Bank Asya 1. lig 13. hafta K.Erciyesspor SAMSUNSPOR'UMUZ: 0-2

Başlatan **KaR6**, 15 Kasım 2010, 02:03:36

« önceki - sonraki »

alfredo55

emre

k.erciyes'in bu hafta berabere kaldığı t.linyit maçının özetini izledim.aynı bizim maçtaki gibi defans hata yapıyor gol yiyorlar,sonra bi köşe vuruşu 1-1 lik skor.

denizli'ye karşı 2. yarı oynadığımız oyunu sergilersek yenemeyeceğimiz takım yok.ancak bu haftaki şanssızlıktan mıdır nedir(hala etkisinden çıkamadım, muhteşem tribün yapmamıza ragmen) yeneceğiz diyemiyorum.

furkan5534

yenerız ınsallah futbol anlamında suberız sans yanımızda olur Allah ızın verırse alırız

Ollivanders

16 Kasım 2010, 01:25:11 #18 Son düzenlenme: 16 Kasım 2010, 01:37:17 Serpico55
            Ahmet

Adem Kemal Jonathan Orhan

Murat Anıl Hakan B Agbetu(direnç acısından abdulaziz)

Zenke   Cenk

Çıkarsak 3 Puan bizim ...:)

Kaya

Maçın kadir has'ta olması gerek yok yan çimde olacaksa büyük sıkıntı olur.Yan çime sığmayız.Bi organize yapılacak sanırım engin abi hazırlık yapıyordur. :D Bu maçı alırsak denizli maçındaki tribün gibi Ordu maçına çıkarız o yüzden inanılmaz önemli bir maç olacak.Ayrıca beklenenden kolay galip geleceğimizi düşünüyorum.

beşnumara

Alıntı yapılan: iak5529 - 16 Kasım 2010, 02:03:04
  Maçın kadir has'ta olması gerek yok yan çimde olacaksa büyük sıkıntı olur.Yan çime sığmayız.Bi organize yapılacak sanırım engin abi hazırlık yapıyordur. :D Bu maçı alırsak denizli maçındaki tribün gibi Ordu maçına çıkarız o yüzden inanılmaz önemli bir maç olacak.Ayrıca beklenenden kolay galip geleceğimizi düşünüyorum.
biliyosun bu konuda tam zıttını düşünüyorum.Erciyes hala geçen sezonun 2. yarısındaki performansına devam ediyor.Kolay kolay yenilmiyorlar ama kolay kolay da galip gelemiyorlar.İnşaallah kazanırız geçen seneki gibi skor istemiyoruz ;D 1-0 olsun bizim olsun

Kaya

Alıntı yapılan: beşnumara - 16 Kasım 2010, 02:43:31
biliyosun bu konuda tam zıttını düşünüyorum.Erciyes hala geçen sezonun 2. yarısındaki performansına devam ediyor.Kolay kolay yenilmiyorlar ama kolay kolay da galip gelemiyorlar.İnşaallah kazanırız geçen seneki gibi skor istemiyoruz ;D 1-0 olsun bizim olsun

Tatava yapma rahat alırız dedik ;) :D Kenar oyuncularını beğenmiyorum özellikle beklerini.O yüzden rahatım,bide kemalin yanına turgay yerleşse bizde ahh ahh çok daha rahat olacak..

tanju55

maci trt vermiyor mu ya ? cumartesi tek bizim mac var diye biliyorum...

SAMSUNLU ORUMA 55

geçen sene 5-1 lik galibiyette tribünde bende vardım inşallah bu senede yenip samsunum güzümü güldürecek ıhhhh ıhhhhh gayseri ıhhhhhhhhh ıhhhhhhhhh gayseri ....

radikal-fma

denizli maçı gösteriyorki bizim forvetimiz cenk ve savaştan oluşmalı hiç olmazsa şahsi oynamıyorlar zenke 2. yarı girmeli .... abdulazizi eleştiriyoruz ama Agbetudan daha faydalı oynuyor en azından rakip defansı dağıtıyor.... ha bu arada Can Özgüre ne oldu ya kemalle çok daha iyi bir ikili oluştururlar

_SoN_

Artık her maç final,takımımıza sonsuz başarılar diliyorum.Yine çok zor bir maça çıkacaklar.

havzalı55

Ekrem

sadece55

samsunum