Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

muzaffer4

13 Nisan 2021, 23:39:35 #48315 Son düzenlenme: 13 Nisan 2021, 23:43:34 muzaffer4
Haftasonu bize zorla Giresun'u destekletecekler anlaşılan.O maçta Beraberlik olursa liderlik şansımız devam eder ama Ads ile aramızda 4 puan fark kalır bu da 1 maç beraberlik ya da kaybetme lüksümüz olur. Ads yenilirse Liderlik şansımız çok düşer ama puan farkı 5 olur bu da 2 maç beraberlik lüksü demektir.

Not:Menemen ve Bursa maçlarını kazandığımız varsayımında hesaplama yapılmıştır.

eprianu

ADS için bir şey diyemem, maçını izlemedim ama Giresun Keçiörengücü karşısında taş gibi futbol oynadı. Bir kere maçın genelinde oyun üstünlüğü elindeydi. Çok fazla gol pozisyonuna da girdiler. Hani biz Keçiörengücü maçında ceza sahasına girmekte zorlandık ya Giresun öyle değildi.

Önceleri ben de "Bize karşı oynuyorlar, diğerlerine yatıyorlar" diyordum da biraz kendimizi kandırıyoruz galiba. Oynayan taş gibi oynuyor. Biraz da çuvaldızı kendimize batırsak hiç fena olmayacak.

Şu dakikadan sonra ne hocanın ne de futbolcuların bahane üretme lüksü kalmadı. Önümüzdeki iki maçı da kazanmak zorundayız. Giresun ile ADS'nin karşılaştığı önümüzdeki hafta, elimize geçen son fırsat olabilir.

Tiryakiler55

Yok böyle bir acemilik olamaz. Bu nasil bir defans düsüncesi. Korner kullaniyoruz arkada tek bir oyuncumuz durmuyor. Böyle amatörce yapilmaz defans. Yazik. Simdi öyle bakariz laf attigimiz Giresun bizi kurtarsin diye Adana Demirspor'a karsi. Bravo

jean

Geldi yine play off kabusu olacak is degil

Sadece Samsunspor

Rezil ettiniz bizi. Samsunspor resmi instagram sayfasi mac sonucu yazan gonderinin altindaki yorumlara bakin. Adslisi giresunlusu hepsi orda afedersiniz d..k geciyorlar. Bunlari ertugrula futbolculara okutun okey.

Nuri Asan

Bizim mal admin, velinin attığı golden sonra gooooollllll diye twit paylaşmış. Sen böyle yaparsan millet makarasını geçer tabi. Ya birde böyle şahlanış bilmem ne sezonu yazmazlar mı ayar ediyorlar beni.

Nuri Asan

twitter

Giresun bize iyilik yapmaz zaten çıkmışken çok sallayacağımı düşünmüyorum yenilgiyi

Sadece Samsunspor

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, Menemenspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Maçı değerlendiren Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, "Burada kazanmamız gereken bir maç oynadık. Maça çok iyi başladık. Pozisyonlar bulduk, sonra golü bulduk. Golden sonra çok net pozisyonlarımız vardı. Onları da değerlendirip skoru 2-0'a getirsek belki maç çok daha değişik bir havaya bürünecekti. Sonrasında faul mü değil mi tartışmaları içerisinde bir gol yedik. Sonra yine pozisyonlarımız vardı. İkinci yarı yine 'oyunu elimize aldık' dediğimiz anda maalesef çok gereksiz bir şekilde, bize yakışmayacak bir gol yedik. Sonrasında maç acayip bir havaya büründü. Yani adına futbol diyemeyeceğimiz bir hale geldi. Herhalde rakip oyuncular 14 defa, girenlere ve çıkanlara da baktığımızda 20-25 defa oyun durmuştur. Hakemin nereden baksan 15-16 dakika uzatma verebileceği bir maçtı. Dolayısıyla bu kargaşa içerisinde pozisyon üretmeye çalıştık, futbol oynamaya çalıştık. Sonrasında 2-2'yi bulduk" dedi.

