TFF 2. LİG 2019/2020 23. HAFTA | Manisa FK 1 - 3 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 10 Şubat 2020, 18:58:15

« önceki - sonraki »

binikalamadım

gol kısırı bir maç olacak diye düşünüyorum...0 - 0 biter ya da kazanan 1 - 0 kazanır...inşallah kazanan taraf biz oluruz.

_SoN_

Dün kaç kere rüyama girdi maç, çok direkten dönen topumuz oldu, ama ne hikmetse skor alamadım rüyada :) ama yenilmediğimizi gördüm gibi.

tactician

Alıntı yapılan: _SoN_ - 15 Şubat 2020, 10:27:05Dün kaç kere rüyama girdi maç, çok direkten dönen topumuz oldu, ama ne hikmetse skor alamadım rüyada :) ama yenilmediğimizi gördüm gibi.

Ben de gördüm dün gece maçı
Sol bekte el kebir diye bir yabancı oynattık. arkadaşlara sordum yaa bizim böyle bir yedeğimiz mi varmış diye :)
Kanatlara çok iyi yardım götürdük . bu da niye aklımda kaldı ise :)))
2-1 kazandık
Trans aleminden aktaracaklarim bu kadar

ata55

Uzun zamandır hiç bir maç öncesinde bu kadar heyecanlanmamıştım. İyi bir sonuçla döneceğimize inanıyorum.

Sadece Samsunspor

Bir hayalimiz var bizim. Hikayesi "SAĞLAM".

Haydi hocam sen bu final maçı şanssızlıklarımızı kırarsın sana çok güveniyoruz

_SoN_

Alıntı yapılan: tactician - 15 Şubat 2020, 10:29:48Ben de gördüm dün gece maçı
Sol bekte el kebir diye bir yabancı oynattık. arkadaşlara sordum yaa bizim böyle bir yedeğimiz mi varmış diye :)
Kanatlara çok iyi yardım götürdük . bu da niye aklımda kaldı ise :)))
2-1 kazandık
Trans aleminden aktaracaklarim bu kadar

Hocam sizinde aklınızda sol taraf kalmış, benim rüyamda sol bekte ercan yazıcı vardı, bende hocam ercan çok ağır kalır solda neden koydun diyordum, ama iyi oynuyordu :) Direkten dönen toplar çıkmıyor aklımdan, bir , iki üç beş :)

cembaba

Nurullah, Caner, Veli, Recep Burak, Ercan, Ferhat, Muhsin, Gökhan, Burak, Guido, Bahattin. 11'miz böyle. Ercan umarım düzelmiştir. Hayırlı olsun.

Sadece Samsunspor

Ercan sol bek nasil oynayacak gidip gelecek kanattan

_samsunspor_

_SoN_

Daha önce söylediğim ilk 11 i çıkarmış ertuğrul hoca, aynı şeyleri düşünmüşüz, solda ramazanın durumu belirsizdi ben ilk 11 i yazdığımda, onun sakatlığıylada ercanı sol bek olarak rüyamda görmüştüm, bununla beraber ya ertuğrul hocanın içini okudum, yada malüm oldu :) tam isabet olmuş ilk 11 .

_SoN_

Alıntı yapılan: _SoN_ - 11 Şubat 2020, 12:52:44bence olması gereken ilk 11, burak çalık'ta; formsuz olsada denenmeli ısrar edilmelidir.

nurullah

caner - burak - erkam(veli) - ramazan

muhsin - ferhat

burak çalık - gökhan alsan( kubilay) - guido

bahattin

Raqua55

Ercanın kanadı alarm veriyor önündeki oynayan guido'da çok savunma'ya yardım edecek bir yapısı yok.Şansımıza 2 stoperimiz aynı anda gitti Erkam ve yalçın oynayabilseydi Sol bek hatalarını kapatabilirdik.Hücum'da Burak çalık Etkili olursa bahattinle birlikte maçı koparırız.Sakin kontrollu stres yok sadece biraz sabır.

