Fuat Köktaş: “Aday olmayacağım”

Başlatan yönetici, 09 Şubat 2009, 18:39:47

« önceki - sonraki »

pitbul055

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 11 Şubat 2009, 00:48:41
Adnan Ölmez geri gelsin, direkt amatöre düşürsün bizi. Sonra 7.524. kez alacaklarını bağışlasın, Vezirköprü, Asarcık deplasmanlarını karşılasın, şirketinin avukatını Samsunspor'a hukuk müşaviri yapsın, aynı futbolcuya 8 kez ödeme yaptırsın, tesislerdeki suyu bile trabzon'dan getirsin, Telegol'e çıksın "yeduler bizi daaa..." desin, F.Bahçe Stadının kapısında resim bile çekinemesin, Uyanıklar devri bitti haramzadeler devri başladı,  desin. statta horon çalsın, televizyonda yayla uşakları dizisi çekilsin, recep İvedik TS forması giysin, 55 TS plakalı araçlarla bordo-mavi fabrikasının önünde önce konvoy yapılıp sonra da hamsi ızgara yenilsin... Yusuf Ziya destek versin uşağa, kanki olsunlar, yan yana fotoğraf çektirsinler, Nazan Öncel söylesin... Sonra Kont Adnan, Kral YZY'den fabrikasının yanındaki arsayı istesin. O da vermesin. Vermeyince Kont, gastesindeki Mordulu kapıkuluna emir versin, ha bu herufun aleyhine çalışın da desin.

Bitsin bu eziyet...

Gel Kont Adnan gel. Düşür bizi amatöre.

Fuat Köktaş'a önyargılı yaklaşanların başında geliyordum. Hatalar da yaptılar ( Gümüşdağ, Serkan'ı harcamak vs. ) ama bence bu kaos ortamında ayakta tuttu Samsunspor'u. Devam etmeli, İsmail Başkandan sonra gelenler içinde en iyisi o.

kadifekaleli

11 Şubat 2009, 12:59:06 #61 Son düzenlenme: 11 Şubat 2009, 13:01:06 kadifekaleli
o da naz yapıyo tabi destek de yok adam da bi yere kadar da.. devam etmezse saygı duyarım anlarım adamı tek başına bu kadar olur sonuçta amatör takım değil bu işimiz zor yine seçim yine aday yok bize yine hüsran gözüküyo ufukta..........

pitbul055

Alıntı yapılan: kadifekaleli - 11 Şubat 2009, 12:59:06
o da naz yapıyo tabi destek de yok adam da bi yere kadar da.. devam etmezse saygı duyarım anlarım adamı tek başına bu kadar olur sonuçta amatör takım değil bu işimiz zor yine seçim yine aday yok bize yine hüsran gözüküyo ufukta..........
ben sahipsiz kalacağını sanmıyorum.birşekilde birileri geliyor.

eski55

fuat başkan süleyman demirel gibisin 4 kere bıraktın 5 kere geri geldin .bırak bize duygu sömürüsü yapmayı artık.aday olma bakalım ne olacak ,bu camia 44 senelik bir camia biri gider biri gelir.sanma bu takım sahipsiz kalır,sanmaki yaptıklarını tasvip etmiyorum .en azından uyanıkların devrini bitereceğini söyleyen ÇAKALLARDAN daha iyi yönettin bu kulübü.ama yeter artık bu duygu sömürüsü baydı bizi...

sadece55

Alıntı yapılan: eski55 - 11 Şubat 2009, 14:16:58
fuat başkan süleyman demirel gibisin 4 kere bıraktın 5 kere geri geldin .bırak bize duygu sömürüsü yapmayı artık.aday olma bakalım ne olacak ,bu camia 44 senelik bir camia biri gider biri gelir.sanma bu takım sahipsiz kalır,sanmaki yaptıklarını tasvip etmiyorum .en azından uyanıkların devrini bitereceğini söyleyen ÇAKALLARDAN daha iyi yönettin bu kulübü.ama yeter artık bu duygu sömürüsü baydı bizi...

Arkadaşım bu ne demek ya duygu sömürüsüymüşte gitmiş gelmişte ne demek yani yaa adam diyorku destek verin yetişemiyorum yardım gerek bu klübe adam ne yapıor fabrikasını mı kurtarıyor arkadaşlar bu kadar saygısızca yazı olmaz ya kim gelir sizce bu durumda klubün başına vallahi geleni de bıktırıyoruz cidden helal bize...Ayrıca Fuat başkan bence en iyi yöneten klübü uzun yıllardır böyle açık bir şekilde yönetildiğini görmemiştim hll olsun başkanım aslında sana bir yandanda büyükşehir belediye başkanlığı yakışırdı