Bank Asya 1.Lig / 31.Hafta | Kasımpaşa - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan 55(tuncay)55, 08 Nisan 2009, 08:32:16

« önceki - sonraki »

CriminaL

samsuni 55.dakikadaki şov müthişti gerçekten..herkez bıraktı tribünü izledi harika bir görüntü vardı.grup istanbul 55'in emeği çok büyük helal olsun

gozgoz yýlmaz

Evet, 11-11'de 3 önlibero makul da sayısal üstünlüğünün olduğu maçta 3 önlibero, 4 stoper, yoldan geçeni defansa koymakla olmuyor bu işler. Giresun'da eksiksin yattın 1 puana eyvallah da, burada 1 puan kçükü düşünmektir. Besim Hoca, askaou adlı stoperini çıkarıp forvete Moritz alıyor. Fark bu!

Yaslanırsan, yaslarlar, kaide budur! 15 dakika boyunca sürekil bana saldır dersen adam atar. B

veis

BAK İŞTE üzüldügümüz noktada bu demişsin ya grup istanbulun emegi çok büyük ya bırak kartonu meşaleyi bi deplasmandada kazan daa bikerede onlarca kilometrenin hakkını verde biz onları cennet bahçesine girer gibi karşılayalım.maç günü çelebiyle sabah buluşduk tam alana yanaşacagız dedimki ya yine yenilecegiz ama gidiyoruz işte.ben degil aslında bana bunu söyletenler düşünsün.deplasmanlarda anlımızın akı gibi çıkamıyoruzki.tamam deplasmnada 1 puan iyi ama senin rakibin karabük yaaa.sen defans yaparsan gol yemeye mecbursun.kaldıki kaç tane deplasmandan puanla döndük.topu topu 3.oda eder 3 puan.ama sen kasımpaşa saldırsan tek maçda alıcakdın o 3 puanı.aynı şekilde malatya deplasmanındasın 3-1 öndesin maç sonucuna bak ya 4-3 bumu para için oynamak.ogün ilk yarı para aldılar sonrasında paraları ellerindenmi alındı.sen önce işini yap sonra çık ibreti aleme benim paramı vermiyorlar diye.bizimkiler hem oynamazlar hemde para para ben bunada karşıyım.

beşnumara

Kais

-Hakem bariz 2 penaltımızı vermedi ve attıkları ilk gol de top çizgiyi geçmedi.2.gol oncesi top canın eline çarptı fakat çarpa diye nitelendirmeyip serbest vuruş kararı verdi.

Criminal itiraz yapılsa ne olur sonuç?

gozgoz yýlmaz

Süper Ligde bile bu kadar net ve kırmızı-beyaz bir deplasman tribünümüz olmadı son yıllarımızda. Yazık bu taraftara....

kuzey55

bunun karton şovu ve 55. dakikada konfeti şovu vardı...ve bu sadece tribünün bir kısmı.2. yarı çok etkili olamasak da son yılların en güzel tribünü oldu diyebilirim.

Ollivanders

Alıntı yapılan: veis - 21 Nisan 2009, 15:47:56
BAK İŞTE üzüldügümüz noktada bu demişsin ya grup istanbulun emegi çok büyük ya bırak kartonu meşaleyi bi deplasmandada kazan daa bikerede onlarca kilometrenin hakkını verde biz onları cennet bahçesine girer gibi karşılayalım.maç günü çelebiyle sabah buluşduk tam alana yanaşacagız dedimki ya yine yenilecegiz ama gidiyoruz işte.ben degil aslında bana bunu söyletenler düşünsün.deplasmanlarda anlımızın akı gibi çıkamıyoruzki.tamam deplasmnada 1 puan iyi ama senin rakibin karabük yaaa.sen defans yaparsan gol yemeye mecbursun.kaldıki kaç tane deplasmandan puanla döndük.topu topu 3.oda eder 3 puan.ama sen kasımpaşa saldırsan tek maçda alıcakdın o 3 puanı.aynı şekilde malatya deplasmanındasın 3-1 öndesin maç sonucuna bak ya 4-3 bumu para için oynamak.ogün ilk yarı para aldılar sonrasında paraları ellerindenmi alındı.sen önce işini yap sonra çık ibreti aleme benim paramı vermiyorlar diye.bizimkiler hem oynamazlar hemde para para ben bunada karşıyım.

Kais

HoliganSamSunLu