 2. 6.7. 8. 9. 10. ve 11. ile oynayacağız ne ilginç 2. rize hariç hep orta sıradaki takımlar 
hiçbir maçta 1 golden fazla yemedik karşıyaka hariç dikkat etmek lazım

King1965

samsuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnn gelıooooooooooooooorr

King Of The North

Ya 5 in üstüne 1-0 olsun bizim olsun falan beni kesmez, bizim takımın her iki devrede de şahane oynadığı maç sayısı az ama rakipler de artık ayarımızda değil, bakalım Karşıyaka ayağımızı yerden kesebilecek mi, çapı yetecek mi?

tankut

burak 2. olarak kastettiğin rize bizim maça kadar 5. olur sıralamada tamamlanır.

celebi

**KaR6**

Alıntı

12 ocakta yazmışım yukardakileri..çok şükür bi yanlışımız çıkmamış ama boluyla mersini hiç hesaba katmamışım :) ksk maçını da kazandık mı, denizliye finale gideriz gibi geliyor artık..

özkan

İstanbuldan maça gelenler var..bu maçda dışarda kalmak istemeyen 5de stadda olsun  :D
Allah'a her gün şükrediyorum bu günleri yaşıyoruz ya  >l< >l< >l<

Maç için de ;zor maç olacağına inanmıyorum,karşıyakada etkili bir iki isim var,bizim karşımızda zor direnirler..Hele hele bu taraftar karşısında işleri zor.Eğer dün linyititi yenselerdi ksk potaya girer  maçda zora girerdi..Ciddi ciddi,oyunun önem derecesine yakışır bilinçde oynarsak sıkıntı olmayacaktır inşallah..Allah'ım sen utandırma bizi..

kuzey55

pitbul055

Şimdiden heycan bastı.Gellllpazarrr gelllllllll

cembaba

Alıntı yapılan: kuzey55 - 28 Mart 2011, 10:12:36
bu maçta olamamak çok koyuyor.ne şans var bizde arkadaş.

Ula ben ne yapim sadece yakın deplasmanları izleyebiliyorum :D

kuzey55

Alıntı yapılan: CemBaba - 28 Mart 2011, 10:22:39
Ula ben ne yapim sadece yakın deplasmanları izleyebiliyorum :D

valla onu bilmiyordum da iyice alışmıştım çok zor olacak şimdi tv den izlemek :(

lucarelli