TFF 1. LİG 2020/2021 2. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 3-0 Ümraniyespor

Başlatan _SoN_, 15 Eylül 2020, 10:19:47

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

keşke en az iki gollü bir galibiyet alsak da 2.haftada üst sıralara kazık çaksak :) Kazansak bir de üstüne Demirspor takılırsa tadından yenmez...

Stoper

Kulis bilgilerimde yanılma olmazsa ise :)

Pozitif olan oyuncumuz Caner.
Maalesef bugün olmayacak.

_SoN_

Caner'e bir komplo olmasın, daha sezon başlamadan takıma yazmayanlar tarafından :) şaka bir yana , kim olduğu akşam mutlaka belli olacaktır, büyük geçmiş olsun.Hoca'nın da dediği gibi, bu sene sakatlık ve cezalıların yanında, bu durumda etkileyecek takımları.

ask55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 21 Eylül 2020, 12:30:30Caner'e bir komplo olmasın, daha sezon başlamadan takıma yazmayanlar tarafından :) şaka bir yana , kim olduğu akşam mutlaka belli olacaktır, büyük geçmiş olsun.Hoca'nın da dediği gibi, bu sene sakatlık ve cezalıların yanında, bu durumda etkileyecek takımları.
Caner out Erhan in :)

brigand

Bugün hücumu daha fazla düşünen bir yapıda olacağımız kesin. Ümraniye temkinli ve sert başlayacaktır. Tomane'nin başlangıcı önemli. Hazır bir oyuncu olarak geldi. İlk 11'de başlamasını bekliyorum. Umarım kazanıp, özgüvenimizi tazeleyeceğiz.

GurbetciFanatik

Ilyas yine yedek.
Kadromuz cok güzel ama bence Ilyas ilk 11 de olmali.
Neyse kazasiz belasiz su mactan 3 Puan alalim yavas yavas agırlımızı koyalim.
Tomane ilk maçin biliyorum senden sadece hattrick bekliyom o kadar 🤣

_SoN_

Samsunspor'umuzun ilk 11'i: Nurullah, Kerem, Erhan, Boli, Yalçın, Savicevic, Gökhan, Muhsin, Plumain, Burak ve Tomané

Ferhat'ın sakatlığını, Caner'in test sonucunun pozitif çıkmasını hesap edemediğimi saymazsak benim için süpriz yok, ilerleyen dakikalarda değişiklikleride az çok tehmin ediyorum.
Tekrar başarılar SAMSUNSPOR.

GurbetciFanatik

Yani ilk 12dk bakarsak. 1-0 erken yakalarsak fark olur.

_SoN_

35 DAKİKA OLMUŞ, bir tane pozisyonumuz yok, ilerde üretken olamıyoruz.

isyan

GurbetciFanatik

binikalamadım

5trawberry

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: 5trawberry - 21 Eylül 2020, 19:51:01Şut çekmekten korkan bir 10numara mi olur yahu.

Al bendende o kadar.
Tamam yeni bisey demiyorum ama mac gidiyor almali Ilyasi orta sahaya.

Sadece Samsunspor