Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Manisaspor 3 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 28 Eylül 2008, 22:27:02

« önceki - sonraki »

selahattin55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 06 Ekim 2008, 17:26:05

anlam veremiyorum bizim kolpa basınımıza...orda kocaman pankart var grup istanbul HERYERDEYİZ diye ama basın hala bizi görmezden geliyo.ayıptır yahu ayıp...

sana katılıyorum kuzey bu samsundaki basın hangi akla hizmet ediyorsa istanbul grubunu daha bir türlü hiç bir yerde göremediler ve fark edemediler.bolu da falan görürsek bir hatırlatalım.onlarda şimdiden transfere kesin başlamış lardır.ne hikmetse söylediklerinin  daha hiç birisi doğru çıkmadı.

Sadece Samsunspor

az misafir tribün yazan yere bakın biz stadımıza şükredelim güzel bir stadımız var

mehmet yılmaz

Fotoğraflar için teşekkürler... Keşke galibiyetle dönebilseydiniz.

red_white

en sonunda bu turgut için açıcam pankart yeter ulan yeterrr dünnn bağırınca nie yüzünü dönemedin suçlamak istemiorum ama kapasiten bu seninn buuuuuuuuuuuuuuuuuuu çık yeter laa  ne yapıosan yap gittt olummmm bu takımdannnn ben senden daha ii çalım yapmazsam bende adımı değiştircemmm   sen kimsinde serkanı kesiosun be hayrettin hıoca yenilioruzz sen serkanı nasıl 80de alıosun küfürmü ediosun bizleree turgut Allah rızası için sakatlan makatlan oynamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

FaT1h

ordu macında turgut olmasın kral ilk 11 de başlasın maca ordu 90 dk bitsin diye dua edicek allaha

SamsunluReis

Alıntı yapılan: samsuni - 06 Ekim 2008, 19:42:42
Fotoğraflar için teşekkürler... Keşke galibiyetle dönebilseydiniz.

keşke abi keşkee   :(

hala kızı

Üzülmeye gerek yok.Manisaspor güçlü bir ekip.
Dün dikkatimi çeken fb kayseri maçı oldu adamlar kendi evinde 4 tane yedi topun yuvarlaklığı işte!

FaT1h

hala kızı top yuvarlak ama hocanın faktörü cok büyük yanlış hoca yanlış taktik bizde oldugu gibi

Yalnızca BİZ

saat 22 de Dsporda bank asya1. ligi maç görüntüleri olacak. D spor olan arkadaşlarımız kaçırmasın bu fırsatı...

edmontdante

Fotoğraflar için teşekkürler.SAMSUNSPOR TARAFTARI HER YERDE diyenlerle gurur duyuyoruz

Yalnızca BİZ

SAMSUNSPORUMUZUN özetini seyrettim. yediğimiz 1. ve 3. goller evlere şenlik. hele de 1-0 yenikken burhanın kaçırdığı pozisyon inanılır gibi değil yaa. Boş kale yerine direğe nişanladı çok yetenekli bir futbolcumuz...

kumköylü ahmet

ya niye kimse busene maclari koymuyor buraya busene ben daha bir macini bile goremedim samsunsporumuzun lanet olsun ya

mehmet yılmaz

Özetleri seyrettim. Yani Burhan sen nasıl bir santraforsun birader? O golü kaçırmak için üstün yeteneksiz olmak lazım. Atsa 1-1 olacak ve moral bulacağız. Cenk İşler ise yalnızca 3-5 topçunun atabileceği tarzda bir gol atmış.

Maç sonunda hocamız, forvet hattı daha kaliteliydi Manisa'nın dedi ve ekledi gol vuruşlarını yapamadık. Şimdi şöyle kafanı bir sağa çevireceksin, yanında Türkcell Süper Ligde 180'den fazla gol atmış, Türkiye'de gol kralı olmuş, golün nasıl atılacağının kitabını yazacak bir adam var. Başka da birşey demiyorum artık!!!

cem 55

bi turgut eleştriside ben yapayım artık seni de suçlamıyorum genç kardeşim çünkü senin kapasiten belli oldu vasat bi oyuncusun benim sana kızdıgım nokta aradan geçen 2 senede hiç bir aşama kaydedememen at topu önüne koş sadece o kadar ne bi pas atayım ne bi verkaç ne son vuruş hiçbiri yok sende ve bu hoca olacak adam bu cocugu ligde oynadıgımız 6 maç 1 de kupa maçı tam 7 maçdır her maç 90 dakıka oynatıyo sana sormazlarmı allahın adamı her maç takımın en iyi oyuncusunu oyundan çıkartmada üstüne yok dün takımda ayakta kalan 2 adam var adam 60.dakikada iki oyuncu degişikligi birden yapıyo aldıgı adamlar oktayla volkan çekiç  sahada hiçbişey yapmayan turgutla burhan 90 dakika sahada burhan için samsuni abiye ilk erciyes macından sonra abi bu cocuk degişmiş bizi şaşırtıcak bak gör demiştim ama dün kacırdıgın golu 10 yasında cocuk atar be kardeşim macın kaderiyle oynadın bizim samsuni abi yine haklı cıktı artık bu hayrettıne bu taraftarın hesap sorma zamanı geldi samsunsporumuzla oyuncak gibi oynuyo adam sen serkan aykut gibi bi adamı bu turgutla burhan ikilisi sahadayken yedek bırakamasın bırakıyosan ben senin aklındanda hocalıgındanda şüphe ederim takımda olumlu bakılabilecek şeylerde var özellikle murat yıldırım oktay delibalta volkan çekiç gerçekten iyi oyuncular ben bu 3 oyuncumuzun sakatlık veya ceza sorunları olmadıgı takdirde her maç 11 cıkmaları gerektigi kanısındayım defansta gökhon kolomoç-kenen uyumu da cok iyi dün yenen 3 goldede göbekte oynayan bu adamlarımızın sucu yoktu son olarak armanın peşine orda takıma destek veren bütün kardeşlerime tesekkur ediyorum. 

kumköylü ahmet