PTT 1. LİG Play-Off Final | Mersin İdman Yurdu - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 14 Mayıs 2014, 00:17:38

« önceki - sonraki »

yirmiuc

sadece stad onunde mi satilacak biletler?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

yirmiuc

1. Ligdeki son 90 dakikamiz olur insallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

furkan5534

of ınsallah ceza ertelenır bugünü bekledık yemın edıyorum ya.Bilet cıkarsa nereden alabılırız sadece saracoglundan mı

muzaffer4

Bilet satısa cıkarsa 15 bin civari samsunda geri kalan 10 bini istanbulda satısa cikacak.

furkan5534

Alıntı yapılan: ekigho55 - 14 Mayıs 2014, 20:26:20
Bilet satısa cıkarsa 15 bin civari samsunda geri kalan 10 bini istanbulda satısa cikacak.

haber çıksın hemen kadıköye uçalım  :)

celebi

Bilen biri cevaplayabilir mi acaba bir kişi en fazla kaç bilet alabiliyor

furkan5534

"ORDUSPOR VE ANKARASPOR ÇOK YIPRANDI"
Vural, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Samsun ve biz, Play- Off'u benimseyip ona hazırlık yapan ekipler olduk. Ankaraspor ve Orduspor ilk iki için son ana kadar mücadele ettiler ve başaramayınca çok yıprandılar, demoralize oldular. Dolayısıyla bu Samsunspor ile bizim avantajımız oldu. Şimdi Samsunspor takımıyla finaldeyiz. Onlarda çok diri bir takım. Ligde aramızda çok iyi maçlar oynadık. Samsunspor da benim sevdiğim bir camia. İkimizden biri birinci ligde olacak. İşin trajedik durumu bu. O yüzden gönül istiyor ki şu anda ekmek yediğimiz hizmet ettiğimiz takımı hedefe ulaştıralım."
"AYIN 20'SİNE KADAR ÖDENMESİ GEREKEN 1 MİLYON EURO VAR"
Vural, Mersin İdmanyurdu'nun ekonomik olarak sıkıntılarda olduğunu da vurgulayarak, "Yeni sezonda Mersin İdmanyurdu'nda olacak mıyım, bilmiyorum. Sezon sonuna kadar anlaşmam var. Önümüzdeki sene Mersin İdmanyurdu ekonomik anlamda çok sıkıntılı bir takım. 60 milyon TL borcu var. Ayın 20'sine kadar ödemesi gereken 1 milyon Euro'luk CAS'tan onaylanmış borcu var. Ödenmezse üç puanı silinecek, bir daha ödenmezse takım küme düşürülecek. Ama çok güzel bir stadyumu var. Başımızda yeni bir belediye başkanımız var. Sporu çok seviyor. Şu anda otel gibi bir yerde kalıyoruz. Tesislerimiz yok. Antrenman yapacak yerimiz yok. Allah'tan eski stat taşındı da orada antrenman yapıyoruz. Bu kadar yokluklar içerisinde gittiğiniz yerde sizden bir şeyler bekliyorlar. Oyuncular aylarca sıkıntı içerisinde. Yönetim bu ödemeleri yapamadığı için bundan keyif almıyor. Bütün bunları düzenlemek adına başkan, 'Gel hocam bu kulübün anahtarı senin' dediği için ben geldim. İnanın para bile konuşmadım. 90 senelik kulüp bizi istedi sonuçta" diye konuştu.

samsunum

kumköylü ahmet

eprianu

minci hocamın da dediği gibi final maçları bize iyi gelmiyor.
Açıkçası kritik maçları alamıyoruz. Allah yardımcımız olsun  :(

beşnumara

Tdde başlık açıldı  da burdaki üyelere söylüyorum dünyada laf anlatacağınız en son insan tipidir mersinliler. Siz A dersiniz onlar B der. Boşuna elinizi cenenizi yorup onlarla tartışmaya girmeyin.

Duško Milinković

Seyircisiz oynama cezası ertelenmiş diyorlar. Facebook haberi.

furkan5534

furkan5534

Mersin İdmanyurdu
19 dk. ·
Bizler görüyoruz ki bazı kulüpler başta olmak üzere herkes SOMA için bir şeyler yapmak istiyor.
AMA inanıyoruz ki bu durum sadece 3-5 kulüple sınırlı kalamaz.
Çünkü ''BİRLİK ve DAYANIŞMA'' Anadolu kültürünün bir parçasıdır.
Onun için Mersin İdmanyurdu ve Samsunspor arasında oynanacak final maçının gelirinin de SOMA'ya aktarılması gerektiğini düşünüyoruz.
VE biliyoruz ki her iki takım yöneticileri de yardımsever , erdem sahibi kişilerdir.
Ayrıca bu maça gelecek seyirci sayısı hiç yabana atılır türden olmayacaktır.
Bu nedenle başta iki takımın başkanları olmak üzere,tüm yöneticilere ''ANADOLU KÜLTÜRÜNÜ'' bir kez daha tanıtmak görevi düşmektedir.
Gereğinin yapılması için biz Mersin İdmanyurdu taraftarları olarak hazırız.
Yetkililerin de bu kararı almalarını rica ediyoruz.
Saygılarımızla...

CurvaSs

biletler nasıl 10-20, ben 40-20 diye biliyorum.

edit: değişmiş:)