PTT 1. LİG 28. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Manisaspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 24 Mart 2013, 16:10:52

« önceki - sonraki »

cany

hala rahat değiliz. mutlak galibiyet. son 7 maç kaldı az daha sıkın dişinizi be futbolcu kardeşlerimiz :(

cembaba

3 puandan başkası yalan... Haydi Samsunspor be güldür yüzümüzü

erkutdem55

:redcard:
Alıntı yapılan: babasamsunlu - 24 Mart 2013, 17:48:19
tipik ilk yarı sıfır ikinci yarı sıfır maçı...  ;)

tipini yiyim.Her maça basarız yazardın sen,kafayı mı vurdun giderken.sana inat basarız :)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 24 Mart 2013, 19:27:46
:redcard:
tipini yiyim.Her maça basarız yazardın sen,kafayı mı vurdun giderken.sana inat basarız :)

bana inat basarsanız radara yakalanırsınız sayın erkutdemellibeş ;)

elexir

Bu haftaki görüntümüz hiç umut vermiyor malesef :( ama fatih orta sahayı biraz toplarsa biraz da şansımız olursa yeneriz gibi geliyor. :evet:

samuray

bu maçtan 3 puan kalamassak karşıyakadan alınan 3 puanın hiçmi hiç bi önemi kalmaz mutlak 3 puan

fanatik samsunsporlu

iyi oynadıkları halde peşpeşe tavşanlı ve göztepeye yenildiler.inşallah biz de yeneceğiz.biz de de kere cezalı herhalde

samsunmania

Kere yırtıcı forvetleri ekarte etmek için oynatılıyor. Bu maçta çok ihtiyacımız yok zaten. Ercan gereğini yapacaktır. Manisa disiplinli, az gol atıp yiyen bir takım. Uzaktan etkili şutlar atabilen oyuncuları var. Kahe'nin olmaması özellikle yan toplar açısından çok büyük bir şans bizim için.Dikkatli olursak maçı alırız.

furkan5534

kazanmak zorundayız oylede olacak ınsallahhhh

SametYılmaz55

Manisaspor iki haftadır kaybediyor ve ilk ikiden koptu biraz.psikolojik olarak üzerlerinde bir baskı olacaktır diye düşünüyorum.eğer ilk golü atarsak Manisa iyice panik yapacaktır.bu panikten yararlanmak için geri çekilmek yerine iyice saldırıp farkı arttırmamız gerekir ilk golü biz bulursak

adige73

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 25 Mart 2013, 02:53:36
Manisaspor iki haftadır kaybediyor ve ilk ikiden koptu biraz.psikolojik olarak üzerlerinde bir baskı olacaktır diye düşünüyorum.eğer ilk golü atarsak Manisa iyice panik yapacaktır.bu panikten yararlanmak için geri çekilmek yerine iyice saldırıp farkı arttırmamız gerekir ilk golü biz bulursak

Saldırmak mı? besim hoca ve saldırmak

teksas3455

mehmet yılmaz

2. DEVRENİN PUAN TABLOSU
AlıntıTAKIM    P A Y
1.Ç. RİZE :21 20-11
2.K. ERCİYES :21 16-7
3.1461 TRABZON :19 21-12
4. SAMSUNSPOR :15 14-9
5. MANİSASPOR :15 11- 6
6. BUCASPOR :15 12-8
7. BOLUSPOR :15 12-11
8. KONYASPOR :14 10-12
9. KARŞIYAKA :12 9-9
10.A DEMİR S :12 14-17
11.DENİZLİSPOR :12 9-13
12. T. LİNYİT :11 6-8
13. ADANASPOR :11 8-12
14. GÖZTEPE A.Ş. :11 10-15
15. Ş.URFASPOR :10 6-7
16.GAZİANTEP B.Ş. :10 8-13
17.ANKARAGÜCÜ :10 9-17
18. KARTALSPOR :7 6-14

Furkan

Alın şu maçıda kabuslardan uzaklaştırın bizi allah aşkına.

mehmet yılmaz

Doğal olarak her maç öncesi aynı şeyi söylüyor ve çok kritik bir maçtı diyoruz. İzmir'de kazanarak ligin alt tarafındaki riskli takım sayısını artırmış olduk. Üç puandan daha değerli bir galibiyet oldu. Emeği geçen herkesi kutluyorum ama haksız bir penaltıyı kurtaran Soner'le golcümüz Abdülkadir'i biraz daha fazla kutluyorum. Bundan sonrasında farklı şeyler olmayacak. Yine zor ve stres yüklü maçlar oynayacağız. Amacımız her maçı kazanmak ancak ne kadarını yapabiliriz, hep birlikte göreceğiz. İkinci devrede en çok puan toplayan 4. takımız. İlk 17 haftada topladığımız 15 puana ikinci yarının 10 haftasında ulaştık. Daha iyi olabilir miydik? Olabilirdik. Şanssız maçlarımız da oldu. Hala bitmiş ya da başarılmış bir şey yok. Hafta sonu oynayacağımız Manisa maçında tribünlerin yine dolacağına ve yeni bir galibiyet alacağımıza inanıyorum. Tabii ki o maç da hiç kolay olmayacak.