99 - Eldin Adilović

Başlatan cakir55, 30 Ağustos 2013, 11:18:46

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

arkadan sarıldı ******* karmil yükselmesine izin vermedi hava toplarında.haKemde müsamaha gösterdi çok

sadece55

Deplasmanda faul alıp bizi dinlendirmesi lazım.İlerde Top tutamazsak çok bunalırız.

desperate1

lokman yerdeki çakmağı alıp hakeme götürürken elinden alıp götürmesine izin vermedi zaten ondan sonra bi anda kargaşa çıktı.

Sadece Samsunspor

Çok ağırsın be adil, son maçlarda kafa toplarını bile alamaz oldun o boyla çok şaşırıyorum.

oguz_5528

Abi adamın işi ceza sahası içinde topa dokunmak.Musa,Umar çevirecek gol atacak...İnşallah atar..

seyf55

adil maçlardan önce çok mu yoruluyorsun bir düşüklük bu ara

cakir55

Ne kadar eleştirsekte golünü attın Adil bravo.

yirmiuc

Adam turu getirdi, söyleyecek bir şey yok.
Ama ilerde top tutup takımı rahatlatsa daha iyi olur.

cgr

İşin gol atmak, işini de başarıyla gerçekleştirdin. Bravo Eldin  >l< >l< >l<

Kais

Alıntı yapılan: Kais - 11 Mayıs 2014, 15:42:00
Bu mac etkisizdi kizmiyorum cnki 3 kisi tutuyodu neredeyse ama bu maclardada gol atamicaksa ne zaman aticak 2.macta mutlak gol bekliyorum cunki ankara kendi evinde burada yaptigi baskiyi yapmicaktir sahsen kesin gol.bekledigim isim suanda

ben demıstım demeyı sevmem ama bu sefer cok hosuma gıttı yıne etkısızdı golunu attı tesekkurler

ali ihsan

Mersin çok pozisyon veriyor.Tek ve net vuruş bekliyoruz finalde Eldin'den...

Kodalak

adil den ceza sahası içinde birşeyler bekleyelim,ceza sahasının dışında topu alıp sürme işini umar,ekigho ve musa sinan yapsın,

üzmeyelim kendimizi,germeyelim :)))))

yirmiuc

GençKozluklu

Elimizde keinlikle tutmalıyız. Adam ceza sahası golcusu. Adamdan orta sahadan al götür gol at demek doğru değil. Abdulkadir'i alabilirsek hayır demem Lakin Adil bize bu lig için onun oyun stiline göre kuracağımız oyunda yeter kanaatindeyim.

cezayir55

vasat bir adam hiç bir özelliği yok