Muhammet Beşir

Başlatan ata55, 30 Ağustos 2017, 12:17:16

« önceki - sonraki »

maço

brigand

cembaba

Aslında çöp de bu basının bu çocuğu bu kadar poh pohlaması bıktırdı. Burası yeni Samsunspor değil, formayı isterse çalışırsa, üzerine koyarsa alır. Bayrampaşa maçında Beşir oynasın görelim golcülüğünü.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ata55

Bu kadar verimsiz olupta hem basından hem tribün gruplarından bu kadar destek gören adam az bulunur. sebebii çözemedim.

55.hakan

Alıntı yapılan: ata55 - 25 Ekim 2018, 16:50:54
Bu kadar verimsiz olupta hem basından hem tribün gruplarından bu kadar destek gören adam az bulunur. sebebii çözemedim.
Her sene verimsiz olan basının pohpohladığı oyuncular çıkıyor dikkat edersen. Adnan Güngör, Mustafa Sevgi, Erdem Şen, Sercan bunlara örnek.

5trawberry

O pasa kıyılır mi? Vicdansiz

ugrass

orucreis

Allah kahretsin seni emi yaktın yaktın

Raqua55

55.hakan

Kaleciyi geçip vurmak aklına geliyor mu hiç

_Jack Daniels_

Her ne kadar gol kaçırıp gamsız bir görüntüsü olsa da Erhan'dan daha faydalı oldu en uçta.

celebi

Katılmıyorum ikinci yari erhan kalsaydı bahattinle  daha faydalı olurdu. Ha unutmadan Beşir ..........

Sol Açık

Alıntı yapılan: _Jack Daniels_ - 27 Ekim 2018, 16:19:39
Her ne kadar gol kaçırıp gamsız bir görüntüsü olsa da Erhan'dan daha faydalı oldu en uçta.

Kesinlikle katılıyorum!

Erhan Şentürk'ün bu haliyle başarılı olabileceğine inanmadığım gibi, Muhammet'ten daha az faydalı olduğuna inanmıyorum. Erhan şu ana kadar 4'ü ilk 11'de olmak üzere 7 maçta oynamış. İlk 11 çıktığı maçlar: Gümüşhane (D), Sancaktepe, Kastamonu, Bayrampaşa (D). Bu maçların hiçbirisinde bir etkinlik gösteremedi. Ne oyuna katkısı oldu, ne de bir gol pozisyonuna girdi! Maçların yarısı iç saha, yarısı deplasman. İçlerinde zor rakipler de var, alt sıralardakiler de var. Yani herhangi bir oyun türüne adapte olabilmiş değil. Bu haliyle kesinlikle oynatılmamalı!

Muhammet ise 1 kez ilk 11 başladı (Amedspor), 1 tanesi 1 dakika olmak üzere toplam 5 maçta oynadı. Açıkçası, Muhammet'in hal ve hareketlerinden hiç haz etmiyorum. Belirgin bir Burak Yılmaz özentisi olduğunu düşünüyorum ve Burak Yılmaz'ın kişiliğinden nefret eden birisi olarak, onun karikatürünü sevmem mümkün değil! Ama Erhan'ın herhangi bir gol pozisyonuna girdiğini hatırlamazken, Muhammet'in girdiği fırsatları net biliyorum.

Özetle, hiçbirisi Bahattin'in eline su dökemez! Ama illa birisini sahaya süreceksem, gol isteği ile, gole yakınlığı ile, fiziksel gücü ve potansiyeli ile, gençliği ile her türlü Muhammet'i tercih ederim...

55.hakan

Beşir yerine Göksu yu tutsaydık keşke.

Mert

İkinci yarı yerini Mehmet Akyüze bırakır artık