Bank Asya 1.Lig 30.Hafta- SAMSUNSPOR'UMUZ 1 - 0 Diyarbakırspor

Başlatan samsunmania, 05 Nisan 2009, 22:17:55

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

edmontdante

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 14 Nisan 2009, 20:57:10
ŞU ÇİFTE TELLİ GÖRÜNTÜSÜNÜN VİDEO SU YOMU ARKADAŞLAR???

Çekecektik ama makina kelek yaptı.Birkaç tane foto var eklediklerim arasında

Kais

21__Diyarbakır__21 nikli bir arkadaş geçmişi unutmamış ama sanki Samsun' maçı vermiş gibi konuşmuş:

seneler önce diyrbakrın küme düşme tehlikesi vardı saolsun samsun maçı verdi bize şimdi de samsunun küme düşme tehlikesi vardı puana ihtiyacı vardı bizim yerimiz belli puanımız belli gideceğimiz yer belli helal olsun samsuna. Şimdi bi kaç hayalperst gelmiş burda laf kabadayılığı yapıyo yürüyün gidin işinişze konuşmakla olmuyo bu işler 4 hafta sonra gelin tebrik edin bizi siz çıkarsanız bizde sizi tebrik ederiz DİYARBAKIR düşmanlığı nediye görünen köy klavuz mu ister klavuzsuz anlamıyonuz herhald

maço

Sizleri skordan dolayı tebrik ediyorum mal-at-ya kümeye gidiyor üzüldüğüm sakrya video ekleyen de biziz www.diyarınsesi.org foruma da bekleriz sizi http://www.diyarbakirspor.net/forum/index.php  ;)

maço

videeo nun 16:28 bölümü iyi izleyelim arkadaşlar

AntZ

Alıntı yapılan: maço - 15 Nisan 2009, 18:05:41
videeo nun 16:28 bölümü iyi izleyelim arkadaşlar

Birader sen de hemen öncesinde 16:06 yı iyi incele istersen bırak kartı faul bile verilmiyor. Bizim bu konuda ağzımızı açtırma istersen, bir tek size yönelik yapılmıyor bu hatalar. Maçın başındaki Coşkunun pozisyonunda da şahsi fikrim arkadan bir temas olsa da düşürecek bir müdeahele değil, maçtan sonra taraftarlar gayet centilmence mesajlar vermesine rağmen yöneticilerinize hiç yakıştıramadım bu tür mesajları. Ayrıca hata da olabilir, biz her hafta biçiliyoruz ama bu kadar yaygara koparmıyoruz

Akyol

AntZ

edmontdante

Bu özeti kim hazırlamışsa emek harcamış zahmet etmiş ama özellikle ilk yarı nerede fasafiso iş varsa onları çekmiş.İlk yarı da çok şey oldu Oktay'ın atakları,Sol çaprazdan vuruşu,Sefa'nın şutu,yine Turgut'un ıskaladığı pozisyonun başında Oktay'ın yaptıkları,Turgut'un karşı karşıya kaçırdığı aşırtma vuruş vs vs.

16.28'e gelince Kenan'ın hamlesini maç içinde farketmiştim ama Ömür'ün üzerine yıktılar işi.Çift sarıdan kırmızı verebilirdi hakem ama vermedi.Buna rağmen Diyarbakır  bu maçta puanı haketmedi bu da bir gerçek

Akyol

az becerikli olsak 3 olacaktı maç kalkmışlar ne konuşuyolar ondan sonra yok Samsun bize yatmıştı bizde onlara yattık hadi ordan süperlige kim tarafından çıkartıldığınız hangi politikaların izlendiğini bilmiyor muyuz?Her sene aynı terane izmir takımı çıksın doğu anadolu'dan diyarbakır çıksın yeter artık seneye herkese SAMSUN TOKADI'nı en kuvvetlisinden vurucaz kimsenin şüphesi olmasın

gozgoz yýlmaz

Coşkun'un pozisyonunda hakem Coşkun'a aldatmaya yönelik hareketten dolayı sarı kart vermeliydi! Şiddetle kınıyorum :) 

Bkz. Kırılmış camın davası olmaz!!

yaman55

Çok önemli bir 3 puan aldık Diyarbakıspora süperligde başarılar dilerim

Pergani 55