TFF 2.LİG 32.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Utaş Uşakspor A.Ş

Başlatan Kaya, 14 Nisan 2019, 00:08:06

« önceki - sonraki »

oguz_5528

Boş bir maç , forma şansı bulamayanları oynatmak lazım

Lusage

Ahmet
Enes-Erkam-Aytac-Ramazan
Oguz-Yilmaz-Bunyamin
Onur-Samet
Bahattin

şöyle bir 11 ile cikabilmek zor olmasa gerek.

mehmet yılmaz

Sene başında Manisa'da şampiyonluk turu atarız diye hayal kuruyordum. Geldiğimiz durum iyi değil. Elbette bitmiş bir şey yok ancak tadımızın olmadığı bir gerçek. Kağıt üstünde iyi oyuncular alınmış fakat asla bir takım olamadı bu kadro.

kavak_55

Taraftarlar ve yönetim Şampiyonluğa inanmış durumda ama gel gelelim oyunculardan şampiyonluğa gerçek manada inanmış ve bunu sahada herşeyiyle ortaya koyan 2 oyuncu vardı malesef ikiside sezonu kapattı gerisi alacağı paraya bakıyor bence o parayı Hak edip etmediğini düşünen oyuncu olduğunuda düşünmüyorum Kaleci AHMET ALTIN ın da mücadele edenlerden diyebilirim gerisi gelsin paralar yedikleri önlerinde yemedikleri arkalarında. Ağalar playfo kalacak orada ne kadar maç oynarlarsa o kadar para demek sonunda herkesi playfo hazırladı futbolcu efendiler kendileri ne kadar hazırlanacak playof maçlarında göreceğiz . Azıcık utanma varsa adam gibi çıkıp oynarlar tamam hakem hataları oldu her zaman oluyor ama gerekirse çıkıp hakemide yenecen. Bizim beylerin keyfi gelince oynar iddia ediyorum keyifleri gelirse kırmızı grup dahi yenemeyeceğimiz takım yok ben playffa bilerek kaldıklarına inanıyorum. SAMSUNSPOR LU OLMAKTAN HER ZAMAN ONUR DUYDUM ÖLENE DEK ÖYLE KALACAM SAYEMDE ÇOCUĞUM benden fanatik oldu ama onun üzülmesi beni daha da çok kahrediyor. yazacak çok şey var ama bu kdar yeter diyorum Futbolcular Efsane Başkana İSMAİL UYANIK VE YILPORT un sahibi sayın Yüksel YILDIRIM beyefendinin emeklerine yazık ediyorsunuz bu şehirde değerli insan çok ama elini değil kafa göz taşın altına giren kişi sayısı malesef az o yüzden Ne kendinize ne yönetime ne bize en önemlisi ATATÜRK ün armasını taşıyan KOSKOCA YILPOR SAMSUNSPOR a yazık etmeyin koskoca seneyi hiba etmeyin. kafanızda ne varsa silip atın ama şu Playof maçlarında çıkıp bizi adam gibi temsil edin.

SametYılmaz55

Bizim içimizde ufak da olsa şampiyonluk hayali varken futbolcular sosyal medyada tam gaz kız avına devam ediyor. Bir halt olmaz bunlardan

Ekrem

Asacaksın pankartı "Kız peşinde değil Top peşinde koşun" diye

eprianu

Şunların isimlerini söyler misiniz? Geçenlerde de biri sosyal medyada Sarıyer maçından önceki gece bazı futbolcuların diskoda olduğunuz yazmıştı ama isim alamadım.

Ona göre yuhalayalım tribünde...

jean

Bence yuhalama degil moral verme zamani play off son firsatimiz en azindan finale atarsak kendimizi taraftar cogunluguyla isi insaallah bitiririz bu sefer

ngonge

Dedikodular üzerinden oyunculara tepki göstermeye gerek yok. Sosyal medya tam bilgi kirliliği. Sahadaki durumlara göre tepki vermek doğru olur. Oyuncuları özel hayatları ile ilgili uyarması gereken yönetim.

İsmet'i gönderip oyuncuları kazanmak için mücadele etmek lazım, sezon daha bitmedi, play off ümitlerini kaybetmek çok saçma olur.

eprianu

Siz teknik direktör değişince takım düzelecek mi zannediyorsunuz?  :o

Biz teknik direktör değiştirdikten sonra daha kötü bir hale geldik. Sahada gördüklerimi zaten haftalardır yazıyorum. Samet, Bahattin, Savaş gibi isimler 2. yarı BİLEREK oynamıyor, sahada geziyorlar. Bu oyuncuların kapasitesi bu değil. İlk dönem izledik gördük. Bahattin kimdir ki gol atınca sus işareti yapıyor? Bu isimler 2 metre ötelerine atılan pasa bile tenezzül edip koşmuyor.

Adamlar maçtan bir gece önce diskolarda eğlensin, sabahlasın, sosyal medyadan karı kız alemi yapsın, siz de burada hala Play-off ümidi taşıyın. Daha Hacettepe'yi yenemeyen bir takım Sarıyer, Sakarya ve Keçiörengücü ile Play-Off oynayacak, delik deşik edecekler bizi...

Ayrıca söyler misiniz, artist oyuncuları kazanmak için taraftarımız daha ne yapmalı? Sen Keçiörengücü maçında şampiyonluğu bırakıp gelmişsin, buna rağmen Sarıyer maçına 20 bin taraftar gelmiş.

Bu işin tek çözümü var; o da yönetimin bu futbolcuları karşısına alıp ciddi bir şekilde görüşmesi, gerekirse cezai yaptırım uygulaması. Biz birkaç hafta önce 2 ismi kadro dışı bıraksaydık bugün bambaşka bir sahne olacaktı..

SametYılmaz55

Ya beyler ne morali Allah aşkına. Bunların umrunda mı sanıyorsunuz takımın durumu. Sezon sonu şampiyon da olsak cikamasak da yaptıkları yanına kâr kalmaz umarım

Shane_Falco

Bir kaç isim hariç oyunculara kesinlikle tepki gösterilmesi taraftarıyım. Yeteri kadar müsamaha gösterildi kendilerine. Akıllarını başlarına almaları gerek.

Fakat ben bunun yanında kesinlikle hoca değişikliği tarafındayım. İsmet Taşdemir'e şuan ne oyuncular ne şehir inanıyor, güveniyor. Bir tepki bir reaksiyon oluşmadan Play-off'lara gidersek ilk maçtan bize evin yolunu gösterirler.

Stoper

Olurda lige çıkarsak, birkaç kişi hariç hepsiyle yollar ayrılır.
Olurda play offda elenirsek, hiç zaman kaybetmeden, birkaç kişi hariç geri kalanları yollayıp, yeni sezonun takımını kurmalıyız. Bu kulübü hak etmeyen isimler var. Samsunspor birkaç beden büyük geldi onlara. Yallah amatörden hallice kulublere,tesislere,stadyumlara, maaşını gününde ödemeyen takımlara.

Bu şehirde son aylarınız. Ülkenin 3 numaralı ligine göre fazla lüksünüz.

Sadece Samsunspor

Farkli bir 11 cikacaktir. Muhammer bile oynayabilir. Cunku baskan bile kalan maclari formalite goruyor herkesi gormek istiyoruz diyor playoffa kadar