Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Manisaspor 3 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 28 Eylül 2008, 22:27:02

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

İstanbul Grubundan yaklaşık 30 kişi şu an Bursa Karacabey civarındalarmış. Yağmur varmış, bayram trafiği aklımız deplasmancılarda; sağ salim gidip dönerler inşallah. Samsun'dan da bir grup sabaha karşı çıkmış yola.

Şayet kaybedersek canımız elbette sıkılır, moralimiz bozulur ama Manisa ligin şu an itibarıyla en hazır takımlarından birisi diye bir teselli bulabiliriz. Ancak alacağımız 1 ya da 3 puan işin ekstrası olacaktır. İnşallah son birkaç maçtaki iyi futbolumuzu devam ettiririz ama benim tahminim Hayrettin Gümüşdağ, KSK sistemini devam ettirecek ve 0-0'ı amaçlayacak.

cembaba

inşallah arkadaşlar iyi olur.. 3 puan demek bayram hediyesi demek Allah yardımcımız olsun bu bayram trafiğinde deplasmadayız. arkadaşlarımza hayırlı yolculuklar.. Allah yardım etsin.. İnşallah kazanırız manisayı yeneriz.. takımımız rayına oturur..

Kais

gercekden samsunun anadoluda cok fazla taraftarı var gıttıgımız hıc bır yerde taraftarsız degılız 10 kısı bıle olsa yalnız degılız gıden herkeze hayırlı yolculuklar Allah kazadan beladan korusun

Kais

köprülüler

Yağmurlu bir günde , Kartalspor 1-0 yeniyor Adanaspor'u.. İçerde kartalspor'u yenebilmek hakikaten çok güç.. Malesef bizde iki senedir yenemedik onları.. :-[

seckin55

bafra lig ikincisi kastamonu deplasmanında 1-0 onde.  51.dk inş alırlar bu maçı..gunduz bafra gece samsunspor.....

harbisamsunsporlu5517

macı almamız lazım tam olarak rahatlamak için 3 puana ıhtıyacımız var beraberlık dahı rısklı allahın yardımıyla basaracaksın bunu gencler

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Ekim 2008, 16:16:46
hayır erciyes-diyarbakır macı var
bu gece manısayı devırırsek haftaya ordu macını kesın yayınlayacaktırlar

cembaba

05 Ekim 2008, 16:23:37 #173 Son düzenlenme: 05 Ekim 2008, 16:28:51 berusa55
AlıntıSamsun'da Manisaspor hazırlıkları

Bank Asya Birinci Lig ekibi Samsunspor'un teknik direktörü Hayrettin Gümüşdağ, bu hafta deplasmanda oynayacakları Manisaspor maçının her iki takım açısından da zor bir karşılaşma olacağını söyledi.

Gümüşdağ, geçen hafta Güngören Belediyespor karşısında alınan 3-0'lık galibiyetin takımda olumlu hava yarattığını, takımın daha iyi konuma gelebilmesi için bu haftaki karşılaşmayı da mutlaka kazanmaları gerektiğini belirtti.

Ramazan Bayramı'nın ikinci gününden itibaren hazırlık çalışmalarını sorunsuz bir şekilde devam ettirdiklerini ifade eden Gümüşdağ, şunları kaydetti:

''Her maçımıza kazanma hedefi ile çıkıp bu yönde mücadele etmeye çalışıyoruz. Bu hafta her iki takım için de zor bir karşılaşma olacak. Sezon başında da söylediğim gibi benim oyuncularıma güvenim sonsuz. Rakibimiz karşısında en azından beraberlik almak için futbol adına gereken ne varsa yapacağız.''

Gümüşdağ, Manisaspor karşılaşmasında kart cezası bulunan Hakan Koçarslan ve Sercan Temizyürek'in takımdaki yerlerini alamayacaklarını da kaydetti.

hakan'da yok sercan' da. işimiz zor gerçekten.. serkan aykut' a gerçekten takımın ihtiyacı war !!!!

seckin55

hakan yoksa sefa var, sercan yoksa volkan var çagatay var serkan var.herkezin yeri dolar.bi hasan ın yeri dolmaz sanırım:)

seckin55

maçı verseydı super olurdu.site caminin altına hemen dolardık..

Tufan

tam 9da yola cıkacam artık sağa sola msj atarak sonucları ögrenecem haydi be samsunum güldür yüzümüzü.

Sol Açık

Alıntı yapılan: atakumlueray - 01 Ekim 2008, 15:39:38arkadaşlar sizlerle bir internet sitesinde rastladığım arkamızdan denen cümleyi paylaşmak istiyorum.Çok hoşuma gitti yaa

Bu hafta çok kritik maçlar var...
Rize,Malatya'yı yener.
Karşıyaka,Giresun,Ordu,Adana kaybetmez.
Bolu,Kasımpaşa yener...
Diyabakırspor'da deplasmanda Erciyes'i yener..
'''Samsunspor'da çok formda iyi mücadele ediyor'''',Deplasmanda Manisaspor karşısında kaybetmez.
bu yoruma sevinmeli miyiz?... bilemiyorum.çünkü bizim takımımız her zaman herkesi şaşırttığı,tahminleri boşa çıkardığı için,bize güvenildiği maçlarda ben daha çok korkuyorum.

Sanırım pek kötü yorum olmuş. Kaybetmez dediklerinden şu ana kadar bir tek Ordu berabere kaldı. Giresun, Adana, Bolu, Kasımpaşa kaybetti ki 5'te 4 bilmiş arkadaş ve o da kaybetmez diyerek...

Ama umarım yorum sahibi bizim maçı tutturur da yorumcu olarak işine devam edebilir...  ;D

Sol Açık

Ben her zaman Cenk'ten korkarım. Adam her maçta bize en az 1 gol atıyor...

Bu arada bu maç bizim için hakikaten zor geçecek. Bence süper lig ayarında bir kadroları var ve iyi durumdalar. Samsun'u hafife almayacak kadar tanıyan Cenk gibi başbelalarımız var (Yanlış anlaşılmasın, Cenk'i çok severim. Ama rakip takımdayken bizim için gerçek bir bela oluyor).

Karşıyaka deplasmanından aldığımız 1 puana kimi arkadaşlar pek itibar etmedi ama bence çok önemliydi. Bu maçta da 1 puan ciddi bir başarı olur...

Sol Açık

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Ekim 2008, 17:43:08
KSK maçında 3 puanı kaçırdıgımızdan itibar etmedık bu macta 1 puana itibar edilebilir ...

Dostum yanlış anlaşılmasın. Giresun maçı sonrası KSK deplasmanından önce bana deselerdi ki "maça çıkmayın puanları paylaşın", ben ve sanırım pek çok kişi tamam derdi. Bu maç da durum öyle... İyi bir moralle Manisa'nın karşısına çıkacağız, ama Manisa gerçekten iyi takım...

Ben her zaman, her yerde Samsunspor'un kazanabileceğine inanırım. Ama adı üstünde bu bir "inanç" ve "gerçekçi" olması gerekmiyor, ki bu maçta da değil. Aksi durum (yani "gerçekçi" olan) geliştiğinde moralimiz bozulmamalı diye yazıyorum...  ;)