Bank Asya 1.Lig / 31.Hafta | Kasımpaşa - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan 55(tuncay)55, 08 Nisan 2009, 08:32:16

« önceki - sonraki »

beşnumara

deplasmanda neden galibiyet alamadığımızı değerli teknik heyetimiz bi düşünsün. her deplasmana rakibin durumu ne olursa olsun 1 puan için çıkarsan mutlaka golü yersin. adamlar 10 kişi kalmış golü yiyen biziz yaaa nasıl motive ediyosunuz takımı anlayamıyorum.

YaşarDoğu

Ercüment Hoca gözümdeki kredin bitmiştir.Chealse yi çalıştırsan beş para etmezsin.Senin aşıladığın taktiğinde,defans zihniyetininde....

Mac sonrası...
Muhabir: hocam duygularınız
Hoca:(fix cevap)  Bireysel hatalarımız sonucu kaybettik.oyuncularımı kutluyorum.Hoca oyuncularınıda al git. >:(

berusa55

10kişi kalan takıma da yenildiniz, bizleri yerin dibine soktunuz ya helal olsun hepinize! >:(

HasanN

Samsunspor    vs    G.Antep Bld.Spor 
Sakaryaspor    vs    Samsunspor   
Samsunspor    vs    Adanaspor 

Hepside İddialı Takımlar..

2'si düşmemek için;
Birisi Playoff için..

3 Maçı kaybedeceğimizi Düşünmek Bile istemiyorm..
Haftaya Kazanırsak Lig Bizim için Biter.
Ama kaybederek Kabus 2 hafta Peşimizi bırakmaz.

vanlioglu

Rahat olun ya haftaya antepe çaktık mı bu iş biter berabere kalmakla yenilmek arasında fazla bi fark yok bence ha 1 puan ha 0.  Kasımpaşalı yumuşaklara gelince  g.tunu ampule dayayarak  samsun kümeye diye bağırmakla olmuo adiler.

samsunmania

5BrK5

kasımpaşa çıkarsa yazık olur hep ziyanlık takımlar ya   yalandan süper ligde yer kaplıyorlar samsun bu kafayla giderse böle beraberlik takımı olarak gider deplasmana  yer bi tane gelir eli boş. .  :(

oguz_5528

Dk 90 Can topu eliyle kesti. Borisz'in serbest vuruşu ve gol eyvah eyvah.... 2-1
biz yine yemezdik o golüü ..durann top..normal diorumm..artık haftaya die bi cümle kurmak istemiorum..ne diyeceğim bellii...oyuncularımızdaa bilsinler ney yapacaklarını..33-34-35 arasında sınır..yenemezsekk..o zaman eyvaah!!!!

vanlioglu

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 19 Nisan 2009, 15:58:14
Ercüment Hoca gözümdeki kredin bitmiştir.Chealse yi çalıştırsan beş para etmezsin.Senin aşıladığın taktiğinde,defans zihniyetininde....

Mac sonrası...
Muhabir: hocam duygularınız
Hoca:(fix cevap)  Bireysel hatalarımız sonucu kaybettik.oyuncularımı kutluyorum.Hoca oyuncularınıda al git. >:(

Sen mi çıkıp oynucan???

özkan

Oyuncular hadi neysede şu ercümenti oldum olası sevmıyorum sevmıyorum sevmıyorum..negatıf bı adam ya..

YaşarDoğu

berusa55

Allah'tan haftaya şu fikstür var yoksa bu bizim topçulara bıraksak işi çoktan küme düşeriz. 10 kişi kalan takıma da maçı veren adamlardan her şey beklenir >:(

Altay v Sakaryaspor
Boluspor v Giresunspor
Çaykur Rizespor v Kartalspor
Güngören Bld. v Manisaspor
Malatyaspor v Erciyesspor

beşnumara

hocanın  maç sonunda yapacağı açıklama belli.maça iyi başlamıştık talihsiz ve tartışmalı bir gol yedik ardından golü de bulduk. sonra rakip takım 10 kişi kaldı ama şanssız bir şekilde son dakikada golü yedik.üzgünüz buraya gelen taraftarlarımızı böyle bir sonuçla göndermek istemezdik. önümüzde çok öenmli g.antep bld. maçı var ona konsantre olmalıyız...

KocumVolkan

1 puan alsak aradaki farkı 6 yapıp işi bitircektik rahatlıcaktık ... neyse herşeyde bir hayır vardır bu saatten sonra hoca konusunu tartışmak gereksiz 3 maçta 3 puan alırsak rahatız

vanlioglu