Bank Asya 1.Lig / 31.Hafta | Kasımpaşa - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan 55(tuncay)55, 08 Nisan 2009, 08:32:16

« önceki - sonraki »

veis

samsunsporumuz seneye ben süperlige çıkıcam diyorsa şayet
1.en az 10 tane saglam topçu.
2.oyun okuyabilen teknik heyet
3 bunları alabilecek yönetim bulmalı.
seneyede bunların hiçbiri olmayacagına göre kimseyi kandırmanın alemi yok.seneye süperligmiş hedefmiş kimse kimseye yalan söylemesin.yine böyle orta halli bir takım oluruz.

yavuz selim

hayrettin gümüşdağlı Samsunspor 11 haftada 11 puan almıştı
ercüment gümüşdereli Samsunspor 20 haftada 24 puan aldı
aradaki hoca farkı 4 puan

sezgin

MSÇIN KISACA ÖZETİ İLK YARI ORTA SAHA MÜCADELESİ İKİNCİ YARI RESMEN KENDİ SAHAMIZA ÇEKİLDİK BU ARADA KONTRA ATAK YAPIP GOLÜ BULSAK RAHATLAYACAĞIZ AMA KONTRA ATAK TA YOK  SON DAKİKA GOLÜ MAĞLUP OLUYORSUN

yavuz selim

GençKozluklu

Hocamızın maçı kaybetmesinde etkii ne yazık ki çok büyük. Ouyunu okumak ya da müdahale etmek sıfır. Adamlar 10 kiş ikalınca hala bizim gibi oyunu izliyor. Neyse can sıkıcı bir kor. Biz taraftar olarak gitik. Orada çocukları, hanımları görmek çok güzel. Maçı bu taraftar için kazanmak gerekirdi. Video ve resimlerle biraz olsun maçı yaşayacaksınız.

Skor olarak Üzüldük ancak taraftar bence çok güzeldi. Buna sevindim.  Bu maçta daha organizeydiler. Samsun'dan gelen ve İstanbuldak iGrup İstanbul seyirci genel olarak iyi yönettiler. En büyük alkışırı bu taraftar hakediyor.

**KaR6**

Alıntı yapılan: veis - 19 Nisan 2009, 18:34:26
sana yorum yazıcam ama altından elli tüürlü insan çıkacak yapmıycam beeee

alıştık abi nası olsa..

veis

alkışı hep tatarftar hakediyor yıllardır ama kimse bize süperlig vermiyor.

GençKozluklu

Alıntı yapılan: veis - 19 Nisan 2009, 18:36:38

Yöneticiyiz diye geçinenler utansın. Taraftar her zaman ki gibi görevini yapmaktadır. Yöneticiler de yaparsa değil süper lig Şampiyonlar ligi bile olur. SAMSUNSPOR da ve şehirde yönetici yok. Hepsi hikaye, hava, civa..

sezgin

Alıntı yapılan: veis - 19 Nisan 2009, 18:36:38
2020 de belki süper lig

celebi

Alıntı yapılan: yavuz selim - 19 Nisan 2009, 18:26:54
hayrettin gümüşdağlı Samsunspor 11 haftada 11 puan almıştı
ercüment gümüşdereli Samsunspor 20 haftada 24 puan aldı
aradaki hoca farkı 4 puan

durum maalesef ortada. bu şu demek değildir.gümüşdağ iyimiydi hayır ercümentte bir o kadar başarısız ve istidatsız.

sezgin

BİZİMKİLER G.S STADINI BİTMESİNİ BEKLİYOR GS İLE ESKİ STADDA OYNAMAK İSTEMİYOIRLAR

beşnumara

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 19 Nisan 2009, 18:39:04
Yöneticiyiz diye geçinenler utansın. Taraftar her zaman ki gibi görevini yapmaktadır. Yöneticiler de yaparsa değil süper lig Şampiyonlar ligi bile olur. SAMSUNSPOR da ve şehirde yönetici yok. Hepsi hikaye, hava, civa..
abi şuanki yönetimn bizden farkı nedir? onların yapacağı işi biz de yaparız. açıklama yaparız sezon sonuna kadar 1.2 trilyon gelmezse seneye kadromuz dağılacak.eee sen samsunsporun yöneticisin gidip valiyle belediye başkanlarıyla ben de görüşürüzm smut bir şey yok hala ortada. para mı veriyorlar ne yapıyorlar.yaptıkları takımdaki karaktersizleri tekrar karoya dahil ediyolar. geçen hafta sercan yoktu kazandık. bu hafta yoktu olsa da değişen bir şey olmayacaktı. niye affediyosun bu çocuklarla mı ligde kalacan.
oyunculara ihtar vermiyormusunuz hakan aynı hakan oyuna girmiş yine sarı kart.allahım yaa çıldıracam.geçici yönetimmiş yesinler sizi

Gaziosmanpaşalı3455

19 Nisan 2009, 18:50:10 #432 Son düzenlenme: 19 Nisan 2009, 19:00:32 Gaziosmanpaþalý3455
beyler şimdi maçtan eve geldim. bu takım eğer samsundada böyle oynayıp maç kazanıyorsa buyuk başarıdır.ben böyle rezil maç görmedim adamlar  kişi samsunspor sapık supuk pas alışverişi pas kaybı. ve neticede kalecide ekleninnce sonuc kaçınılmaz.son golde kaleci hatası hat safhada idi.adamlar firiki atıyo yakın direğin dibinden plaseyi ağlarımıza bırakıyor. kaleci hasanı sorarsanız nerdemi uzak kale direği dibinde top oraya gelcek diye bekliyor.ve sonuc maç samsunsporun kötü futbolunun sayesinde   mağlup oluyoruz.kenan dışında herkes umursamıyor bile golü. adam kendini paralıyor  neden adam paylaşmıyorsun diye nve kaleci hasana azarlıyor sen orda neyi bekliyon diye.maç tek iyi futbolcusu heryerde topa basan birtek  kenan idi.BU ARADA HABER EXEN YİNE TARAFTAR SAYISI HAKKINDA YİNE BİR SALLAMASYONA İMZA ATMIŞ.GÜYA MAÇA GELEN TARAFTAR SAYISI 800 MÜŞ YA  BU HABER EXENE ALLARIZA SI İÇİN GÖNÜLLÜ YOKMMU SAYI SAYMASINI ÖĞRETECEK ENAZ 1200 YADA 1300 KİŞİ VARDIK ;DAKIL VAR İZAN VAR SAMSUN İSTANBULDA 800 OYNARMI BASİT HESAP

Lazuri Bere

Alıntı yapılan: veis - 19 Nisan 2009, 18:17:58
samsunsporumuz seneye ben süperlige çıkıcam diyorsa şayet
1.en az 10 tane saglam topçu.
2.oyun okuyabilen teknik heyet
3 bunları alabilecek yönetim bulmalı.
seneyede bunların hiçbiri olmayacagına göre kimseyi kandırmanın alemi yok.seneye süperligmiş hedefmiş kimse kimseye yalan söylemesin.yine böyle orta halli bir takım oluruz.

Lazuri Bere

Alıntı yapılan: sezgin - 19 Nisan 2009, 18:44:25
BİZİMKİLER G.S STADINI BİTMESİNİ BEKLİYOR GS İLE ESKİ STADDA OYNAMAK İSTEMİYOIRLAR

ne alaka?????