www.anti-istanbul.com Mutlaka Uye Olun!!!!

Başlatan aliteker, 21 Mayıs 2005, 00:08:33

« önceki - sonraki »

aliteker

ARKADASLAR BIZ ANADOLU OLARAK BUTUN ANADOLU KULUPLERINI BIRLESTIRIP BU ISTANBULU PROTESTO EDIYORUZ HAKKIMIZI YIYEN ISTANBUL TAKIMLARINA KARSI SESSIZ DURMUYALIM ANADOLU HEP BERABER BIRLIK ICINDE OLSUN ANADOLU TEK SES OLSUN BUTUN PROTESTOLARI HEP BERABER YAPALIM
BIZ ANADOLUYUZ
BIZ KARDESIZ
BIZ AILEYIZ
HEP BERABER OLALIM SIZDE GELIN KARDESLERIM BENIM
www.anti-istanbul.com

Not: Beyler Bu Sitede Kardesce Konusmak Tartismak ve protesto etmek istiyoruz. Hic bir anadolu takimi ile kavga etmeden sadece ve sadece 3 istanbul takimlarini protesto etmek icin yapilmis bir sitedir

aliteker

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"anadolu birligi de öyleydi malesef ama başarısız oldu bunada üye olalım bakalım ne olacak

anadolu birligi oyle degilde onlar grup grup ayirmisti o yuzden o siteyi ben dogrusu sevmedim cunku benim amacim ayri ayri grup degil hep beraber olmak anadolunun kardes olmasi ben kafamda dusman felan birakmadim anadolunun kardes olmasini istiyorum ve anadolu acilinca adminleriyle konusacam ve site koruma hakkinda bilgi vermek istiycem sitenin hacklenmesine ben cok uzuldum

curva55

aliteker

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Ben üye oldum.

bende aktife ettim bile :):) ama samsunsporlular pek ilgi gostermiyor galiba

curva55

Saat biraz geç çok insan girmio şimdi nete bir yarın olsun  :D

aliteker

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Saat biraz geç çok insan girmio şimdi nete bir yarın olsun  :D

hahah ok hepinizi aramiza bekleriz uye olursaniz ben sabah 5e kadar siteyi takip ediyorum ve saat 12de geriye basliyorum hehe:):)

Fecr_55

aliteker

Alıntı yapılan: "55_Nuray_55"bende oldum  :lol:

heheh sende hosgeldin o zaman:)

aliteker

ya bu kadar azmi ilgi var anti-istanbula

Bafralı

Site güzel bi site ama sadece futbol konuşuluyor.diğer sporlarda da istanbul hakimiyeti var.
Bu arada yazı yazanların imza kısmında bizim sitenin ismini göremedim.Halbuki çok iyi bir reklam şansı olur bu.