Kesinlikle Seyredin ( 7 Kasım 1970 - F.Bahçe - Samsunspor'umuz )

Başlatan mehmet yılmaz, 12 Haziran 2009, 23:56:15

« önceki - sonraki »

kýrmýzýbeyaz55

Sercan

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 14 Haziran 2009, 16:23:34
Mükemmel görüntüler ...İçim gitti be...Gurur duydum ,Adem'in deparlarına bayıldım...

Maçı anlatan Orhan Ayhan galiba Türkçesi çok güzeldi...

Abi o Adem neymiş.Trabzonsporlu bir arkadaşla izledim biz galiba bu sene 2. ligdeydik diyodu  :P :P

ali ihsan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 14 Haziran 2009, 17:02:10
Abi o Adem neymiş.Trabzonsporlu bir arkadaşla izledim biz galiba bu sene 2. ligdeydik diyodu  :P :P

Deparları müthiş gerçekten.Ah ulan o statta olmak vardı be  :(

CurvaSudSamsunspor

Taraftarımız fulllemiş maşallah alt katttakilerde bizimkiler mi acaba onu merak ettim...

celebi

gerçektende muhteşem görüntüler. birde bir şey dikkatimi çekti. tribünlerimizde şimdikiler gibi olamaz zaten ama yinede bayraklar falan var.ama febe de hiç birşey yok.

Ollivanders

ender

bu mac goruntulerini rapidden yada farkli bir paylasim sitesinden bizimlede paylasmaniz mumkunmudur.arsivimizde bole guzel bir videonun olmasi hepimizi sevindirir.

rs55

süper birşey harika inşallah yakın zaman da eski günlere döner takımımızda yeni videolar çeksek.

Tiryakiler55

MeL_55

Alıntı yapılan: ender - 16 Haziran 2009, 07:38:00
bu mac goruntulerini rapidden yada farkli bir paylasim sitesinden bizimlede paylasmaniz mumkunmudur.arsivimizde bole guzel bir videonun olmasi hepimizi sevindirir.

Arkadaslar, bu videoyu indirmek istiyen su linkten ulasabilir.

Saygilar

Link:

http://www.2shared.com/file/6497174/a802a2a/AVSEQ01.html

Ben Ofosu

Gerçekten altın değerinde bu görüntüler .. Beni eski günlere götürdü , neymiş o zamanlar Samsunspor fırtına gibiydi .. Şu günlerde olmak için ömrümden ömür vermek isterdim ..

binikalamadım

bu videonun seyredilebilmesinde emeği geçen herkese gönülden teşekkürler özellikle deplasmanda bu kadar taraftar olması bayraklar flamalar coşku müthişti... Samsunsporumuzu yeniden layık olduğu yerde görmek istiyoruz..

amisos55

Tarihimizi izlemek çok güzel daha dünyada bile yokmuşuz bu maç oynandığında

Nuri Asan

o zamanki depasmanld oynayan Samsunspor ile şimdiki Samsunspor arasındaki 100 farkı sayınız

SametYılmaz55

Keşke olabilseydim o statta diyor insan izledikçe emeği geçen herkeze teşekkürler düylerim diken diken oldu nereden nereye geldik  :'(