TFF 1.Lig, 5.Hafta l SAMSUNSPOR 7-5 Orduspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 16 Eylül 2007, 22:06:54

« önceki - sonraki »

berusa55

yönetimi arayalım mail atalım ve maz saatinin değistirilmesi konusunda calısma yapmalaırın söyleyelim!!!

celebi

iyi bir hava yakaldık inşaallah bu maçıda alırsak tam manasıyla kendimize geliriz HAYDİ SAMSUNUM

King Of The North

Önümüzde içerde oynayacağımız çok maç var Ordu maçıyla birlikte seriyi yakalayıp üst sıralara çıkacağız inşallah.

maço

bu macı allahın ıznıyle alacaz.alalım pesıne karsıyaka :D

Samo55

E Ordu 3
D Karşıyaka 1
E Bolu 3
E Elazığ 3
E G.Antep Bld. 3
gibi bir puan hesabı yapıyorum ulaşmak zor degil bizi bitek karşıyaka zorlar onlardanda 1 puan alabiliriz gibime geliyor...

GençKozluklu

Hocam az bile yazmışsın. Biz bu Krşıyaka'yı İzmir'de gene yeneriz.

Ordu'yu yeneceğimize şüohem yok. Adamalrın ciddi gol sıkıntısı var. Biz biraz daha kondisyon yaparsak hiç sorun olmaz o maç.

Büyük SAMSUN taraftarına çok iş düşecek.

Sol Açık

Ben Ordu maçının da kolay geçeceğine inanmıyorum. Adamlar 4 maçta 8 puan alabildiler.

Ama Samsunspor için çıkış dönemi başladı. Zor fikstürü aştık, takım ruhu var, kadro oturuyor, gün geçtikçe kondisyon sorunu da çözülüyor...

Yani kolay olacağını düşünmüyorum ama kesinlikle çok keyifli bir galibiyet alacağız...

ahmet55

galibiyet serisine başladık.orduyuda yendikmi devamı da gelecektir.bu maçı rahat alacağımızı düşünüyorum.

METE

bencede beyler kocaelıne vurduk yaa gerısı gelır ılacı aldık hehehehe...

Tamer55

yücel hoca önceki haftalarda takımın tam hazır olmadığını orduspor maçına kadar hazır olacağını söylemişti bu maç bizim çıkışa geçmemiz için önemli bir maç galibiyet ten başaka bir şey olmamalı.

ali ihsan

Ordu genç ve diri bir takım.Ama tecrübeli ayakları pek yok.Biz ise hırs ve kaliteli ayaklara sahibiz.Bu maçı alırsak çıkışımızı devam ettiririz.Kendimize güvenimiz iyice gelir.4 haftada gözlemlediğim en önemli şey HIRSIMIZ VE ARTIK BİR EKİP OLDUĞUMUZDUR.2 senedir olmayan hırs ve isteğimiz artık var bence en önemlisi bu.

samet

çok zor olacak ama yeneceğiz de maç saati değişmesi lazım yoksa kimse maça gitmez...

CarSambaLi.Lord

Alıntı yapılan: "samet"çok zor olacak ama yeneceğiz de maç saati değişmesi lazım yoksa kimse maça gitmez...

maÇ Saat kaÇta ki  :?  ?

yk55

34 SS 1965

mac gunu mac saatı cok dandık bı zaman ama takımıma sonsuz guvenım var galıp gelecegız