Önemli bir 2 puan kaybettiklerini belirten Ertuğrul Sağlam, "Sonuç itibariyle futbol böyle bir şey. Belli bölümü futbol gibi oynandı, daha sonraki bölümü acayip bir işe döndü. Sonuçta önemli 2 puan kaybettik. Bugüne kadar her şey bizim elimizdeydi. Bizim alacağımız sonuçlar, rakiplerimizin aldığı sonuçlara bakmadan kendi kaderimizi belirleyebilecektik. Bundan sonraki süreçte bir taraftan kendimiz kazanırken, bir taraftan da rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. 4 hafta daha var. Biz önümüze bakıp, önce Bursaspor maçını daha sonraki karşılaşmalarımızı kayıpsız geçmek zorundayız" diye konuştu.

Hocam utanmadin mi su cumleleri soylerken. Hala burnundan kil aldirmiyorsun.

eprianu

Niye utansın ki? Kendisini eleştirenlere "hain" demiş birinden bahsediyoruz.

Dartagnan

Diğer takımlar puan kaybetti diyelim. En kilit soruyu sorması lazım kendisine. Biz maçları kazanabilecek miyiz diye.

Ben kaç haftadır soruyorum kendime. Cevabım hiç değişmiyor. Rakip en dipteki takım bile olsa değişmiyor.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muzaffer4

Alıntı yapılan: twitter - 14 Nisan 2021, 17:25:59Giresun bize iyilik yapmaz zaten çıkmışken çok sallayacağımı düşünmüyorum yenilgiyi
Giresun Ads deplasmanından sonra Altınordu deplasmanına gidiyor.Olası bi Ads Altınordu mağlubiyetlerinde ilk 2 dışında kalabilir. Tabi önce bizim tüm maçları kazanmamız lazım

elexir

Alıntı yapılan: Baybars - 14 Nisan 2021, 19:37:35Samsunspor camiasına olan inancımı tümüyle kaybettim. Artık farklı düşüncelere gark olmak üzereyim. Aklıma ilginç sorular geliyor örneğin Samsunspor farklı amaçlar için kullanılıyor mu? Hiçbirşey göründüğü gibi değil mi? Fiyasko transferlerin sorumluları neden kovulmak yerine ödüllendiriliyor? Bir teknik direktör nasıl oluyorda maaşlı çalıştığı kulübün taraftarlarını hain ilan edebiliyor? Başkan tüm bu başarısızlığın sorumlusu olan kişileri derhal kovmak yerine nasıl oluyorda hâlâ savunabiliyor? Sürekli muhabbetini ettiği çok sevdiği paralarının transfer döneminde yapılan fiyasko transferler ile har vurulup harman savrulmasına rağmen beklenilen başarının gelmemesine nasıl bu kadar tepkisiz kalabiliyor?

Mecbur an itibari ile Başkanın yapabileceği bir şey yok sonuçta iddaa hala devam ediyor olumsuz bir durum yaşanmasın belki bir ihtimal hedef gerçekleşir diye dişini sıkıyor Başkan bence iş sonuçlandığı vakit olacaklara bakıcaz

GurbetciFanatik

Yani gerçekten şaşiriyorum arkadaşlar.
Ne ilk 2 si ??
Dua edelim play off garanti oldu.

Futbolda ilahi Adalet olsa ilk 6 da bile işimiz yok.
Futbol yok sistem yok hirs yok.
Teknik ekip fiyasko
Transferler fiyaskonun fiyaskosu.
Yabancilarimiz Carsambasporda oyniyacak kapasitesi yok.

Giresun A.demir direk cikar.
Play off tan futbola bakarsak
Favori Altay - Istanbul sonra biz geliriz

Ekrem

Önümüzde çok zorlu 4 maç var. Bolu ve Adana deplasmanlarından 3 puan almamız çok zor belki 1 er puan. Bursa bizi yener evimizde. Genç çocuklar keyfini çıkara çıkara oynuyorlar. Play-off iddialarıda kalmaz o maçta.
Ankaraspor maçı kolay geçer evimizde yeneriz diye düşünüyorum.
Toplam 4 puan ancak toplarız.
Playoff tan çıkmamızda çok zor.
Başkan lig sonu keser cezaları. Seneye nasip.