Hakkı Hocaoğlu

Başlatan ngonge, 14 Eylül 2005, 21:21:40

« önceki - sonraki »

ngonge

bize iskenderun dan gelmişti.
uzun süre takımda kaldı,hemen her mevkide oynadı(sol bek ağırlıklı olmak üzere).
aslında iyi bir yedekti,çok özel yetenekleri yoktu ama mücadeleciydi.
bu sezon bakıyorum sivas a kaptan olmuş,2 gol atmış.(biri de bize)
her neyse erdoğan arıca hakkı yı "memur kafayapısına sahip" oyuncu istemiyorum diye yollamıştı.bu arada g.s ile deplasmanda oynarken yaptığı hata da olacak iş değil yahu  :lol:

curva55

Hakkı uzun yıllar bize hizmet verdi uzun yıllar samsunspor için herşeyini verdi çok sert şutları vardı serbest atışları çok tehlikeliydi.

Harun55

Hakki cok guzel bir oyuncu hocam, fizigi cok super kaliteli bir oyuncu samsunspor bu oyuncuyu niye birakti onu merak ediyorum..bide sey var nezaman iyi oyuncu alsak elimizden kayi veriyor yaw niye boyle oluyor arkadaslar mesala Gian Kirita neden bu oyuncu gitti anliyamiyorum vallah her seferinde bir aksilik cikiyor gecen sezon gibi 5 oyuncumuz kulubten uzaklastirildigi gibi :(

esedullah

ben hakkıyı çok seviyorum gerçekten

jean

kesin gidecek ne yazikki

veis

HAKKI ÇOK İYİBİR TOPÇU AMA sezon arasında rizeye gitme macerası tam bir fiyasko oldu.

yaman55

durumu ne olcak merak konusu

veis

kalmaz busene gerçi bende gitmesinden yanayım çünkü sıkıntı olmaya başladı onun bölgesine emre balak monte edilebilir veya başka oyuncuda.

US

bassın gitsin ya bu adamları gercek samsunsporllu sanıyomusuz ..
hakkkının bu saatten sonra işi yok samsunsporumuzda..

CeLiL_55

Kendisi Hataylıdır senelerce Samsunspor Forması giydi ve çok faydasını gördük gittiği takımda başarılar Hakkıya

veis

büyük ihtimalle adanasporla zaten futbol hayatını bitirir.çünkü 1  yılı opsiyonlu 2 yıllık anlaşma yaptı.