Stoper

Ercan'ım mahçup etme bizi kardeşim, kesici özelliğini göster.

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 13 Şubat 2020, 17:42:54Maç öncesi kadro beklentilerim ile ilgili birkaç not:

• Öncelikle kalede Nurullah, sağ bekte Caner (kesinlikle sağ bek), stoperlerden birisi ise Burak olacaktır ve olmalıdır.
  • Sol bekte hazırsa Ramazan oynar (şimdi kafilede olmadığını gördüm). Değilse ve Erkam hazırsa Erkam oynar. O da hazır değilse Ercan oynar. Diğer stoper olarak ise ben de Veli'yi bekliyorum. Bunun tek nedeni ise boyu. Takımda Burak dışında boyu uygun olan bir savunmacı ve/veya orta saha yokken, bir stoperin uzun olması gerekir. Bundan dolayı Veli'yi bekliyorum.
  • Orta sahada, daha defansif görevlerle oynayacak 2 oyuncumuz bu maçta mutlaka olur ve bunların Muhsin ile Ferhat olacağı bence kesin. Her ikisi de mücadeleci, sert ve pas özellikleri de hiç fena değil. Tek sorunları kısa olmaları olabilir, ama bizim takımın o bölgede uzun oyuncuya çok da ihtiyacı yok.
  • Kubilay ve Gökhan Alsan ile ilgili forumda bolca tartışma var. Başlangıç olarak ne Kubilay, ne de Gökhan Alsan kanat oynayabiliyor. Sağ-iç/sol-iç bile oynamakta zorlanıyorlar. Birisi oynayacaktır ve oynayan kişi de forvet arkası pozisyonda yer alır. Bu maç özelinde beraber oynamaları düşünülemez. Bence de Kubilay düşünülebilir, ama Gökhan kariyeri ile öne çıkıyor.
  • Çoğunluğun kanatta Burak Çalık'ı düşünmediğini görüyorum. Burak kesinlikle oynar. Hatta oynayacaksa, oynayacağı tek maç bu olur! Hem rakibin bastıracağı bir oyunda tehdit yaratma potansiyeli çok yüksek, hem de kariyeri rakip bekler üzerinde baskı oluşturur. Özetle, bu maça 11'de çıkacağına kesin gözüyle bakıyorum.
  • Atabey için uygun bir maç olduğunu düşünmüyorum. Çünkü Atabey ceza sahası içerisinde etkili bir oyuncu. Geriye düşersek (ilk maçtaki gibi) baskı kurduğumuz anlarda işe yarar, dolayısıyla geriye düşersek oyuna dahil olur. Buna ek olarak, Manisa deplasmanında oyun başlangıcı Bahattin için çok ama çok uygun olacak. Arkada geniş alanlar bulması olası ve oralara koşu yapacak 2 oyuncu gerekli; birisi Burak Çalık, diğeri Bahattin.
  • Emin olmadığım ama oynamasını beklediğim diğer bir isim ise diğer kanat forveti olarak Guido. Guido oldukça zeki bir oyuncu. Sezona kötü başlamasına rağmen 3 gol + 7 asist ile oynadı. Gol bölgelerinde hem atan, hem de attıran bir oyuncu olarak tehlikeli. Savunma arkasına hem koşul yapan, hem de tekte pas atabilen bir oyuncu. Yani Manisa maçı onun için de uygun.

Benim de beklediğim 11 çıkmış diyebilirim. Erkam hazır değilse, sol bekte Ercan oynar diye düşünmüştüm, bence de kadrodakiler içerisinde en uygunu o.

Beklediğimiz 11 çıktı, artık geriye beklediğimiz sonucu almak kaldı diyelim. Vurduğumuz gol olsun!

Sol Açık

Bu arada saha çok zorlu, top önce gitmiyor, sonra da durmuyor!