Bank Asya 1.Lig / 31.Hafta | Kasımpaşa - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan 55(tuncay)55, 08 Nisan 2009, 08:32:16

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 19 Nisan 2009, 21:46:41
bi takım her macda yenecek die bir kaide yok zaten takımımızın durubuda ortada ne yönetim var nede sahiplenen hal bu iken bide hocayı eleştiriyosunuz
yazık hiç sordunuzmu hoca kac lira alıyon en son nezaman para aldın sölede bilelim diyen yok ohh ne ala iiki parmaklarınız tuşlara basıyor her istediğinizi yazın bakalım daha düne kadar hoca iyidi hani neolduda kötü oldu bi macda oyuna hakim olamadı diemi bu söyledikleriniz

daha düne kadar hocayı omuzunda taşıyanlar şimdi yerden yere vuruyor tmm eleştiri olur ama bu iş ercument hoca ile olmaz demek bence cok ağır olur
bu lafları söyleyenlerin hem samsunlu hemde samsunsporlu olduklarından şüphe duyarım

1.si sen bizim samsunsporluluğumuzu eleştiremezsin.2.si hoca bu takıma geldiğin de meseleleri bilmiyor muydu. 3.sü hadi para alamıyor diyelim neden takımı korkak oynatır. 4. parasını almadığı halde SAMSUNSPORLU ya teknik direktör neden takımın başınsa SAMSUNSPORLU olduğu için mi duruyor.5 si hadi o zaman kaldın takımı adam gibi oynat.

celebi

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 19 Nisan 2009, 23:47:09
bu sitede tanımasamda yorumları ile en cok hoşuma giden kişilerdendiniz
ama ben buna sadece  ;D ;D

ben isim kullanmadım şu böle dedi bu böle dedi diye

bi ata sözü vardır herkezde bilinen bi ata sözü

yarası olan gocunur  üstüne alınanda alınır

ben de ercüment hocayı eleştiriyorum sözün aynı zamanda bana da çocukça yazılar yazma burada.yok yarası olan gocunurmuş

kaptan 55

King Of The North

Ümit Aktan'ın programında Kasımpaşalı taraftarlar Samsun kümeye diye bağırıyorlardı çıldırdım evde,dağıtacaktım her yeri,bu kadar da aciz duruma düğşürülmez bu takım,taraftara yazık,spiker bile taraftarımızın yoğun ilgisinden bahsetti.Güngören Giresun ve Kartal yenilmeseydi gene potanın içindeydik,şimdi ne yapıp edip Antepi devirip 2 hafta kala tamam kaldık demeliyiz.O kadar çok şey yazasım geliyor ki....

kuzey55

tek birşey söyleyeceğim bu taraftarın canına kurban olsun ercüment hoca ve futbolcular.kendi stadında 1000 kişiye oynayan takım dün bizi 2. yarı resmen ezdi.nedeni sadece ercüment hocanın takımı 45 dk defans yaptırmasıydı.böyle bir zihniyet olamaz.bu hocayla kesinlikle süper lig hedefi olmaz.böyle korkak futbol kalmadı artık.böyle rezillik olmaz.kasımpaşa gibi etkili bir takıma defans yapılmaz.üstelik ilk yarı iyi pas yapıp hücuma yönelik öynadığımızda başarılı oldugumuzu gördüğü halde 2. yarı takım defansa çekti resmen...tek sorumlusu hocadır bu sonucun.

Ertuğrul Sağlam

Bu sezon deplasmanlarda 5-6 maç kazansaydık şuan lide Diyarbakırın yerine biz vardık nedir bu deplasman fobisi bu takımda kafam basmıyor takm genç olduğu içindirmidir gelecek yıl daha tecrübeliyiz göreceğiz bakalım neden böyle oluyor

Kais

kuzey55'e katılıyorum belki yazılı olarak takip ettik maçı ama 2. yarı sade defans yapıldı.

sBc-55

Ramço55i siteden atın gitsin yaşına göre konuşmuyor bizim grubada laf atmıştı.kafasında var biraz.

Biz Samsun netin tek bi grubu niye çektğini diğer tribünleri neden çekmediğini sölemiştik.
sevgili ramço arkadaşımız aynen şunu yazmıştı hiç unutmam.

AlıntıSizi çekse ne olur zaten tribünde 200 kişi varsınız yoksunuz.pireden farkınız yok

Evlat sen rahat ol maraton tribünü büyük olduğu için az görünüyoruz.hem önemli olan görüntü değil SES.

