samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

##kdc##

abi gerçekten sordun mu bahzat ç yi ?? :)

mehmet yılmaz

Sordu tabii...
Hatta, Erdal Beşikçioğlu ne rol yapıyor değil mi? dedi.
Amirim, o kim? diyor :) :)

Biz gittikten sonra karakol, karakolluktan çıktı zaten. Bir ara polnete girdi bizimkiler, sabıkalı resimlerine bakıyor. Erkek resimleri bitince direkt bayanlara bakmaya başladılar bir ara.

Bişey çıkmadı amirim :)
Habu karı kimmiş la? :) : :) :)

Ollivanders

O nasıl bir tipti ya :))) Herkesin aynı anda bir gulmesi oldu karakolda :) Amirin apaçi muziginde benim oynamam , bahcede besteler :))) Hahaha :D Resim çekinmeler falan . Baya makara döndü :D

##kdc##

adamın soyulası geliyo yaa :rulet:

CurvaSs

Alıntı yapılan: Serpico55 - 20 Haziran 2011, 01:34:22
O nasıl bir tipti ya :))) Herkesin aynı anda bir gulmesi oldu karakolda :) Amirin apaçi muziginde benim oynamam , bahcede besteler :))) Hahaha :D Resim çekinmeler falan . Baya makara döndü :D

biraz daha anlatırsanız, keşke benim de telefonum çalınsaydı demeye başlayacağım, o derece yani. :D

AntZ

20 Haziran 2011, 01:38:05 #1985 Son düzenlenme: 20 Haziran 2011, 09:16:34 AntZ
Canınız sağolsun hepinizin, elbette insanın malına zarar gelmesi can sıkıcı da insana burnunun dibinden birşeyinin çalınması da fena koyuyor. Benimde hırsız, evimde uyurken çelik kapıyı açıp uyuduğum odaya kadar girip yükte hafif ne varsa çalmıştı. Telefon ve numaralarım dahil :) İyi bilirim onun zorluğunu. Mal eyvallahta bu insan bozuntularının cesareti de hakikaten ürkütüyor insanı, bir süre kendi evimde sokakta yatıyor gibi hissettim kendimi  :) Evimde bile güvende değilmişim demekki. İşin korkmakla falan da alakası yok gerçekten, gece birinin burnunun dibine kadar geldiğini bilmek ürpertiyor insanı. İşin özü moral bozmak istemem ama hepinizin canı sağolsun, ne hırsızlar ne de çalınanlar hiçbir zaman bulunamayacak. Hergün onlarcası geliyor polise, aramaları ya da araştırmaları diye birşey sözkonusu değil zaten, sıcağı sıcağına bir iz bulunamazsa onlarda biliyor yakalayamayacaklarını. Ancak bir hırsız yakalanırda beraberinde çalıntı mal ele geçirirse size dönerler...

Sercan

Alıntı yapılan: Cüneyt - 20 Haziran 2011, 01:23:10
abi gerçekten sordun mu bahzat ç yi ?? :)

Sormam mı? :D olay o kadar uzadıki Fatmagül'ü bile soracaktım az daha :D :D

##kdc##

ErdemDenizci

##kdc##

haydaa seyitde mi geldi halısahayaa  :hnk:

cany

Alıntı yapılan: AntZ - 20 Haziran 2011, 01:38:05
İşin özü moral bozmak istemem ama hepinizin canı sağolsun, ne hırsızlar ne de çalınanlar hiçbir zaman bulunamayacak. Hergün onlarcası geliyor polise, aramaları ya da araştırmaları diye birşey sözkonusu değil zaten, sıcağı sıcağına bir iz bulunamazsa onlarda biliyor yakalayamayacaklarını. Ancak bir hırsız yakalanırda beraberinde çalıntı mal ele geçirirse size dönerler...

ben böyle sistemin ...

mehmet yılmaz

Karakolda resmimimz alemde ismimiz var :)

Karakol kısmı işin makarasıydı ama Murat'ın yazdıklarına katılıyorum. Kapıyı ilk açan ve o manzarayı görüp, "buraya girmişler, soymuşlar" diyen ben oldum. O an gerçekten de birşeyin çalınmasına değil de adamların cüretine şaşıyorsunuz. Sizden birşey çalmış değil de hayatınıza girmiş olduklarını hissediyor ve üzülüyorsunuz.

Yine de bir arada olmak, aynı mağduriyeti yaşamak işin ilginç bir yanı oldu.
Engin abinin, bütün bir kitabı tek cümleyle bitirmesi tam bombaydı!
İyi ki benim dedeye rastlamamış :)

millwall

Keske bende gelseydim ya karakola:(

King Of The North

Çok geçmiş olsun arkadaşlar, Allah tekrarını göstermesin.

fındık

Bu hafta maç yapcakmıyız  yapcaksak  pitbul buldog köpeklerini soyulma odası pardon soyunma odasının önüne bağlarız artık.. ;)  gelişme olursa haberdar edin  :x((