PTT 1. LİG Play-Off Final | Mersin İdman Yurdu - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 14 Mayıs 2014, 00:17:38

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Tanju'ya da helal olsun. Samsunlulugunu gosterdi. Bir kufur etmedigi kaldi..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

nomak55

Beyler hersey iyi diyorsunuz TFF konusunda %100 haklisiniz. Ancak futbolculara ve begenmesekte kalpara haksizlik etmeyelim ne umutsuzluklarla baslamistik sezona unutmyalim biz kume dusmemeye oynariz diyorduk geldigimiz noktada cikmakaya ramak kalmisti ustumuze oynanan oyunlari gprduk apor bakani falan ddigimiz adamlarin ne kadar gosteris meraklisi oldugunu gorduk ben yeni sezonda sunu bekliyorum yine ayni teknik heyetle devam edelim istikrar diyorum kalpar oyle veya boyle bunu hakediyor belki super oynatmiyor ama hedefe goturuyor super.lige ciksakta ayni dusunceyi savunurdum kuamek yok futbol bu

cezayir55

seneye kayseri var antalya var elazığ var ankara var varda var yandık vallahi

fanatik samsunsporlu

55__Gurbet__55

yirmiuc

Tanju hem huseyin hocadan hem de futbolculardan daha uzgun ve sinirli gorunuyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

55ertan

Kadroyu tutabilirsek adelovic in yerine abdulkadiri getirsek rahat cikariz. Takimda oturdu artik.
Ama büyük ihtimal iyiler gider borclar bizi boğar ve biteriz.

uykan

Alıntı yapılan: nomak55 - 18 Mayıs 2014, 20:08:47
Beyler hersey iyi diyorsunuz TFF konusunda %100 haklisiniz. Ancak futbolculara ve begenmesekte kalpara haksizlik etmeyelim ne umutsuzluklarla baslamistik sezona unutmyalim biz kume dusmemeye oynariz diyorduk geldigimiz noktada cikmakaya ramak kalmisti ustumuze oynanan oyunlari gprduk apor bakani falan ddigimiz adamlarin ne kadar gosteris meraklisi oldugunu gorduk ben yeni sezonda sunu bekliyorum yine ayni teknik heyetle devam edelim istikrar diyorum kalpar oyle veya boyle bunu hakediyor belki super oynatmiyor ama hedefe goturuyor super.lige ciksakta ayni dusunceyi savunurdum kuamek yok futbol bu

http://www.milliyet.com.tr/samsunspor-da-hedef-70-puan----1755878-skorerhaber/

Hedef Şampiyonluk yalanlarıyla başladı

Duško Milinković

Çok kötü oldum.Çok üzüntülüyüz. son maçta Sivasa yenilip düşmekle şuan arasında hiç fark yok.

evolution55

Kafayı yiyeceğim yaaa ilk yarı çok kotuyduk ikinci yarı top oynatmadik. Stadta hayatımın en zor maçını izledim. Sakarya'nın ne kuyruk acısı varmış acaba!!! Zamanında iyi koymusuz

cezayir55

ne olursa olsun hüseyin hoca bu kadroyla en iyisini yaptı bu kadroya yakın kadroyla biz kümede zor kalmıştık

GurbetciFanatik

Sözün bitdigi yerdeyim suan.
Buraya kadar gelipte bos dönmek ne aci birsey.
Bugün böylemi oynanmaliydi, kafadan baskiyla baslasak adamlari linc ederdik ama artik ne desek bos.
Insallah kadro bozulmaz ve seneye direk cikariz.

Not: TFF ve Spor Bakani sizi Allaha havale ediyorum.

Cagatay Kilic aslinda seni tüm Samsuna rezil etmek varya neyse.....

fanatik samsunsporlu

yine mersin yine fiyasko.taraftarsız bu kadar oluyor ne diyelim

cakir55

Bu *** playoffunu bu yüzden istemiyordum işte. Tff seninde ***.

Seneye ligde kalırsak iyi.

mimar55

Canim cok aciyor allah bu acinin cok fazlasini bize bu aciyi yasatanlara yasatsin