SamsunluReis

Alıntı yapılan: kuzey55 - 20 Nisan 2009, 10:14:36
tek birşey söyleyeceğim bu taraftarın dassagına kurban olsun ercüment hoca ve futbolcular.kendi stadında 1000 kişiye oynayan takım dün bizi 2. yarı resmen ezdi.nedeni sadece ercüment hocanın takımı 45 dk defans yaptırmasıydı.böyle bir zihniyet olamaz.bu hocayla kesinlikle süper lig hedefi olmaz.böyle korkak futbol kalmadı artık.böyle rezillik olmaz.kasımpaşa gibi etkili bir takıma defans yapılmaz.üstelik ilk yarı iyi pas yapıp hücuma yönelik öynadığımızda başarılı oldugumuzu gördüğü halde 2. yarı takım defansa çekti resmen...tek sorumlusu hocadır bu sonucun.

Kodalak

Alıntı yapılan: kuzey55 - 20 Nisan 2009, 10:14:36
tek birşey söyleyeceğim bu taraftarın dassagına kurban olsun ercüment hoca ve futbolcular.kendi stadında 1000 kişiye oynayan takım dün bizi 2. yarı resmen ezdi.nedeni sadece ercüment hocanın takımı 45 dk defans yaptırmasıydı.böyle bir zihniyet olamaz.bu hocayla kesinlikle süper lig hedefi olmaz.böyle korkak futbol kalmadı artık.böyle rezillik olmaz.kasımpaşa gibi etkili bir takıma defans yapılmaz.üstelik ilk yarı iyi pas yapıp hücuma yönelik öynadığımızda başarılı oldugumuzu gördüğü halde 2. yarı takım defansa çekti resmen...tek sorumlusu hocadır bu sonucun.

kardeş sakin ol vardır başka şeyler ;D

ama dün hakikaten 2.yarı rezil ötesi bir durumumuz vardı,kardeş sesim gitti bu arada

ben yinede hocaya güveniyorum bu maç hariç diğer maçları iyi yönetmişti.Bu lig özellikle son haftalarda cadı kazanına dönüyor hepimiz biliyoruz,işin içine başka hesaplar , başka başka, başka şeyler giriyor ince elenip sık dokunuyor.Seneye güçlü bir yönetim ama paralı olacak,her kesim destek verecek,bu teknik kadro ve futbolcular,birkaç takviye ile takımımız özlemine kavuşur.
EN BÜYÜK SAMSUNSPOR

celebi

Alıntı yapılan: KODALAK - 20 Nisan 2009, 11:12:36
kardeş sakin ol vardır başka şeyler ;D

ama dün hakikaten 2.yarı rezil ötesi bir durumumuz vardı,kardeş sesim gitti bu arada

ben yinede hocaya güveniyorum bu maç hariç diğer maçları iyi yönetmişti.Bu lig özellikle son haftalarda cadı kazanına dönüyor hepimiz biliyoruz,işin içine başka hesaplar , başka başka, başka şeyler giriyor ince elenip sık dokunuyor.Seneye güçlü bir yönetim ama paralı olacak,her kesim destek verecek,bu teknik kadro ve futbolcular,birkaç takviye ile takımımız özlemine kavuşur.
EN BÜYÜK SAMSUNSPOR

ben bu noktada hiç ümitli değilim

samsunspor5555

su takimda adasimin en cok asisiti var ve bu adam disarida..volkan cekic oley volkan cekic oley oooooooooooo volkan cekic oley volkan cekic oley volkan cekic oley volkan cekic oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: samsunspor5555 - 20 Nisan 2009, 11:31:28
su takimda adasimin en cok asisiti var ve bu adam disarida..volkan cekic oley volkan cekic oley oooooooooooo volkan cekic oley volkan cekic oley volkan cekic oley volkan cekic oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

hayırdır menejeri misin?

celebi

Kodalak

Allah'tan SAMSUNSPOR'umuzun o şaşaalı dönemlerini gördüm yaşadım yoksa varya şimdi çileden çıkardım.O yüzden hep bir umudum var SAMSUNSPOR'umuzla ilgili.Hep böyle olmuştur herhengi birşey değerlenir,değerlenir sonra maximum seviyeye gelir sonra düşüş başlar,bizde aynen öle olduk bir zamanlar ligin tozunu dumanını attırıyorduk,ligde enfazla lider kalan takım bizdik.Malum takımla olaylı maçımız olmasa o sene belki şampiyonduk ve bugün televizyonlarda haber programlarında bizim esamemiz sıkça söyleniyor olacaktı.Sabretmek gerekir.Tamam bazı arkadaşlarımız aceleci o günlere dönmek için ama sağlam bir yapı olmadan böyle mücadeleye girersek sonmuz malatya gibi olur omurilik kırılır ve bidaha toparlanamayız.